(נכתב בתשובה לשרה, 09/12/10 13:21)
לאורי [חדש]
מיכאל   שבת, 11/12/2010 שעה 12:19
בתגובה לשרה
עמיר פרץ הלך מכיוון שהבין בסופו של דבר כי המשרד אליו נשלח והופקר מטעמים פולטיים צרים תוך סיכון בדם קר של אזרחים רק בכדי לקבור אותו פוליטית סופית ככשלון - על הצחנה הזאת אין פוצה פה או מצפצץ.

למי מי שלא שם לב או פתאום איבד את יכולת השמיעה או/ו הדיבור - נושא גיוס החרדים ירד מהכותרות - למה? כי מחזורי הגיוס האחרונים של החרדים עולים על חלקם באוכלוסייה, וביחידות קרביות עולים אין מונים על גיוס ''החילוניים'', אז לעת עתה, כעת נותר רק לפמפם על נושא העבודה ולימודי הליבה, למי שלא מצוי הנה שבבים קטנים של מידע, יש מהפך, ומגמה ברורה, חרדים משתלבים בשוק העבודה אכן יקח עוד זמן מה עד שמחזורים שלמים של משלימי השכלה יהיה מורגש אבל זו רק שאלה של זמן מה ותו לא, על מה יתגוללו על החרדים כאשר הם כבר משרתים בפועל ותיכף ומייד יכנסו לשוק העבודה, - אולי על זה שהם משתלטים על מקומות עבודה ושרשרת הפיקוד - מן הסתם כן.

מעניין שאף אחד לא הזכיר לשם ההגינות בלבד 17 מילארד שקל שנמחקו ''כחובות הקיבוצים'' כ-‏170 אלף דולר [בשער של אז] לכל קיבוצניק מי העלה את הפרזיטיות של הקיבוצניקים לכותרות?

הטרמינולוגיה השלטת בהתייחסות בנימה ובתוכן מגיעה מימים אחרים בה תעמולה בלשון זו הביאה לימים חשוכים בתולדות עמנו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
עדו   שבת, 11/12/2010 שעה 17:23
בתגובה למיכאל
נו טוב מיכאל, אני אשמח למסור את דבריך לירון ידען, לא שאני מסכים איתם אבל הוא מקים מפלגה בשם 'אור' שתיקח מנדטים מהמפלגה שלי 'מר''צ' אז אם מה שכתבת נכון אין לו בכלל סיבה להקים אותה- הכל מסתדר סוף סוף והחרדים יוצאים לעבודה, בדיוק בדקה התשעים אגב, כי כמות התלמידים הנבערים שאין להם כישורים להסתדר בעולם המודרני עוברת את ה50%.
וכן, הטענות לגבי הקיבוצניקים מוכרות לי מזמן, לא, אני לא מתכוון להגן פה על הקיבוצים, אני לא הדובר שלהם וגם לא משתגע עליהם במיוחד, יש ביניהם ובין החרדים לא מעט קווי דמיון של הסתגרות, התנשאות וראיית עצמם כטובים יותר מהרקובים שם בחוץ. אבל הם בכל זאת אנשים עובדים ויצרניים ותורמים למדינה ו170,000 שקל לקיבוצניק שמגדל לי אוכל ומייצר רהיטים עדיף לי בהרבה על עשירית מזה בשביל מישהו שסתם יושב ולומד דברים שבעיני לפחות הם הבלי הבלים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

תגובה [חדש]
מולי   יום ג', 05/04/2011 שעה 13:35
בתגובה לעדו
אתר אישי
האם מישהו יודע אם הופקו הלקחים מהאסון הנורא וכבר הביאו מטוסי כיבוי? נראה שהסחבת ממשיכה ואין פוצה פה - מחכים לאסון הבא. כולי תקווה שמשהו ישתנה פה...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010