הפתעה נעימה, תודה. [חדש]
אלכס ל'   יום ד', 24/05/2006 שעה 20:33 אתר אישי
בעת שיצרתי את הבלוג, לא ציפיתי שמלבד קהל גולשים ואסופת תגובות הוא יגרוף המלצות ידידותיות מאת גדולי האינטלקטואלים שידעה הרשת הישראלית. על כן אני מודה לך ומוקיר את היוזמה המלבבת.

זה כשנה שידוע לי על קיומו בלוגך, משיטוטים חסרי כיוון במנועי החיפוש אחר החידוש. ומשמצאתיו גיליתי מיני-מטרופוליס פובליצסטית מצליחה ואמידה שאילו הייתה (תאורתית) משתתפת בדירוג העיריות והרשויות המקומיות של BDI, הייתה מותירה את חולון הרחק מאחור. ולזכות לקבל תואר מראש המטרופוליס הזו זה בהחלט כבוד, תודה.

אף שאינני מעדכן את הבלוג בתדירות גבוהה, הרשומות העתידות להתפרסם תוכננו מראש ורק עריכתן מתעכב בשל סיבות של מחסור בזמן ואולי אף עצלנות (טיבו של תכנון מראש). אעפ''כ, אני נוהג להשקיע מאמצים בכל פוסט שאני מפרסם. יש באמתחתי עוד כמה פרוייקטים אישיים ופומביים, ביניהם האתר החובבני הזה: http://www.shelotvetshuvot.cjb.co.il/

הבלוג לא תמיד זוכה לסדר העדיפויות הגבוה מבחינתי והדבר מתבטא בפער הזמנים בין עדכון לעדכון. חרף זאת, פידבקים מחמיאים כאלה גורמים לי להעריך מחדש את הבלוג שלי ואת חשיבות הבלוגוספירה בכללותה וקהילת הכותבים בה. חזקה עליו שאמשיך להאכילו בכפית למען לא ידרדר לתחתית.

שא ברכה,

אלכס.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010