לא נכון ולא נכון [חדש]
בני   יום ד', 30/06/2010 שעה 19:51
לפני כחמש שנים עסקת בנושא דומה, ואני מסכים לחלוטין עם תגובתו דאז של הבלוגר אלכסנדר מאן (לאן הוא נעלם?), אותה אביא בהשמטות קלות:

מה שאתה עורך הוא דבר מוזר לדעתי, כיוון שאתה מנסה להפוך את הכדורגל לכדורסל מבחינת הצורך ב'סיפוקים מהירים' ובריבוי שערים באופן מלאכותי למדיי.

הכדורגל הוא ספורט שבנוי על עקרון ההתמדה והלחימה. הכדורגל הוא ספורט ואירוע שנבנים תוך 90 דקות, לפעמים באופן עקום לגמרי, מה שמראה לנו את הפער בין רצוי למצוי, כמו גם את רוח הלחימה לנסיון שינוי תוצאה ועוד.

אני מאמין כי אין הרבה טעם לשנות מחוקי המשחק לצורך ריבוי שערים. איננו זקוקים לאינפלציה מסוג זה, ואני פוסל רעיונות מסוג זה על הסף. משחקים שמסיימים בתוצאה 1:0 רלבנטים בדיוק כמו משחקים שמסתיימים בתוצאה גבוהה יותר, ואין כאן ערובה לכלום.
אם אתה חפץ בספורט עם נקודות והישגים לרוב, הרי שמקומך בתחום הכדורסל – שאינני מתפלא על כך שאמריקאים המציאו אותו (ממש בדומה לפוטבול האמריקאי): משחקים המבוססים על סיפוק מהיר, שלל נקודות, והובלה מתחלפת. כדורגל, מכל מקום, זה לא.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא נכון ולא נכון - דווקא כן נכון [חדש]
אמיר   יום ה', 01/07/2010 שעה 13:33
בתגובה לבני
האנשים המוזרים האלו שהולכים לראות משחק כדורגל (וגם אני בצעירותי הייתי כזה) משלמים ממיטב כספם בכדי לראות את המשחק והם זכאים לתמורה. לראות 0:0 משמים, או איזה 1:0 קטן, כתוצאה מטעות של שופט, או בגלל כדור שעף בצורה מוזרה, זה לא מה שהם באו לראות.

בארצות הברית הבינו מזמן שספורט זה SHAW. המשחק הוא חלק מהחוייה.

בארץ - הפעם האחרונה שהלכתי לטדי עברתי בדיקות בטחוניות כאלו, שאפשר היה לחשוב שאני מועמד לצעירי בן לאדן. בחלק גדול מהמגרשים בארץ - משחק כדורגל זה עונש ולא חוויה. לפני 30 ו 20 שנה - הליכה למשחק כדורגל הייתה חוויה משפחתית. היום - אין סיכוי שנתקרב למגרש.

ריאל מדריד במחצית השנייה של שנות התשעים, זכתה במספר אליפיות בצ'מפיונס ליג. לאחר אחת מהן - המאמן שלה פוטר!!! - הסיבה הייתה - נכון שהבאת לנו את התואר הכי חשוב באירופה, אבל לנו חשובה יותר הדרך!! הכדורגל שהקבוצה הציגה היה לא אטרקטיבי במיוחד ולכן המאמן הלך הביתה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא נכון ולא נכון - דווקא כן נכון [חדש]
Kobi   יום ו', 02/07/2010 שעה 5:45
בתגובה לאמיר
Show, not Shaw
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010