לא הבנתי משהו [חדש]
מונס   יום ד', 30/11/2005 שעה 15:58
לאורי שלום רב

לא הבנתי משהו, האם אתה בעד עיתונאים מהסוג של שלי יחימוביץ' או לא?

בכל מקרה נדמה לי שאומרים על עיתונאים בכלל שהם בד''כ רק'' נובחים'' והשיירה עוברת. ולכן אני אישית שמח שאדם כזה מחליט להפסיק ''לנבוח'' ולבקר, ומנסה להביא לשינוי בהתאם לאידיאולגיה שלו. כלומר לבחון את קו המחשבה שלו הלכה למעשה. כלומר במקום לדבר כמה רע או לא טוב , תנסה לשנות תנסה לשפר.

לגבי מר לפיד, הוא פעל בהתאם לרעיונותיו, פה ושם הצליח , ובחלק לא. לגביו אני חושב שהוא צריך עכשיו לשנות את קו המחשבה. כפייה דתית כמעט ואינה קיימת לפחות בשנים האחרונות של הממשלה הזו, הדתיים נכון לעכישו אינם גורם חשוב ומשמעותי, אז אולי הגיע הזמן שמר לפיד יתייחס לבעיות ונושאים אחרים הבוערים בחברה כמו מערכת המשפט הקורסת , בעיית האלימות, ובעיית העוני.

בברכה:
מונס
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא הבנתי משהו [חדש]
אורי קציר   יום ד', 30/11/2005 שעה 22:45
בתגובה למונס
אתר אישי
כן, מונס, אני סבור שעיתונאים מהחומר שממנו עשויה שלי יחימוביץ' הם דבר נחוץ בהחלט. היא לא מדברת בסיסמאות, אכפת לה ממה שהיא עושה, היא יודעת לשאול את השאלות המטרידות ביותר ושפתה אינטליגנטית וקולחת. נגיד את זה ככה: ראיתי כמה עיתונאים (ועיתונאיות) שמילאו תפקידים תקשורתיים דומים לאלה של יחימוביץ', אבל לא הגיעו לרמתה.

ולמען הסדר הטוב: עמדותיה אינו עמותי, האג'נדה הפוליטית שלה שונה משלי ולעתים אף מנוגדת לה. ועדין - כן ירבו עיתונאים שתכונותיהם כתכונותיה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010