(נכתב בתשובה לשרה, 09/12/10 8:32)
לאורי [חדש]
עדו   יום ה', 09/12/2010 שעה 11:04
בתגובה לשרה
שרה יקרה.
א. גם עמיר פרץ ירש משרד ביטחון עם כשלים של הקודמים שלו, להבדיל מאלי ישי שהיה שר פנים 3 פעמים בעשר השנים האחרונות עמיר פרץ היה 3 חודשים בתפקיד כשהתחילה מלחמת לבנון השניה, המלחמה גם לא הייתה כישלון - החיזבאללה הובס - אבל בכל זאת הוא הלך הביתה כי התוצאות לא היו מיטביות.
ב. אם אבא שלך חרדי ויכול לעבוד למחיתו ולהתפרנס בכבוד אז כל שאר החרדים יכולים גם כן, למעשה את מצדיקה בדיוק את העמדה שאומרת שלשלם לאנשים ללמוד תורה זה פשע, גם מבחינתה של המדינה החילונית שלנו וגם מבחינתה של הדת היהודית עצמה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
שרה   יום ה', 09/12/2010 שעה 13:21
בתגובה לעדו
אתר אישי
עדו יקר ,
א . אמיר פרץ הלך הביתה כי מלכתחילה הוא לא היה צריך לשבת במשרד הזה .
ב . אל תשים דברים בפי .
אם אני רוצה להגיד משהו , אני יכולה להגיד אותו לגמרי לבד !
אתה הפכת את המילים שלי . לא הצדקתי אף אדם שאינו עובד .
אמרתי שלפני ששופכים בוץ על אוכלוסיה אחרת - יש בתוכה גם כאלה שכן עובדים , ועובדים קשה ...
(פשע זה לגנוב , לרצוח , לאנוס . אם החוק משלם כסף לאנשים שאינם עובדים ... יש בעיה עם החוק . אל תבלבל בין פשע , לבין חוק גרוע) .
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
מיכאל   שבת, 11/12/2010 שעה 12:19
בתגובה לשרה
עמיר פרץ הלך מכיוון שהבין בסופו של דבר כי המשרד אליו נשלח והופקר מטעמים פולטיים צרים תוך סיכון בדם קר של אזרחים רק בכדי לקבור אותו פוליטית סופית ככשלון - על הצחנה הזאת אין פוצה פה או מצפצץ.

למי מי שלא שם לב או פתאום איבד את יכולת השמיעה או/ו הדיבור - נושא גיוס החרדים ירד מהכותרות - למה? כי מחזורי הגיוס האחרונים של החרדים עולים על חלקם באוכלוסייה, וביחידות קרביות עולים אין מונים על גיוס ''החילוניים'', אז לעת עתה, כעת נותר רק לפמפם על נושא העבודה ולימודי הליבה, למי שלא מצוי הנה שבבים קטנים של מידע, יש מהפך, ומגמה ברורה, חרדים משתלבים בשוק העבודה אכן יקח עוד זמן מה עד שמחזורים שלמים של משלימי השכלה יהיה מורגש אבל זו רק שאלה של זמן מה ותו לא, על מה יתגוללו על החרדים כאשר הם כבר משרתים בפועל ותיכף ומייד יכנסו לשוק העבודה, - אולי על זה שהם משתלטים על מקומות עבודה ושרשרת הפיקוד - מן הסתם כן.

מעניין שאף אחד לא הזכיר לשם ההגינות בלבד 17 מילארד שקל שנמחקו ''כחובות הקיבוצים'' כ-‏170 אלף דולר [בשער של אז] לכל קיבוצניק מי העלה את הפרזיטיות של הקיבוצניקים לכותרות?

הטרמינולוגיה השלטת בהתייחסות בנימה ובתוכן מגיעה מימים אחרים בה תעמולה בלשון זו הביאה לימים חשוכים בתולדות עמנו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
עדו   שבת, 11/12/2010 שעה 17:23
בתגובה למיכאל
נו טוב מיכאל, אני אשמח למסור את דבריך לירון ידען, לא שאני מסכים איתם אבל הוא מקים מפלגה בשם 'אור' שתיקח מנדטים מהמפלגה שלי 'מר''צ' אז אם מה שכתבת נכון אין לו בכלל סיבה להקים אותה- הכל מסתדר סוף סוף והחרדים יוצאים לעבודה, בדיוק בדקה התשעים אגב, כי כמות התלמידים הנבערים שאין להם כישורים להסתדר בעולם המודרני עוברת את ה50%.
וכן, הטענות לגבי הקיבוצניקים מוכרות לי מזמן, לא, אני לא מתכוון להגן פה על הקיבוצים, אני לא הדובר שלהם וגם לא משתגע עליהם במיוחד, יש ביניהם ובין החרדים לא מעט קווי דמיון של הסתגרות, התנשאות וראיית עצמם כטובים יותר מהרקובים שם בחוץ. אבל הם בכל זאת אנשים עובדים ויצרניים ותורמים למדינה ו170,000 שקל לקיבוצניק שמגדל לי אוכל ומייצר רהיטים עדיף לי בהרבה על עשירית מזה בשביל מישהו שסתם יושב ולומד דברים שבעיני לפחות הם הבלי הבלים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

תגובה [חדש]
מולי   יום ג', 05/04/2011 שעה 13:35
בתגובה לעדו
אתר אישי
האם מישהו יודע אם הופקו הלקחים מהאסון הנורא וכבר הביאו מטוסי כיבוי? נראה שהסחבת ממשיכה ואין פוצה פה - מחכים לאסון הבא. כולי תקווה שמשהו ישתנה פה...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
עדו   שבת, 11/12/2010 שעה 17:18
בתגובה לשרה
שרה.
א. ברור שעמיר פרץ לא היה צריך לשבת במשרד הזה, השאלה היא למה בדיוק אלי ישי כן היה צריך? האם בשביל להילחם כמו אריה על כך שלא יחייבו בנות שמצהירות שהן דתיות בבדיקת פוליגרף? כדי למרר את חייהם של העובדים הזרים? כי פשוט לא ראיתי אותו עולה על בריקדות בנושא מצב הכיבוי וכבת של כבאי את צריכה לרצות שר פנים שאשכרה מעניין אותו התפקיד שלשמו הוא נבחר
ב. לגבי ההגדרה מהו פשע, זכותך להחזיק בדעתך, הרמב''ם למשל כתב 'כל המשים על דעתו שיעסוק בתורהולא יעשה מלאכה ויתפרנס מהצדקה הרי זה חילל את השם וביזה את התורה ונטל את חייו מהעולם הבא' נשמע לי כאילו הרמב''ם כן רואה בזה סוג של פשע.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאורי [חדש]
אסף   יום ד', 22/12/2010 שעה 6:16
בתגובה לעדו
אתר אישי
תיקון קטן:
עמיר פרץ לא הלך הביתה בעקבות מלחמת לבנון השניה. הוא הלך הביתה כי הוא הפסיד בבחירות על ראשות מפלגת העבודה, שנערכו הרבה אחרי סיום המלחמה. אני מניח שלמלחמה היה קשר להחלטה של מתפקדי העבודה, אבל זו לא בדיוק התפטרות-עקב-כישלון קלאסית.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010