תשובות [חדש]
חני   יום א', 05/10/2008 שעה 10:42
1. לחרדית המנותקת מהמציאות:
''כל אחד יש קרוב חילוני ובחיי היום יום חיים איתם יפה
הולכים לשמחות איש לרעהו'' - לכ''א מאתנו יש קרוב חילוני (לי יש בת פנאטית שגרה אצלנו מחוסר ברירה, על חשבוננו). לא חיים אתם יפה ולא הולכים לשמחות. בשמחות שלהם לא נוכל לשבת יחד ולשמחות שלנו הם לא ילכו מהסיבה ההפוכה).
''מי לימד אותנו לשנוא כך''? אתם. כאשר הייתי ילדה אהבתי את הדתיים וחשבתי שהם צדיקים. אח''כ ראיתי ידיד שנהרג על אופנועו בגלל שרשרת שבת שלא ראה על הכביש.. זאת היתה ההתחלה.
2. מר''צ עבדה עבור העניים והם הצביעו בהמוניהם עבור ש''ס והליכוד.
3. לשושי: את חושבת לעבור לצד האפל? בבקשה, בבקשה בואי אלי הביתה. ראי איך חיים אלו שעברו. חיי החרדים מלידה טובים לאין שיעור. את תהיי מוקצה גם בענייני שידוך.
4. הכפשת ידען היא ''שטיקים'' מוכרים אצל החרדים. מי שלא מוצא חן בעיניהם - אמא שלו ערביה (פרס), בנו חזר בתשובה (שולמית אלוני), ''תהיה חגיגה ענקית כששולמית אלוני תלך לעולמה'' ועכשו ידען. ראיתי מכתב תודה שנשלח לרב ידען עבור שירותיו. הרי ברור מאליו שהם יזרקו חיתולים צואים על כל מי שמאיים עליהם. בעיקר מי שמכיר את ה''מאטריה''. על ה''חילונים, אבל...'' אפשר לעבוד ולמכור להם לוקשים, אבל זה לא עובד על הגברת אלוני והאדון ידען.
שיהיו רק בריאים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

תשובות [חדש]
גם יהודי פשוט   יום ג', 07/10/2008 שעה 19:55
בתגובה לחני
חני יקרה

תסלחי לי אבל אני מכיר אישית את נושא ידען ''המהולל'' ולא באתי להכפיש אותו אלא להעמיד דברים על דיוקם שלא ינסה ויתיימר להיות מה שאינו,ותדעי לך שאם תתנו לו לשחרר את חרצובות לשונו מספיק זמן ,תהיינו כולכם מעוד כמה יומרנויות של ''הראש כולל'' לשעבר.אתם פשוט לא מבינים איזה בדיחה זאת למי שמכיר אותו,ובעצם את צודקת לא חפץ ''ביקרו''
נכון,עוד אחד כזה שמנסה להתרומם ע''י שנאה והוא עוד יודע את זה מהמקורות כמו שכתבתי כבר ,
גמר חתימה טובה גם לך ולכל היהודים אפילו לכאלה שלא אוהבים יהודים
:))
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010