למה בכלל לקנות? [חדש]
גלי   יום ו', 24/10/2008 שעה 8:39
מדריך כל כך גרוע בדרך כלל ניכר בחסרונותיו כבר בדפדוף. עולה אם כך השאלה מדוע נתת למחברת ולהוצאה לאור משוב חיובי בעצם העובדה שקנית אותו (והם הרוויחו מהכסף ששילמת עליו).

אני לא קונה מדריכים בעברית, כי כל פעם שדפדפתי מהם התרשמתי לרעה. תמיד יש התמקדות מוגזמת בערי-בירה, המידע הפרקטי אינו מוצג כראוי ואינו אמין ובקיצור: לך על מדריכים באנגלית.

אגב, אני מעדיפה את הכיתוב ''פריס'' בלי א'. אם תחשוב איך מבטאים את שם העיר, ההברות די קצרות ולא מצדיקות כל כך את הא' התקועה באמצע, לפי עניות דעתי. מצד שני - חופש פעולה לפרט! העיקר שנהניתם. כל הכבוד על היציאה מפריס: מעט מאוד ישראלים שפגשתי טרחו לעשות כן.
[קישור ישיר לתגובה זו]            

למה בכלל לקנות? [חדש]
אורי קציר   יום ו', 24/10/2008 שעה 10:14
בתגובה לגלי
אתר אישי
אני מסכים איתך. זו הייתה טעות. אבל את יודעת, טיול ראשון עם הילדים והרבה רצון טוב להכין עבורם את האתרים הטובים והמתאימים ביותר לטיות משפחות - נו, זו כבר חוכמה שלאחר מעשה. הצדק איתך.

אני לא מסכים איתך לגבי כלל המדריכים בעברית. יש טובים יותר ופחות, כמו בכל מקום. בלי קשר, הטיול שלנו תוכנן ממילא לפאריס (אנחנו חלוקים, כנראה בענין הכתיב; אני סבור שכאשר יש סיכוי שהשם לא יבוטא נכון בגלל מחסור באות אחת, יש להוסיפה), מה שאינו רגיל אצלנו. הפעם האחרונה ששהיתי בעיר זו הייתה לפני 18 שנה בערך, כך שחשתי צורך להתעדכן.
[קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010