אני מתגלגל על הרצפה, למרות שזה ממש לא מצחיק [חדש]
Humphrey Appleby   יום ו', 24/10/2008 שעה 12:26 אתר אישי
למען האמת, מה שהבאת כאן הוא פשוט נורא. אני קורא את הדבר העילג הזה ומודה לאוסטרלים על ה-''Lonely Planet'', ולהורים שלי על שהאביסו אותי בתרבות אירופאית מגיל אפס.

אבל אתה יודע מה - יש לי תחושה שספר כזה לא נוצר סתם. הוא קולע לנישה מאוד מסוימת, של אותם האנשים הנוסעים לאירופה בעיקר בשביל עצם הנסיעה לחו''ל, ומה שמעניין אותם שם, בתכל'ס, זה איפה עושים קניות ואיפה עושים פיפי (וגם איך עוקפים בתורים בדיסנילנד - אני בטוח שאם תרפרף במדריך הנפלא הזה בקצת יותר תשומת לב, תמצא גם עצות בכיוון הזה).
לצערי הרב, את רמת הידיעות המופגנת על-ידי המדריכה המדופלמת יונית אבני אפשר לפגוש אצל אחוז מאוד מאוד גדול מהאוכלוסיה, ואני אפילו אצל אנשים המתקראים ''מורים בישראל'' פגשתי דברים דומים.
(ושלא נדבר על פקידה אחת במקום עבודתה של אמי שסיפרה לה שהיא נוסעת לטיול בקנדה דרך ויאטנם, כי ויאטנם זו הרי עיר בארה''ב).
[קישור ישיר לתגובה זו]            

אני מתגלגל על הרצפה, למרות שזה ממש לא מצחיק [חדש]
אורי קציר   יום ו', 24/10/2008 שעה 16:00
בתגובה לHumphrey Appleby
אתר אישי
צחקתי מאוד מהמשפט האחרון שלך. כשהייתי בן 18 הזדמנתי למסיבה של בני נוער בעיירה קטנה במישיגן. אחד מהם, שהתלהב לפגוש מישהו ממקום רחוק כל כך, לא ממש הצליח להיזכר איזה מקומות מוכרים יש בארץ הנידחת ההיא, ישראל. הזכרתי את המילה ''ג'רוסלם''. הוא טפח על מצחו וקרא: ''בטח שאני מכיר! זה באינדיאנה, נכון?''

פעם התגאינו בכך שאנחנו פחות בורים מהאמריקאי הממוצע. מאז עברנו תהליך כל כך בוטה של חיקוי והיטפשות ששוב אינני רואה כל הבדל ממשי.
[קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010