(נכתב בתשובה למיכאל, 06/12/10 0:42)
טוב...הבנתי... [חדש]
אורי קציר   יום ב', 06/12/2010 שעה 13:38
בתגובה למיכאל
אתר אישי
אני מכיר הרבה מאוד מקרים של אנשים שחתמו על בקשות, שלחו אותן ולא טרחו לבדוק אחר כך מה קרה איתן. זה בדיוק המקרה כאן. ישי שלח מכתב לראש הממשלה? יופי. ומה הוא עשה כשהוא ראה שראש הממשלה לא חוזר אליו? דפק על השולחן, כפי שהוא יודע לעשות טוב כל כך כשרוצים לעודד חרדים לעבוד? איים שאם דרישתו לא תיענה ש''ס תעזוב את הממשלה, כפי שהוא עושה בעניין הגיורים? הודיע שש''ס תצביע נגד התקציב כי אין בו כספים שיוקצו לכבאיות חדשות ולמטוסי כיבוי? בחלום הלילה. כל מה שהוא עשה היה לשלוח מכתב, כדי שיוכל להשתמש בו כאליבי. והנה, הפתעה: זה בדיוק מה שהוא עושה.

כשנושא חשוב לך מאוד אתה יכול להפוך בגללו סדרי עולם. באלפית מהמשאבים שיש משקיע בגירוש ילדי עובדים זרים או בחיסול הקריירה הציבורית של הרב חיים אמסלם הוא יכול היה לקדם את עניין הכבאות. אבל לא, זה לא קרה.

ובוא אספר לך עוד משהו. לפי פרסומים היום, תקציב הכבאות מהווה 4% בלבדד מתקציב משרד הפנים. מיכ הכין את תקציב משרד הפנים והגיש אותו לאוצר בשנה שעברה? אלי ישי. מי לא התעמת עם עמדת האוצר בעניין המימון הזה, ולמעשה לא נשמע קולו לגבי העניין עד היום? אלי ישי. הוא יכול היה לצאת נגד שר האוצר מאות פעמים, אבל לא עשה זאת אפילו פעם אחת. למה?

אני אגיד לך למה. כי לישי יש דברים חשובים יותר בראש. הוא לא היחיד, אגב. לא ראיתי יותר מדי אנשי ציבור ותקשורת שטרחו לכתוב על מצוקת הכבאות. אבל כל אלה אינם שרי פנים ואינם אחראים לשירות החשוב הזה. ישי כן. לכן המחדל הוא שלו ולכן הוא צריך ללכת.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010