לא אאשים אותך במכביזם [חדש]
אלעד יאיר   יום ג', 10/07/2007 שעה 15:24 אתר אישי
אבל באתנו-צנטריות כן :P

לפני כחודש, פורסמה כתבה נחמדה במדור התיירות של הניו יורק טיימס ( http://travel.nytimes.com/2007/05/27/weekinreview/27... ) לגבי התיירים הגרועים ביותר.
הבריטים, האמריקנים והסינים כיכבו. הישראלים הוזכרו בחצי מילה.

אני כבר לא זוכר איך זה בסלובניה, כי עברו שבע או שמונה שנים מאז הפעם האחרונה שהייתי שם. אבל בכמה מדינות אחרות באזור, אני יודע שהגרפיטי הוא חלק מהנוף העירוני. במקרים רבים, הוא מכוער להחריד ואומר משהו כמו ''היינו כאן'' וכו'.

וכפי שרשמת, גם אוהדי הכדורגל פה, לא יחודיים או הגרועים ביותר.

לא נראה לי שזה מה שגורם ל''שנאת ישראלים'', מה גם שברוב המקומות, לפחות אלו שביקרתי בהם, לא באמת שונאים ישראלים. ברוב המקומות לא שמעו על ישראלים, ואם כן רק בהקשר של החדשות הרעות המגיעות מהאזור. כשכן פגשו בישראלים, זוכרים שהם מעט רעשנים, אבל שוב, זה לא יחודי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא אאשים אותך במכביזם [חדש]
אורי קציר   יום ג', 10/07/2007 שעה 18:06
בתגובה לאלעד יאיר
אתר אישי
אלעד, אין ויכוח על כך שחילופי מהלומות מילוליות אינם תמיד דבר יפה לעין או בעל טעם מעודן. אבל אם אתה מכיר אוהד סולבני שמרח כאן גראפיטי על קירות תל אביב, אתה מוזמן להודיע לי עליו. לתומי חשבתי שאת הקטטות הללו מנהלים בארץ המוצא ולא מעבירים אותם למקום אחר.

אין לי שום כוונה לבצמע השוואה בין התנהגות האוהדים הישראליים לבין מקביליהם מסלובניה או מכל מקום אחר. אני רק יודע שזו התנהגות נלוזה ומגעילה. הסלובנים אינם אשמים בכך שכמה חייל ם משוחררים טריים ואדומים שונאים את שמעון מזרחי ואת אוסף התארים הבלתי נגמר של קבוצתו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010