(נכתב בתשובה לבר שושני, 15/04/06 10:44)
''ישראליות'' [חדש]
אורי קציר   שבת, 15/04/2006 שעה 13:40
בתגובה לבר שושני
אתר אישי
כמו כל מסך המפריד בין נותן השירות לבין הלקוח הסופי, אנשי השירות יכולים להעביר את עוצמת התיסכול של הלקוח למעסיקיהם. זו בדיוק הסיבה שהם שם. הבעייה היא שתודעת השירות שהטמיעו בהם מסתכמת, בסופו של דבר, בצורך (הנכון והמוצדק כשלעצמו) לגלות אדיבות כלפי הלקוח. אבל אדיבות המשתלבת עם חוסר יעילות ועם אי-עמידה בהתחייבויות (ובמקרה של המיקרוגל החליפי היה מדובר בפשטות בשקר גס, משום שכזה לא הוצע לי מעולם ובוודאי שלא נתתי את הסכמתי לכך) אין בה כדי להועיל בדבר.

אינני זוכר פעמים רבות ששירות לקוחות כלשהו הצליח להוציא אותי מכלי באופן שכזה. מצד שני, דווקא אותו רוגז הביא לכך שבסופו של דבר קיבלתי את מה שהשירות התחייב עליו מ-ל-כ-ת-ח-י-ל-ה.

בהקשר זה אני חייב לספר שפעם קראתי על אדם שביקש שמשהו יתוקן אצלו במערכת החשמל. הכתובת הייתה חברת החשמל. ממוקד השירות הודיעו לו שהטכנאי יוכל להגיע רק בעוד שבוע, אבל תמורת תשלום כלשהו הוא יוכל להגיע כבר היום או לכל המאוחר מחר. רק אצלנו מקובל שדורשים תוספת תשלום כדי לא לעשות את המוות ללקוח. באותו מקרה התרגז הלקוח על מוקדני השירות, וןאני מניח שזה פשוט משום שיו''ר חברת החשמל או מנכל''ה לא היו בהישג טלפון. כך הדבר לגבי כל שירות לקוחות באשר הוא.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010