התגובה הנכונה להצהרת נועה [חדש]
דודי   יום ה', 02/12/2004 שעה 13:45
אינני מכיר אותך אדם חביב, ובוודאי שלא את נועה. אבל הקטע שנכתב על ידך הועבר אליי על ידי חברה יקרה במסגרת דו-שיח בעניין שונה לגמרי ומיד ''עליתי'' על ה''לופ הלוגי'' שבהצהרת נועה תתברך. את תגובתי לחברתי אני מצרף כאן.

*) הערה וחומר למחשבה, כשיש לנו חבר ''אחו'ק'' אנו אומרים בלשון יפה ''רעי כאח לי'' מה אומר על חברתי היקרה אשר שלחה לי את הקטע שלך? ''רעתי כאחות לי'' חברתי כאחי לי'' אולי אפשר ''נשמתי התאומה''? אם כי זה לא אותו דבר אבל.....טוב לא חשוב רק תחשבו על זה.

אז זהו, שחשבתי על זה. זה ממש לא מדויק כל העסק הזה. האדם ששוחח עם נועה הוא כל כך צר אופקים שהרעיונות שלו יוצאים במאונך. ואני אסביר את זה:

לא לא לא...אמרתי לנועה, במיטה את ממש גרועה וצרה (מבחינת האופקים, שכן בשל החופש המיני ושחרור האשה...והניסיון הרב שיש לך, שנינו יודעים שאת לא צרה בכלל).

לא עושים את זה רק עם איבר זה או אחר, אלא עם כל הגוף, כל הגוף משתתף. כל איבריו - בהרמוניה מושלמת - לוקחים חלק בקונצרט התזמורתי הזה; כאשר כל איבר בפני עצמו מנגן, את אותה מנגינה, על כלי אחר, והגרון של המשתתפים כותב את מילות השיר תוך כדי הניגון. ברוב הפעמים אין עומק למילים אבל בהתאם לעומק החדירה כך האוקטבה של המילים עולה.

ואז, אם את זוכרת (ועושה את זה גם יה דבע לא רק יודעת בתיאוריה) אז בעצם, עם כל הגוף, את יכולה לעשות את זה בכל שבעת הבניינים, חלק מהזמן סביל חלק פעיל חלק מופעל וחלק מתפעל...ומתפעל...ומתפעל....עד שכבר לא יכול יותר להתפעל ולהתפתל והוא מתפנצ'ר ונופל שדוד ורצוץ חסר נשימה ופולט בקול גדול אנחת בומ''פ חזקה.

בומ''פ, אגב, זה תוצאה של היות השפה העברית ממשפחת השפות השמיות והכלל הנוגע ל - בומ''פ, בה להבדיל את הערבית מהעברית. ואת כל האבחנה הזאת אנחנו צריכים בעצם רק בגלל הערבית.

אז שוב הערבים אשמים?

בוודאי כל הערבים אשמים וחלק גדול מהם גם השמים (ירדן, סעודיה ונסיכויות המפרץ).

אז זהו נועה, תזיזי תישבן תנדנדי את התחת...אבל לא יותר מידי ובעדינות כי אנחנו לא בעצם כאלה גדולים ומוכשרים ואם את עושה את זה טוב מידי, אנחנו מתגלים במלוא מערומינו כמומחים במה שאנחנו רוצים ובורים גדולים במה שאנחנו בעצם יכולים ומסוגלים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010