(נכתב בתשובה לצ'יקי, 05/12/09 0:08)
שאלת תם [חדש]
אורי קציר   יום א', 06/12/2009 שעה 8:54
בתגובה לצ'יקי
אתר אישי
צ'יקי, אני תמיד מוכן להתווכח על עובדות, אבל הרושם שלי שזה לא תמיד מקבל תשובה הולמת. אני מתייחס, כמובן, לאמירה שלך שלפיה ''ועובדה היא שסטטיסטית אחוז המוסלמים מהקמת המדינה נשאר זהה''. זו קביעה מופרכת בכל קטגוריה.

והנה הסיבות. ראשית, ב-‏1949 - השנה הראשונה בה נעשתה בדיקה דמוגרפית מסודרת לאחר המלחמה - היוו המוסלמים 9.5% מאוכלוסיית ישראל. אתה מוזמן לבדוק את זה כאן: http://www.cbs.gov.il/shnaton60/st02_02.pdf. כאשר חילקתי את 111.5 אלף המוסלמים ב-‏1,173,900 התושבים במדינה זה מה שיצא. אפילו מעט פחות. לפי אותה למ''ס שמסרה את הנתונים הללו, סך כל האוכלוסיה הערבית בתחילת 2009 היה למעלה מ-‏20 אחוזים (לא כולל עובדים זרים, שכמה מאות אלפים מהם שוהים בארץ), מהם יותר מ-‏16 אחוז מוסלמים. ואלה עוד נתונים שמרניים למדי. הנה הסימוכין: http://www.cbs.gov.il/reader/newhodaot/hodaa_templat...

הלאה. לפי הודעת הלמ''ס אחוז הגידול של האוכלוסיה הישראלית נשאר יציב. לפי הנתונים שאפילו אתה עצמך מסכים להם, הריבוי הטבעי המוסלמי גדול מזה היהודי. לפיכך, הרוב היהודי בישראל הולך ומתכרסם לאורך שנים.

ואם לחזור לנושא המקורי של המאמר הזה, דומה שאירופה אינה צריכה לארגן לעצמה בעייה דומה לזו המטרידה כרגע את ישראל. עדיף לא להיכנס למיטה החולה הזו מלכתחילה מאשר להיכנס בראש צלול ולהתחרט לאחר מכן, כשכבר מאוחר מדי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010