אורי! [חדש]
אורטל   יום ג', 23/12/2008 שעה 19:33
תפרסם בבקשה מאמר על הפרעות באתונה - גורמים, סיבות, השתלשלות העיניינים והשלכות. או מה שתרצה. רק משהו נרחב יותר מהידיעה וחצי העיניינית שמופיעה בעיתונים היומיים.
אני מוצאת את הפרשה מאד מעניינת, ואני קוראת את ההתפתחויות שלה בשקיקה, אבל לא מצאתי שום כר נרחב מספיק להשביע בו את סקרנותי. בתור איש העולם הגדול - לפחות מבחינת הידע, לא חקרתי מעבר לכך - בטח אתה יודע יותר מהרבה אנשים על הפרשה, או לפחות יש לך די מקורות לכך.
הפרשה הזו כ''כ מרתקת! זה נשמע כה בלתי הגיוני שרצח של נער אחד ע''י שוטר יביא את ההמונים לאנרכיה במשך זמן כה רב. האם המשטר ביוון כה מדכא? או שאם אין לאנשים נגד מה להתקומם - יהי זה אויבים או מיעוטים שעירים לעזאזל - יהיו כאלה שתמיד ימצאו נגד מה למרוד, נגד מה למחות, נגד מה להתרפרץ באלימות רבתי? כל כך הרבה השערות, כל כך מעט ידע!
התואיל?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אורי! [חדש]
אורי קציר   יום ד', 24/12/2008 שעה 10:41
בתגובה לאורטל
אתר אישי
כבר כתבתי פעם על כך שכל נושא חדשות החוץ בישראל מוזנח לגמרי. כלי התקשורת מניחים שמה שמתרחש במדינות אחרות לא ממש מעניין את הציבור ולכן מתעלמים ממנו או מקצים לו מקום שולי.

מה שנוגע למהומות ביוון - לי עצמי אין על זה שום ידע נוסף על מה שיש לך. כמו כולם, גם אני קראתי על כך במדיה. השאלות שהעלית מסקרנות, אבל כרגע לא אוכל לענות עליהן במאמר מפורט.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אורי! [חדש]
חיים   יום ד', 24/12/2008 שעה 16:28
בתגובה לאורי קציר
נא לשאול את ניצן הורוביץ, הוא אחד שיודע.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010