(נכתב בתשובה לאורי קציר, 13/06/08 16:51)
למה? [חדש]
דובי   יום ו', 13/06/2008 שעה 20:03
בתגובה לאורי קציר
אורי - טענתך מחזירה אותי אחורה אל ניסיונך למצוא ''פוליטיקאי הגון''. עכשיו מסתבר ש : 1) חברות עתירות ממון אינן הגונות , 2) שבתי המשפט אינם מציגים פתרון ראלי ''לצודקים'' ואני יכול לצרף לרשימה כל מוסד בירוקרטי ו/או כלכלי שתחפוץ. במילים אחרות במקום להמציא מנגנונים חדשים מן הראוי לשפר את הקיימים שהרי ללא שיפור הקיימים גם החדשים יושחתו במהירות רבה ... בבני אדם מדובר. נכון , ''העולם מסריח'' ולכן צריך לשפר ולתקן מנגנונים ''מתקניי צחנה'' - עצם תיקונן ימנע את הצורך במנגנונים חדשים ולא פחות מצחינים...
ללא קשר למנגנון : הסתדרות העובדים יכולה לתת לך דוגמה איך מגינים על עובדים באשר הם עובדים ללא קשר ממשי בין ''טובת החברה'' האינטרס הכולל'' וכו' כך גם הארגון המוצע על ידך ינהג ללא כל קשר למהות הדברים שייכתבו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

למה? [חדש]
אורי קציר   יום ו', 13/06/2008 שעה 23:05
בתגובה לדובי
אתר אישי
נו, ועד שבתי המשפט יתייעלו? האם עד שיקרה התהליך המבורך הזה בעוד שבעה דורות לערך אדם צריך להסכים להחזקתו כבן ערובה בתהליך שיפוטי אינסופי ובינתיים להשתתק? אני לא מסכים לגישה זו.

אגב, אני לא מציע ארגון עובדים, ובמובן זה ההשוואה להסתדרות - שמגדירה את עצמה כארגון עובדים - אינה מחזיקה מים. אני מציע ארגון שיעניק לחבריו בעיקר שירותי ייעוץ משפטי וייקל על ההתמודדות מול שתי מפלצות, פיננסית וביורוקרטית-משפטית. לפיכך, ארגון כזה אינו ''מנגנון חדש''. הוא מנגנון מסוג מוכר מאוד, שבא להתמודד עם סוג חדש של כתיבה - כזה שלא מוגן על ידי כלי תקושרת ממוסד, אגודת עיתונאים או כל ארגון דומה אחר.

(ובלי קשר, לא זכור לי מתי ניסיתי למצוא פוליטיקאי הגון. ציינתי כמה דברים על הגינותם ועל חוסר-הגינותם של פוליטיקאים, אבל אינני תמים עד כדי לעסוק בחיפושים מסוג זה).
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010