משעשע(?) באופן אקטואלי [חדש]
בר שושני   יום ג', 10/07/2007 שעה 21:33
בדיוק היום התפרסם סיפור הצניחה הגדול של שמעון מזרחי ברשימת ''טיים''. אתר האינטרנט של המגזין ערך רשימה של כ-‏50 מנהלי ספורט, וביקש מן הגולשים לדרג אותם. בין הגולשים היה גם אחד, מזרחי שמעון, יו''ר אגודת מכבי תל אביב מאז ולתמיד, או משהו כזה.

תוך כמה שעות, כמובן, הוא קיבל משהו כמו 2500 קולות שנתנו לו את הציון 100, ואת המקום הראשון. תוך חצי שעה, התפרסמה הודעה בפורום האוהדים של הפועל ירושלים, ובפורום של אוהדי הפועל תל אביב, שהצביעו לו יחדיו, וניפקו לו את הציון המחמיא ''1''. כך צנח לו מזרחי תוך חצי שעה מהמקום הראשון (ציון 75) עד למקום האחרון (ציון 13).

זה היה מטופש, אם היה מדובר בוואלה! ספורט, או אתר שכזה. אבל עצם המחשבה על ג'ורג', במשרדו האמריקאי הסגלגל, קורא לביל ושניהם ביחד לא מבינים איך זה שהאתר שלהם מוצף קולות לבנטינים, שמקיימים מלחמה מטופשת על גבי האתר שלהם, משעשעת אותי.

אם כי, כמובן, אני מניח שדין השחתה כזו כדין השחתת רכוש, במובנים מסוימים. היא בוודאי הרבה פחות מזעזעת אסתטית, אבל נדמה לי שגם לו הקללות היו מאוירות יפה, מנוקדות ודומות ליצירת אומנות, הן היו נתפסות כעלבון, פשוט מפני שהפלטפורמה לא מתאימה במקרה הזה - בדיוק כמו במקרה של ההצבעה ל''טיים''.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010