נינט [חדש]
samson   יום ד', 28/03/2007 שעה 13:45 אתר אישי
אם כולם מתייחסים לנינט טייב כאל תופעה מושמצת של תרבות רייטינג, אז מה פשר המרמור? ובאמת, בעיני רוב האוכלוסיה הבוגרת, התוכנית נחשבת לבידור זול. קחו גם את בטטות הטלווזיה הנאיביות ביותר, ושאלו: ''את מי אתם מעריכים יותר כיוצר, את יהורם גאון או את נינט טייב?''. מה תהיה התשובה? אני מהמר על משהו כמו 90 אחוז לטובת גאון. דווקא כדי לקבל את הערכת צרכני התרבות המתוחכמים יותר, נינט צריכה לעבוד קשה שבעתיים, בגלל השם שדבק בה.

בסופו של דבר, נינט עושה יותר כסף ויותר כותרות מיוצרים אחרים שעבדו קשה, אבל זה מפני שהיא זכתה בתחרות, כפי שאדם זוכה בלוטו, ובבת אחת הופך להיות עשיר יותר מכל חבריו. אדם זה אינו נחשב לאיש עסקים מבריק ולא לגאון פיננסי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

נינט [חדש]
אורי קציר   יום ד', 28/03/2007 שעה 14:02
בתגובה לsamson
אתר אישי
נינט זמרת מוכשרת והפוטנציאל שלה עצום. המאמר שלי אינו מכוון לפגוע בנינט או בבוגרים אחרים של ''כוכב נולד''. זו גם הסיבה שאני לא מקבל את משוואת הגאון הפיננסי שבסוף הדרך. נינט לא זכתה בתוכנית רק בזכות מזל או קשרים. סביר להניח שאם לא הייתה יודעת לשיר היטב לא הייתה נכנסת למסלול הזה מלכתחילה.

יהורם גאון הקפיד במשך שנים לשיר טקסטים שעבר רף איכותי מסוים ולחנים שניתנו לו על ידי מוסיקאים מוערכים שכישרונם אינו מוטל בספק. נינט אינה צריכה להסתפק בפחות מזה, אבל בארבע ומשהו השנים שחלפו מאז זכייתה לא ניכר שהיא הולכת בכיוון הזה.

אין לי טענות כלפי נינט. הבעייה היא הפורמט הטלוויזיוני השטחי שהעלה אותה לגדולה. לא בגלל שהוא אינו יודע לאבחן כישרונות מוסיקליים, אלא משום שהוא עובד על נוסחה שאין בה כל פרופורציות בין הזוהר לבין עומק היצירה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010