קריאת המאמר בראייה לאחור [חדש]
מונס   יום ו', 13/01/2006 שעה 0:07
שלום אורי
אני קורא את המאמר הזה לאחר הבחירות הפנימיות בשינוי. בערך כחודש מאז שכתבת את המאמר. וראה איזה פלא, המפלגה שחרטה על דגלה את הדמוקרטיה בהתגלמותה, מתפרקת לחתיכות כי ראש המפלגה שלה ועוזרו הנאמן לא מוכנים לקבל את דעת הרוב הדמוקרטי של המפלגה. מעניין אה?

קראתי בעיון את המאמר, והיות ואתה מכיר אותי אישית, אני הצבעתי שינוי, קיוויתי לשינוי, הייתי בטוח שיבוא שינוי. ומה בא בסוף . ק ד ח ת. בעידן שההיבט הדתי כמעט ולא קיים , שינוי ממשיכה לתקוף בכיוון. ביצוע שינויים פרסונליים, מר שינוי ועוזרו, חוסמים את הדרך.הבנת המציאות החדשה, מר לפיד כנראה לא שם לב שדברים השתנו.

המפלגה שבבחירות האחרונות יצאה מחוזקת ביותר, כנראה נבהלה מהכוח העצום שהיא קיבלה, ולא ידעה איך לנצל אותו. ואני מלין רק על אדם אחד. מר טומי לפיד.

דבר נוסף שהרגיז אותי, הוא התמיכה הגורפת במדיניות שר האוחצר מר נתניהו, ואני מסכים אורי, שציפיתי שבשם ההגינות הציבורית, לפחות משכורות לעובדי רשויות, קצת חמלה לאנשים חלשים, משהו לטובת האלה שבחרו בשינוי,וחשבו שיהיה שינוי בחלוקת התקציב אבל נאדה, כלום, אפס.

מפלגת שינוי והעומד בראשה לא קרא את המפה נכון, הוא חשב שהעולם ישתנה בהתאם לרצונותיו , אבל לא החיים ממשיכים, וטומי לפיד ביחד עם עעוזרו הנאמן עוד ימצאו עצמם מחוץ לכנסת הבאה.

אני מסכים ושמח על דבר אחד לקראת הבחירות הקרובות. סוף סוף ייכנסו אנשים חדשים למערכת במקום אותם ותיקים שראו שהגיע זמנם לסיים את הדרך הפוליטית. אולי משהו יזוז קצת לטובה כאן במדינה הזו.

ואה כן.כהערת אגב אולי מישהו יגיד כבר לשמעון פרס שהגיע הזמן לפרוש??
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010