משמח כןף אבל מדאיג מאוד [חדש]
מיקי   יום ב', 19/01/2009 שעה 22:51
בראשית הדברים: לכל מתקני השגיאות טעויות הכתיב ופליטות המקלדת, בין אם במרוצת הכתיבה או מחוסר ידיעה מדוקדקת, בין אם בדיסלקציה או סתם בלהט הכתיבה, רק במסר - אם זכור לכם בין שלל האפשרויות לתקלות אלו נובע ממה שפורט לעיל כמו ישראל - מטבע היותה מדינת מהגרים ולא לכולם שגורה השפה, חלק מהכותבים הינם תוצר של רפורמת שושני ומהפיכת ''החינוך'' שכשלה, חלק מקלדנים את אמרם במקלדת לועזית [מוייה] ולא תמיד רואים את ''הטעויות'', אם לא נגרמה תקלה חמורה המעוות ומשבשת את התוכן מהותית טוב יהיה להתעלם באלגנטיות ולהתייחס כבטל בשישים, זו לא המהות - תתרכזו בתוכן.

I Rest my Case

איני מתכחש להרגשת העליצות המתגנבת לליבי בקריאת שורות אלו ולחלק גדול מהתגובות זה מחד מאידך זה מדאיג מאוד.

כעת כאשר אני שוכן לי לבטח לבטח בגולה הדוויה [והנוחה] ובוחן את ''הבעיה'' בדרך של ניתוק כל שהוא ברמה זו אחרת [בשונה מבחינת הבעיה בהתחברות וטבילה בה - בשנותי בארץ מולדת] אני קצת מודאג.

בפורום זה רוב המעורבים והכותבים משני צידי הקולמוס ניחנים באותה שכלתנות של נימוק מפורט ברמה זו או אחרת עם מפרט עבודה של הסקנת מסקנות ושלל שיקולים מהם מעמיקים יותר או פחות אבל מבוססים על קרקע יציבה של הגיון בריא ומערכת שיקולים בלמים ואיזונים המפיקים לרוב תוצאה ראוייה וסבירה.

''דעת הקהל'' על הבנתי - עושה ימינה פנה, פנייה זו שמורכבת מאכזבה בעומק זה או אחר, קורטוב של הצטרפות למה שנראה ''כמחנה המנצחים'' שמץ ''אי אפשר להאמין לערבים'' אי אפשר להתעלם מקמצוץ ''השמאלנים עם סיפורי הבדים על ''''השלום'''''' ועוד כהנה וכהנה ממיטב תבליני המזרח התיכון.

הציבור ''החדש ישן'' העושה דרכו בבפניית פרסה רובו אינו מעוגן באידיאולוגיה או תפיסת עולם הינו בבחינת ספחת מסתפחת ועתיד להסיט ולהסית את הבסיס, לטעמי השפוי שהתברר כנכון [ללא שום פליאה או הפתעה מצידי], את ניתוח להווה - מ-מה שהיה תחזית עתידית הממומשת כיום הלכה למעשה, אני סומך על תבונתכם וזכרונכם לגבי התבטאויות של צד זה או אחר.

המצב הוא רע לא פחות מעודף כוחנות של השמאל בשלהי שנות -90, שאת פירותיו הבאושים אנו מקבלים מלוא הטנא והחופן, מדאיג מאוד.

נא לא להעיר לי על שגיאות ותקלות קלדנות ראה פתיח.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

משמח כןף אבל מדאיג מאוד [חדש]
חיים   יום ד', 21/01/2009 שעה 18:04
בתגובה למיקי
רע מאוד. מלא שגיאות קלדנות. נא להגיהה לפני ההורדה לדפוס.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010