תענוג [חדש]
אסף שפריר   יום ו', 05/10/2007 שעה 6:37 אתר אישי
מרק קנופלר הוא אחד מהדברים הכי טובים שיש וזה רק משתבח עם השנים. את ארלו שמעתי כל כך מזמן ושכחתי כמה נהנתי עד שהעלת את הפוסט הזה וגרמת לי להזמין אותו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

תענוג [חדש]
אורי קציר   יום ו', 05/10/2007 שעה 18:29
בתגובה לאסף שפריר
אתר אישי
הוא הוציא גם כמה אלבומים שבהם חזר עוד יותר אל הקאנטרי והפולק. אחד כזה הוא אלבום משותף עם צ'ט אטקינס, רך מאוד ועם כמה שירים מצוינים, כמו There'll Be Some Changes Made, שהוא מעין דיאלוג בין כוכב רוק שבע לבין זמר קאנטרי מזדקן שמקנא בתהילת חברו ורוצה להיות כמוהו; ו-The Next Time I'm In Town, השיר הסוגר של האלבום - שכמו בכל אלבום אחר אצל קנופלר מסמל מעין סוף מסע, מוסיקלי ורגשי כאחד. אלבום אחר בשם All the Roadrunning הוציא במשותף עם אמילו האריס. גם אלבומי הסולו שלו איכותיים. הוא הרבה יותר מלודי בהם מאשר בתקופת הדייר סטרייטס ומרשה לעצמו להכניס את כל האלמנטים המוסיקליים הקלטיים שספג בצעירותו בעיר הולדתו, גלזגו שבסקוטלנד.

לגבי ארלו גאת'רי: חבר צרב לי הופעה משותפת של גאת'רי ושל פיט סיגר משנות השמונים. סיגר אהוב יותר, חם יותר ושורשי יותר; אבל גאת'רי גונב את ההצגה עם כמה ביצועים מצוינים לשירים מוכרים יותר או פחות ושני מערכונים משעשעים במיוחד. קוראים לזה Precious Friend - וכאמור הוא מומלץ בחום.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010