ההטייה הנכונה
יום ד', 10/10/2007 שעה 8:41
פעם, לפני שהעברית קמה לתחייה בסיועו של אליעזר בן יהודה, המילה ''זיון'' הייתה תאומתה הזהה של ''חימוש''. אבל מאז שהאות השביעית הפכה לכינויו המקובל של איבר המין הזכרי, קיבל מירוץ החימוש משמעות אחרת לגמרי. גבר, כפ שאנו יודעים, משתמש באותו איבר כדי לזיין. אבל מה עושה אישה? בדרך כלל, אם היא מאמצת את השורש הלשוני של המילה הזו, היא מזדיינת. ובכן, מתברר שזה לא כל כך פשוט ושלמילה זו יש משמעות ש- איך לומר בעדינות - לא בהכרח קשורה לפעולה בגופה של האישה הגבר דווקא. דיאלוג סאטירי דמיוני בהשתתפות גבר משתאה ואשה בעלת תובנות מקוריות על נטיית המינים להשתמש בפועל מסוים בבניינים שונים. על הבעייתיות שבמילה 'מזדיינת', על המשמעות האמיתית שלה, על האלטרנטיבה - ומי, כרגיל, אשם בכל הבעיות הללו.- ''בנות לא יכולות להזדיין'', פסקה נועה.

- ''מה?'' זקפתי גבינים, ''על מה את מדברת בכלל?''.

- ''בדיוק על מה שאתה שומע. בחורה לא יכולה להזדיין. חד וחלק''.

את נועה אני מכיר כבר שנים. אישה דעתנית ואינטליגנטית ועם זאת לא מקובעת ובעלת ראש פתוח להפליא. ההצלחות שלה עם בני המין שאליו אני משתייך קשורות, בין השאר, ליכולת שלה לדבר באופן חופשי על כל נושא בעולם, ללא עכבות אבל גם באופן נעדר כל וולגריות. ואחת התכונות הסמולטוקיות היותר מוערכות אצלה היא היכולת למזג את השיח בנושאים סקסואליים עם לא מעט הומור, בלי לגלוש לבדיחות הבוטות הרגילות שנהוג לספר בין החבר'ה.

אחרי ה...בעצם, אתם מבינים לבד. שורש אחד, כמה משמעויות. (מקור תמונה)

יצא לנו לשוחח לאחרונה בעקבות מפגש של כמה חברים במסעדה לרגל יום הולדתו של אחד מהם. השולחן היה גדול והמסובים רבים. הדינמיקה, לפחות בחלקים מסוימים של הערב, הייתה של שיחות בקבוצות קטנות, בהתאם למקום הישיבה. נועה ישבה מולי והחלפנו חוויות על חברים משותפים. מכרה משותפת שלנו, סיפרה לי נועה, נפרדה לא מזמן מבן זוגה המעצבן, ומאחר ואותה זוגיות-לשעבר הייתה במשבר של שנתיים תמימות טרם הפרידה, פיצתה את עצמה המכרה בסידרה מרשימה של כיבושים הוריזונטליים. משכתי בכתפי ואמרתי שהרצון להזדיין הרבה אחרי תקופת משבר ארוכה ביחסים זוגיים הוא טבעי לחלוטין, משום שתקופת המשבר אינה מתאפיינת תמיד בזיונים סדירים. ואז אמרה נועה את מה שאמרה.

- ''אני לא מבין'', אמרתי שוב, ''אכפת לך להסביר?''.

- ''בסדר'', נענתה נועה, ''אבל לכבוד ההסבר אני מבקשת ממך לשוב אל שיעורי הלשון של כיתה ז'. למדת שם, ממש כמוני, שבעברית יומיומית אנחנו משתמשים בשבעה בניינים. אמנם למדנו מאוחר יותר שיש בעצם עשרה, ושגם זה לא סוף הסיפור, אבל לצורך ההסבר אפשר להשתמש בשבעה האלה''.

- ''תמשיכי''.

- ''בוא נעבור על שבעת הבניינים. יש לנו שלושה שהם פעילים - פָּעַל, פִּעֵל והִפְעִיל. מולם עומדים שלושה בניינים שכל אחד מהם הוא תואם סביל של האחר. מול פָּעַל יש את הבניין הסביל נִפְעַל, מול פִּעֵל יש פֻּעַל ומול הִפְעִיל יש את הסביל השלישי, הֻפְעַל. ויש את הבניין השביעי, הִתְפָּעל. הייחוד שלו הוא בכך שהוא אינו רק פעיל או סביל אלא שילוב של שניהם. מי שמבצע פעולה בבניין התפעל מבצע אותה על עצמו, כך שהוא גם יוזם את הפעולה, ובמובן הזה הוא פעיל, אבל גם סופג אותה כסביל''.

- ''ולכן...'', ניסיתי להשלים אותה.

- ''בדיוק'', קטעה אותי, ''כשאישה מזדיינת היא מבצעת את הפעולה על עצמה. אם גבר משתמש בזין שלו לצורך ביצוע האקט, אנחנו אומרים עליו שהוא מזיין. איך שלא תסתכל על זה, הוא הפעיל כאן. לפי הקריטריון הלשוני הזה, האישה היא הצד הסביל של הזיון, ועל כן היא מזויינת''.

- ''אבל אמירה כזו לא נוחה לאף אחת'', אמרתי, ''אם אישה תגיד על עצמה שהיא מזויינת היא מעמידה את עצמה בעמדת נחיתות כפולה. האחת, משום שהיא מעידה על עצמה שביחסים אינטימיים עם גבר היא תמיד סבילה, מה שלא ממש מסתדר עם המוסכמות המודרניות של נשים שיוזמות מגע אינטימי. והשנייה, משום ש'מזויינת' נתפס אצלנו כסוג של מילת גנאי וכשם תואר למשהו גרוע במיוחד, כמו הדור המזויין של אביב גפן ב'עכשיו מעונן'''.

- ''אתה צודק. מצד שני, קצת מגוחך לומר שאישה מזיינת. אם הזין הוא העצם בעל השורש הלשוני המשולש שאותו אנחנו מטים בשיחה על יחסי מין, אז המשמעות של אישה מזיינת היא שהיא משתמשת בזין כגורם פעיל. ולכן אנו עוברות מייד, ובאופן בלתי מודע לחלוטין, לאופציה שמציע בניין התפעל, שהוא בניין רפקלקסיבי, כלומר כזה שהמשתמש בו גם מבצע את הפעולה וגם סופג אותה. אנחנו לא מזיינות ולא מזויינות; אנחנו מזדיינות''.

- ''אז אנחנו חוזרים לנקודת המוצא שלך: אישה לא יכולה להזדיין, משום שהמשמעות היא שהיא מבצעת את הפעולה על עצמה. ולכן היא...מזיינת את עצמה...''.

- ''ולכן, המשמעות של 'מזדיינת' שוות ערך, למעשה, ל'מאוננת''', סיכמה נועה את הניתוח האטימולוגי שלה, ''מי שמזדיין מזיין את עצמו. מי שמזיין את עצמו מאונן. אצל גבר אפשר לעשות הפרדה בין 'מזיין' ל'מאונן'. אצל אישה המלים 'מזדיינת' ו'מאוננת' הן בעלות משמעות זהה. הבעייה היא שרוב הנשים אינן מבינות את זה''.

- ''טוב'', אמרתי באיטיות, ''אז ההטייה הזו בשיח הנשי אינה מוצלחת. יש לך פתרון אחר?''.

- ''מובן מאליו'', השיבה מניה וביה, ''על בסיס העקרון של הטיית המילה 'זין' אפשר להטות גם את המילה 'כּוּס'. זה הרי לא מסובך. זה גם ייתן פתרון טוב לשני הצדדים. גבר יזיין ואישה תכַּסְכֵּס, וכך יבוא הכל על מקומו בשלום''.

- ''אני כִּסְכַּסְתִּי...אתה כּוּסְכַּסְתָּ...'', ניסיתי לגלגל בפי את ההטייה החדשה, ''תראי, אני מבין שישנם תארים מסויימים שיכולים לנבוע מהמילה 'כּוּס', כמו 'כּוּסִית' או 'כּוּסוׁן'. הסופרת אדיבה גפן, אם אני זוכר נכון, אפילו המציאה מילת חיבה חדשה, 'כּוּסִיק', על משקל טוסיק, לאותו איבר אינטימי שלכן. אבל כהטייה של פועל זה לא ממש מסתדר לי''.

- ''אני מודיעה לך שזו לא אשמתי. מתישהו, איכשהו, בחרו הישראלים לספוג אל תוך העברית שלהם דווקא את המילה כּוּס שמוצאה בכלל מהשפה הערבית. יכול להיות שאם המילה הערבית המקורית הייתה הייתה קלה יותר לשמיעה ולביטוי, החיים היו יותר קלים. אבל זה המצב. תצטרך להתרגל''.

- ''אז שוב הערבים אשמים?''

- ''בוודאי''.


[פרסם תגובה חדשה]   [קישור ישיר למאמר זה]   [קפל תגובות]   [פרוס תגובות]            

 
פעילות וסבילות מינית [חדש]
אלכסנדר מאן   יום א', 31/10/2004 שעה 22:09 אתר אישי
נגעת כאן בנקודה מעניינת שאכן ממחישה את הפער בהתייחסות למושא המיני בין הגבר והאישה בשפה העברית; הדבר היחידי שניתן להתנחם בו הוא אולי שבעברית מופיע הפועל לפחות בבניין רפלקסיבי, ובשפות אחרות לא. פירושו של דבר שפעולת הקואיטוס בשפות צפון אירופאיות למשל, בנוייה על פעיל-סביל בלבד, ואני משאיר לך לנחש היכן מצוייה האישה במישוואה זו (אם כי הדברים מתחילים גם במקרה זה להשתנות, ונשים נוקטות לעיתים קרובות יותר במינוח הפעיל לצורך תיאור הפעולה, אך אין זו עדיין דרך הרוב).

הרעיון שמוצע במאמרך שמרמז על מעבר לפועל אחר אינו רע, ויכול במידה זו או אחרת להציע סוג של פיתרון בדמות פעלים אקטיביים ליחסי מין עבור האישה. הבחירה במילה 'כוס' ובנסיון להטות מילה זו כפועל לכל דבר נראית מלאכותית מעט, אבל אין שום סיבה שדבר זה לא יתפוס לטווח זמן ארוך; העברית, מבחינה זו, הינה שפה נהדרת המאפשרת בקלות רבה יחסית לבחור שמות עצם ולנסות להטותם, ו/או גם ליצור אופציות הטייה של פועל קיים בבניין נוסף, שיכולה להעניק לפועל משמעות חדשה לגמרי.

מעניין לציין אולי בהשק זה שהעברית המודרנית טרם ממש המציאה מילה נרדפת למילה 'כוס' (וראה דיון http://mann.blog.lab.co.il/story?id=25 בנדון), ועל כן יש לבחון את מכלול הנושא כקרבה המאוד בלתי מוצלחת בין יחסי-מין/בושה/עלבון, ולנסות לשחרר מילים המצייגות חלקים גניטאליים בסלאנג מן הקשר הבלתי נמנע לסוג של קללה או עלבון. דבר זה יכול להיעשות רק על ידי ריבוי פעלים מסוג שונים לתיאור יחסי מין, שבהם אין שום מקובעות של הצד הנשי על פאסיב או רפלקסיב בלבד.

ניתן אמנם לשערי כי יצירת פעלים מסוג זה אינה יכולה אלא להיות מלאכותית, אך אני משער שהיא תתפוס בהמשך הזמן.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

פעילות וסבילות מינית [חדש]
ארגונאוט   יום ד', 10/10/2007 שעה 21:34
בתגובה לאלכסנדר מאן
אתר אישי
מה?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מכיר, אבל משעשע כתמיד :-) [חדש]
רוני ה.   יום א', 31/10/2004 שעה 23:47 אתר אישי
למרות מה שהיא אומרת, בנין התפעל הוא לא רק פעולות רפלקסיביות, אלא גם פעלים כמו התגבר והסתער.

במילים אחרות, להזדיין זה בערך כמו להצטייד בסבלנות, רק בלי הסבלנות :-)
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אוננות זה לא הכל [חדש]
אלכסנדר מאן   יום ב', 01/11/2004 שעה 3:32
בתגובה לרוני ה.
אתר אישי
אולי מכאן הביטוי 'להזדיין בסבלנות', שלמיטב ידיעתי טרם יצא לרעות בשדות הביטויים המעליבים.

אגב, הרעיון של הפיכת מושא הקואיטוס לדבר רפלקסיבי אינו כה גרוע, היינו שבני הזוג מספקים גם את עצמם, ובו''ז את האחר; תן דעתך לכך כי החיבור בין 'לזיין' VS 'להזדיין' אינו מתקיים במקרה האוננות, שם מקבלת הרפלקסיזציה של 'לאונן' את שם הפועל 'להתאונן' (ואני משאיר לך להרהר על הקשר הפרוידיאני האפשרי בין שתי פעולות אלו).
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אוננות זה לא הכל [חדש]
אורי קציר   יום ב', 01/11/2004 שעה 23:28
בתגובה לאלכסנדר מאן
אתר אישי
הביטוי ''להזדיין'' משמעו ''להתחמש''. אם ''זין'' הוא שווה ערך ל''חימוש'', אולי יש טעם להפוך את שמו של חיל החימוש הצה''לי ל''חיל זיון''. מצד שני, שינוי שם כזה ימשוך את השטיח מתחת לדימויו הפופולרי של הנח''ל.

לגבי ''להתאונן'', הרי שהאבחנה שלך, אלכס, מבדחת במיוחד. והאמת היא שלאחר שהעלית אותה, אני מניח שיהיה גם מי שינסה לפרש את הקירבה הצלילית בין שתי המלים ''לאונן'' ו''להתאונן'' ולהקיש מכך גם על שורש אטימולוגי משותף.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

בניין התפעל - קוים לדמותו [חדש]
ספלינטור   יום א', 07/11/2004 שעה 7:37
בתגובה לרוני ה.
גנגי שופכת אור על העניין - http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?f...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

יש בזה משהו [חדש]
אורי קציר   יום ב', 01/11/2004 שעה 0:13 אתר אישי
נכון, רוני. אגב, אני עצמי אמרתי דברים ברוח דומה בבלוג של אלכס מאן (http://mann.blog.lab.co.il/thread?rep=2384). מה שמעניין אותי הוא מדוע פעלים בהטייה רפלקסיבית איבדו את משמעותם המקורית והפכו לפעילים.

נדמה לי שבמדינות דוברות אנגלית חלק מהפעלים במצויים בשימוש בסלנג ומתארים מגע מיני נשים דווקא משתמשות בצורה הפעילה שלהם, גם כשמדובר במלים חריפות שאולי מלכתחילה נעשה בהם שימוש בעיקר על ידי גברים, כמו fuck. לעומת זאת, נוצרו במהלך השנים מלים שעדיין לא עברו לשימוש נקבי פעיל, כמו bang.

מה הסיבה לכך? אין לי מושג. אולי בעתיד גם פעלים אלה יאומצו על ידי נשים לשם עשיית שימוש פעיל בהם. יתכן בהחלט שמדובר בחלק מהמגע ומשא המתמשך והבלתי-נפסק בין במינים, תהליך שבו נוטלים גברים מנשים מונחים מסוימים ואילו נשים נוטלות מגברים מונחים אחרים. במקור עוצבה כל מערכת מונחים כתואמת למין המתשמש בה, אך במהלך השנים היא עוברת התאמות גם למין השני. תהליך זה הוא מדורג וארוך שנים, ועל כן יתכן שההצעה שהעליתי (שימוש נשי בפעלים הגזורים מהמונח 'כוּס' לצורך דיבור בהטייה פעילה על מגע מיני כם אחר) תהפוך יום אחד למעשית והראייה: המינוח 'כוּסית', שמלכתחילה יוחד לנשים בלבד, קיבל בשנים האחרונות הטייה גברית ('כוּסוֹן'), שגם מאומצת בהרחבה על ידי גברים עצמם.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

It takes two to tango [חדש]
דורון   יום ד', 03/11/2004 שעה 11:31
נראה לי שיש כאן בלבול מסוים.
אשה (לא) יכולה להזדיין בדיוק כפי שגבר (אינו) יכול להזדיין. הגבר מזיין, בבנין פיעל, האשה מזוינת, בפועל (אם כי לא מרבים להשתמש בצורה זאת, ומיד אעמוד על כך) ואילו מי שמזדיין הוא הזוג. זוהי פעולה רפלקסיבית שמבצע הזוג על עצמו, ולכן היא בבנין התפעל.
דרך לראות זאת, היא במילת היחס הקושרת את הפועל במשקלים השונים למושא הפעולה: מזיין את, מזוינת ע''י, אבל מזדיינ/ת עם.
ובכן, בכל זאת, מדוע אנחנו שומעים על גבר רב מעללים שהוא מזיין לרוב, אבל (כמעט ו)לא שומעים על אשה שהיא מזוינת? מסיבות היסטוריות, דתיות, חברתיות ותרבותיות יש חוסר איזון נורמטבי בין שני צדי המשוואה המינית. הצד החודר הוא זה הצובר הצלחה, כבוד והישגים, ואילו הצד הנחדר הוא הלוקה בתבוסות ועלבונות. (כאשר מדברים על דופק ונדפק, ולא בקונוטציה המינית, ברור לכל מי המנצח ומי המובס). אי לכך האמירה על האשה שהיא מזוינת, מציבה אותה במישור אחד יחד עם הדור של אביב גפן, ולכן בטוי זה אינו מקובל במשמעות הנייטרלית, הבלתי ערכית, של לוקחת חלק באקט המיני.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

It takes two to tango [חדש]
אורי קציר   יום ד', 03/11/2004 שעה 14:24
בתגובה לדורון
אתר אישי
דורון, אני לא משוכנע שאפשר להתייחס לזוג כאל יחידה אחת לצורך ההטייה הרפלקסיבית. הזוג אינו היחידה הבסיסית אלא צירוף שמורכב משתי יחידות אוטונומיות שונות, גבר ואישה. הזוג כשלעצמו אינו מבצע שום פעולה על עצמו אלא מהווה צירוף אד-הוק לצורך אקט שמבצע האחד על האחר.

הרושם שלי הוא שכאשר מדברים על ''מזדין עם'' יש כאן מעין ריכוך של ''מזיין את'', אולי במטרה ליצור שוויון בהתייחסות כלפי הזכר והנקבה כאחד. מאחר ואישה אינה מדברת על עצמה, כפי שאמרת בעצמך, כעל ''מזוינת'', הרי ש''מזדינת עם'' מאפשר לה לבצע פעולה כשווה אל שווה עם בן הזוג, שאף הוא ''מזדין עם''.

אבל כאן אנו נקלעים שוב למילכוד, שכן ''מזדין'', כפועל הבא בבנין התפעל, הוא דבר שמבצעו אינו יכול לבצע אלא על עצמו בלבד. אם כך, הרי שצורת הדיבור הזו שגויה ו''מזדין'' נמצא שווה ערך ל''מזיין את עצמו''.

אשר לזיהוי בין דופק/נדפק לבין מצליח/נכשל, אני מסכים איתך לחלוטין, כולל באשר לסיבות ההיסטוריות והאנתרופולוגיות לכך. אבל נדמה לי שגם כאן היה ניסיון לשינוי. אם אני זוכר נכון, קראתי אי אלו תרגומים מאנגלית שבהם נעשה שימוש בביטוי ''נדפקת עם'', משהו בדומה ל''מזדינת עם'', ביטוי שבאו אולי כדי להפחית מרמת הפאסיביות המיוחסת לאישה בכל הנוגע לאקט מיני הכולל חדירה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

It takes two to tango [חדש]
דורון   יום ד', 03/11/2004 שעה 15:44
בתגובה לאורי קציר
אורי, אני לא משוכנע שאי אפשר להתייחס לזוג כאל יחידה אחת לצורך ההטייה הרפלקסיבית, ולטעון שהזוג אינו היחידה הבסיסית אלא צירוף שמורכב משתי יחידות אוטונומיות שונות, גבר ואישה, וכי הזוג כשלעצמו אינו מבצע שום פעולה על עצמו אלא מהווה צירוף אד-הוק לצורך אקט שמבצע האחד על האחר.
הרושם שלי הוא שכאשר מדברים על ''מזדין עם'' הדבר זהה (הן מהבחינה הלשונית והן מהבחינה התוכנית) למקרה בו מדברים על ''מתחתן עם''.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

בדיוק [חדש]
עמית   יום ה', 18/11/2004 שעה 5:34
בתגובה לדורון
ולא רק ''להתחתן''. זוג יכול להתחרמן (אפשר להעלות לדיון את המשמעות הכפולה של המילה הזאת), להתפנק, להתנחש (המצאה פרטית שלי ושל זוגתי - הכוונה היא להתכרבל באיזור קטן יחסית, נניח הספה הדו-מושבית שלנו, ולהתלפף תוך כדי כך בתנוחת נחש), להתלהב אחד על השני, להתרגש ביחד, להתנסות בדברים חדשים, וכמובן בסוף - להתענג על סיגריה ולהתקשר לחבר'ה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ההמממ [חדש]
אבי בן-צבי   יום ד', 03/11/2004 שעה 16:58
אני הייתי משנה את שם המאמרון הזה ל''זיוני שכל''
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

''להתכסכס'' [חדש]
אלמוני   שבת, 06/11/2004 שעה 11:13
בסלנג העכשווי, הפועל ''להתכסכס'' מיוחד לפעילות מינית בין שתי נשים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אולי נשים יכולות לפתפת? [חדש]
ולטר   יום ד', 17/11/2004 שעה 15:34
(כלומר LEFATPET)....
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

על פמיניזם וכלי נשק.. [חדש]
incognito   יום ה', 18/11/2004 שעה 14:02
מהמאמר עולה המסקנה המצערת הבאה :
נועה לוקה ב''תסמונת פוסט פמיניזם''..כזו שמחפשת (או דורשת) את היחודיות של המין הנשי אך לא שמה לב שאותה יחודיות רק מעצימה את השובניזם ופוגעת כבומרנג בכל המין הנשי . בין שלל ''הצלחותיה'' של אותה אמונה פוסט פמיניסטית ניתן למנות את החוטיני והפורנו (אתמול במקרה קראתי בעיתון שגברים שמשתתפים בסרטי פורנו ישראלים לא מקבלים שכר).

מדוע המילה ''מזדיינת'' אינה יכולה לבטא פעולה משותפת שהנקבה מבצעת על עצמה? לאן נעלמה האסרטיביות הנשית? מה רע ביוזמה נשית לבצוע משגל לשם ספוק והנאה?

האבחנה של נועה יכולה לנבוע אך ורק אם מסתכלים מנקודת המבט של איבר המין הגברי בלבד. באשר לדיון האטימולוגי , כנראה שמרוב עיסוק בלתי פוסק במשגלים שכחנו שהשורש ז.י.נ משמש גם לפעולת ההתחמשות בכלי זין (ואני לא בטוח איזו פעולה עתיקה יותר), היינו כלי נשק.

ומכאן הבלבול.

הגיע הזמן שנשים כמו נועה יתחילו להרגיש ON TOP, תרתי משמע.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

על פמיניזם וכלי נשק.. [חדש]
אורי קציר   יום ו', 19/11/2004 שעה 19:51
בתגובה לincognito
אינקוגניטו, רק כדי להסיר ספק: נועה אינה אלא משל. היא לא קיימת במציאות וכל כולה לא נועדה אלא להיות חלק מדיאלוג שמביא לדיון הטייה בעייתית. אשר לטיעונים שהיא העלתה, דומני שהחמצת משהו: היא אינה יוצאת נגד פעולת העינוג העצמי אלא טוענת שהעברית היומיומית יצרה איכשהו הטייה רפלקסיבית לפעולה שמבצעת אישה כלפי גבר ושאמורה, לפיכך, להיות הטייה פעילה.

אני גם חולק על ההנחה שלך ש''האבחנה של נועה יכולה לנבוע אך ורק אם מסתכלים מנקודת המבט של איבר המין הגברי בלבד'', משום שזה בדיוק הפרדוכס שנועה מצביעה עליו: כשגבר מבצע פעולה כזו כלפי אישה (בעזרת איבר מינו, סביר להניח), הוא ''מזיין''. לאישה, לעומת זאת, אין אפשרות הטייתית לדבר על פעולה מקבילה שהיא עושה כלפי גבר בעזרת איבר מינה. על כן, הדיון עובר למישורים של הטיית המילים ''כוס'' או ''פות'' בצורות שונות.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

על פמיניזם וכלי נשק.. [חדש]
incognito   שבת, 20/11/2004 שעה 2:45
בתגובה לאורי קציר
נראה לי שהייתה כאן אי-הבנה...

לא התייסחתי לפעולת העינוג העצמי..ניסיתי להבהיר שאין
כל רע בכך שאישה תיזום ותזמין את יחסי המין להנאתה
( ובכך לאפשר את ההטייה הפעילה '' מזדיינת'' ) , לכן רשמתי
''פעולה משותפת''.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

על פמיניזם וכלי נשק.. [חדש]
אורי קציר   שבת, 20/11/2004 שעה 2:55
בתגובה לincognito
אין לי שום מחלוקת עליך, אבל המאמר אינו מתייחס ללגיטימיות של אישה ליזום יחסי מין אלא לכך שהיא משתמשת בהטייה רפלקסיבית במקום בהטייה פעילה. לשם השוואה, בדרך כלל אומרים על גבר שיוזם מגע מיני שהוא ''מזיין'', ולא ''מזדיין'', ולגבי אישה מפעילים אוטומטית את ההטייה הרפלקסיבית.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

התגובה הנכונה להצהרת נועה [חדש]
דודי   יום ה', 02/12/2004 שעה 13:45
אינני מכיר אותך אדם חביב, ובוודאי שלא את נועה. אבל הקטע שנכתב על ידך הועבר אליי על ידי חברה יקרה במסגרת דו-שיח בעניין שונה לגמרי ומיד ''עליתי'' על ה''לופ הלוגי'' שבהצהרת נועה תתברך. את תגובתי לחברתי אני מצרף כאן.

*) הערה וחומר למחשבה, כשיש לנו חבר ''אחו'ק'' אנו אומרים בלשון יפה ''רעי כאח לי'' מה אומר על חברתי היקרה אשר שלחה לי את הקטע שלך? ''רעתי כאחות לי'' חברתי כאחי לי'' אולי אפשר ''נשמתי התאומה''? אם כי זה לא אותו דבר אבל.....טוב לא חשוב רק תחשבו על זה.

אז זהו, שחשבתי על זה. זה ממש לא מדויק כל העסק הזה. האדם ששוחח עם נועה הוא כל כך צר אופקים שהרעיונות שלו יוצאים במאונך. ואני אסביר את זה:

לא לא לא...אמרתי לנועה, במיטה את ממש גרועה וצרה (מבחינת האופקים, שכן בשל החופש המיני ושחרור האשה...והניסיון הרב שיש לך, שנינו יודעים שאת לא צרה בכלל).

לא עושים את זה רק עם איבר זה או אחר, אלא עם כל הגוף, כל הגוף משתתף. כל איבריו - בהרמוניה מושלמת - לוקחים חלק בקונצרט התזמורתי הזה; כאשר כל איבר בפני עצמו מנגן, את אותה מנגינה, על כלי אחר, והגרון של המשתתפים כותב את מילות השיר תוך כדי הניגון. ברוב הפעמים אין עומק למילים אבל בהתאם לעומק החדירה כך האוקטבה של המילים עולה.

ואז, אם את זוכרת (ועושה את זה גם יה דבע לא רק יודעת בתיאוריה) אז בעצם, עם כל הגוף, את יכולה לעשות את זה בכל שבעת הבניינים, חלק מהזמן סביל חלק פעיל חלק מופעל וחלק מתפעל...ומתפעל...ומתפעל....עד שכבר לא יכול יותר להתפעל ולהתפתל והוא מתפנצ'ר ונופל שדוד ורצוץ חסר נשימה ופולט בקול גדול אנחת בומ''פ חזקה.

בומ''פ, אגב, זה תוצאה של היות השפה העברית ממשפחת השפות השמיות והכלל הנוגע ל - בומ''פ, בה להבדיל את הערבית מהעברית. ואת כל האבחנה הזאת אנחנו צריכים בעצם רק בגלל הערבית.

אז שוב הערבים אשמים?

בוודאי כל הערבים אשמים וחלק גדול מהם גם השמים (ירדן, סעודיה ונסיכויות המפרץ).

אז זהו נועה, תזיזי תישבן תנדנדי את התחת...אבל לא יותר מידי ובעדינות כי אנחנו לא בעצם כאלה גדולים ומוכשרים ואם את עושה את זה טוב מידי, אנחנו מתגלים במלוא מערומינו כמומחים במה שאנחנו רוצים ובורים גדולים במה שאנחנו בעצם יכולים ומסוגלים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא מדויק [חדש]
מוטי   יום ב', 07/03/2005 שעה 23:54
כשאני מתחבק אתך, זה בהתפעל, אבל הפעולה נעשית בהדדיות, ולא אני עם עצמי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא מדויק [חדש]
אורי קציר   יום ג', 08/03/2005 שעה 8:25
בתגובה למוטי
ולכן אתה לא מתחבק אתי אלא מחבק אותי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

צחקתי מאוד. מאוד מאוד [חדש]
בועז כהן   יום ב', 20/11/2006 שעה 8:38 אתר אישי
צחקתי מאוד מהדיאלוג הזה.

האמת היא שהפיכת הסקס לסוג של מאבק בין המינים הוא ענין די משעשע (ופמיניסטי-רדיקלי לעילא ולעילא), ועוד יותר מגוחך בעיני להעביר את המאבק הזה אל הזירה הלשונית.

הוא זיין, היא זיינה, הוא מזויין, היא זויינה או ''הוא כוסכס'' - האם זה חשוב?

אני אסביר:
הכל, בסופו של דבר, בהקשר הפנימי שלנו. אם, למשל, ''מזדיינת בתחת'' נתפס כקללה, משהו נחות, משהו רע - אז להגיד על מישהי שהיא ''מזדיינת בתחת'' זה בעצם להעמיד אותה בסיטואציה משפילה. לא נוחה.

אבל בעיני דווקא ''מקיימת יחסי מין מלאים'' נשמע הרבה הרבה יותר גרוע מ''מזדיינת'' - ובטוח ש''עושה אהבה'' זה הרבה יותר משעמם מ''מזדיינת בתחת''.

רוצה לומר: הכל תלוי בהקשרים שאנחנו עושים בנוגע למושגים כאלה ואחרים. האם זה וולגרי? זו כבר שאלה אחרת, אבל המשמעות של ביטויים כמו ''זיינו אותי'' היא כפולה ומכופלת ומשולשת.

כשאשה אומרת ''הוא זיין אותי אמש'' ואז ממשיכה: ''וזה היה מדהים. אין מלים'' - הקונטקסט הוא אחד.

כשאותה אשה תגיד ''הוא זיין אותי אמש'' ואז תמשיך ''לא האמנתי שהוא יכול להיות כזה מניאק ולהוריד לי 2000 שקל במשכורת על שטות כזאת'', הקונטקסט הוא אחר לחלוטין.

לגבי פאסיביות ואקטיביות, שוב: ענין של תפיסת עולם והגדרה של האקט המיני. האם פאסיביות היא בהכרח רעה? מי קבע? מי אמר? למה ומדוע? גבר ששוכב על גבו ואשה מבצעת בגופו מעשים, הוא סביל לגמרי, במובן מסויים. היא לא ''מזיינת אותו'' הוא לא ''מזיין אותה'' - הם שותפים יחד לסוג של אקט שיש בו היפוך של אקטיבי ופאסיבי, והכל על הפרשנות הפנימית הפרטית האינטימית שלהם.

קשה ומסובך מאוד לתרגם למלים את כל היחס המורכב והמעורב של בני האדם לסקס. יש טקסטים מצחיקים עד דמעות של פמיניסטיות מיליטנטיות (ז'רמן גריר, אנדראה דבורקין) על מהות המשגל והיתרון, לכאורה, שיש לגברים בעצם האקט המסויים.

זו כמובן שטות גמורה, מכיוון שאנשים נהנים ומתענגים על ספקטרום רחב ביותר של גוונים על הסקאלה של הריגושים המיניים שלהם. הפנטזיות הן שונות ומגוונות ולא נתחמות ל''אקטיבי'' ו''פאסיבית'' (או להיפך).

לטעמי, כל נסיון להעמיס פרשנויות על תענוגות גבריים כאלה ואחרים (''למה אתה נהנה לראות אותי מתכופפת'', נניח) נדון לכשלון. המלים הורגות את התענוג. סקס נמצא במלים - אבל רק מפני שיש פרשנויות מאוד מסויימות שכל אחד מאיתנו טוען את המלים הללו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

יש פתרון פשוט [חדש]
אלירם   יום ד', 10/10/2007 שעה 10:16 אתר אישי
נצא מנקודת הנחה שהאשה מחפיצה את הגבר ופתאום להזדיין במשמעות של לאונן תופס גם לגבי קיום יחסי מין מזדמנים רבים לאחר פרידה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חדש]
ארגונאוט   יום ד', 10/10/2007 שעה 21:43 אתר אישי
פתאום שמתי לב לבעיית התאריכים. התגובות הן שלוש שנים לפני מועד פרסום הפוסט!

ייבוא מבלוג קודם?

בכל אופן, תרומתי הצנועה והלא חשובה:
יש לי חבר, שהעניק לפני שנים למלה ''כוסית'' ניחוח אביבי. ''כוסנית''.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מה פתאום? [חדש]
אורי קציר   יום ד', 10/10/2007 שעה 21:52
בתגובה לארגונאוט
אתר אישי
לא. פשוט העלאה מחדש של אחד הפוסטים הראשונים שעלו באפלטון. הרלוונטיות של הנושא הרי לא השתנתה במאום, לא?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

האם מישהו יודע... [חדש]
תלמי   יום ה', 18/10/2007 שעה 16:42
מה מקור השם -זין- לאבר מין הגברי?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

האם מישהו יודע... [חדש]
אורי קציר   יום ו', 19/10/2007 שעה 7:41
בתגובה לתלמי
יש כמה סברות לעניין זה. כדאי לקרוא את הערך בוויקיפדיה:

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

האם מישהו יודע... [חדש]
תלמי   שבת, 20/10/2007 שעה 9:38
בתגובה לאורי קציר
לי יש ידע אישי אחר בנוגע למילה -זרג.
זה התחיל עוד בימי הפלמ''ח כשהבנים דיברו על הגזר במובן-פין.
וכדי שהבנות לא תבינה החליפו את סדר האותיות ויצא-זרג.
מכאן הדרך קצרה ל-זין. זין זה הקיצור של- הזרג.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מעולה. [חדש]
ע   יום ו', 11/04/2008 שעה 12:13
מעולההה חחח אהבתי :]
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmg684   יום ד', 09/02/2011 שעה 0:33 אתר אישי
Hello! eeceddg interesting eeceddg site!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmd365   יום ו', 08/04/2011 שעה 7:56 אתר אישי
Hello! eeefgdd interesting eeefgdd site!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmb697   יום ד', 20/04/2011 שעה 6:13 אתר אישי
Hello! beedddb interesting beedddb site!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

XkioIxmbBe [חדש]
john   יום ד', 22/02/2012 שעה 23:38 אתר אישי
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DyiXxyjXillKcFdsZmb [חדש]
Xdkvowhg   שבת, 21/04/2012 שעה 23:29 אתר אישי
Can I take your number? http://okijelodotu.lefora.com/2012/03/02/preteen-lol... preteen lolita free sites azn chicks are always so damn weird but hot...honestly i dont ide wanna go to japan to fuck a chick who sounds and acts like shes getting raped. fuck it tho, lets go!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aTuKhqrorhcR [חדש]
Isjeafgn   יום א', 22/04/2012 שעה 4:37 אתר אישי
A pension scheme http://fegufylesuy.lefora.com/2012/03/03/teen-bbs-ro... lolita bbs images rompl Who cares about her English, doesn't she look great with her tight ass full of cock, and such a pretty sexy little blonde!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WLITceEptqYvyBk [חדש]
Hiiawbms   יום א', 22/04/2012 שעה 6:42 אתר אישי
Could you tell me my balance, please? http://umodarejukemi.lefora.com/2012/03/03/lolita-r-... underage lolita nude bbs Went on myspace...met a chick like this. I HAVE BEEN CUMING EVER SINCE! Her husband has not idea we meet every Friday

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wagEblcrlLia [חדש]
Wcgqxrui   יום א', 22/04/2012 שעה 7:44 אתר אישי
Lost credit card http://ququnamiuuc.lefora.com/2012/03/03/little-ladi... incest images preteen lolitas Why are all these guys wankers when they have nice lips,pussies, pretty faces and also womens wonderful hands to make them cum?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

UCXhxPwjfVwv [חדש]
Tdesbccn   יום א', 22/04/2012 שעה 9:49 אתר אישי
What university do you go to? http://ediketegiu.lefora.com/2012/03/03/topless-twee... russian lolita tiny cum She got a nice bangin' body. She looks nice and tasty. I'd love to fuck her and make some grandbabies with her. My only complaint about this scene is the damn voice overdubs.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

bpkqcErpdLvaNv [חדש]
Qbrmbttt   יום א', 22/04/2012 שעה 10:52 אתר אישי
I've been made redundant http://otoogyjupo.lefora.com/2012/03/03/lolita-nude-... young russian lolita jpg really I mean really krystal steal is one very hot babe. But no she does not get a nice big cock she would want no she a fat old short penis guy. Krystal if you ever she this give me a call

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FqIgJudfqIqv [חדש]
Hvctnqhk   יום א', 22/04/2012 שעה 15:04 אתר אישי
Why did you come to ? http://ihuhicaybepe.lefora.com/2012/03/04/incest-por... nude lolita model photos what can i say, any women watching this take notes and learn. any man would be very happy with this!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ijEbFqcfwB [חדש]
Eqzzsuqd   יום א', 22/04/2012 שעה 16:08 אתר אישי
Where do you come from? http://dupumuyar.lefora.com/2012/03/04/img-board-jp-... lolita free nude pictures Nina hartley is so sexy love her she knows what she is doing I wish she would bend me over with that strap on

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NhuHiHavitNjq [חדש]
Svbqtphq   יום א', 22/04/2012 שעה 17:11 אתר אישי
Other amount http://aihimeimip.lefora.com/2012/03/04/young-teens-... real cp lolita pthc Why can't more adult entertainment be like that. I say adult entertainment cause porn just seems degrading for a piece of cinema such as this.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YZEnUcDvBaya [חדש]
Kjkedumr   יום א', 22/04/2012 שעה 17:11 אתר אישי
In tens, please (ten pound notes) http://aihimeimip.lefora.com/2012/03/04/young-teens-... preteen models art lolitas I agree with Humanarious, the ass... weird fetishy thing was really disgusting... but from then on it was awesome ;-)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TUfyZrKhMj [חדש]
Sepelfsq   יום א', 22/04/2012 שעה 17:11 אתר אישי
Photography http://ucemolumahuo.lefora.com/2012/03/04/xxx-young-... lolita portal bbs dark one of the all-time great porno nailings. they should send that up on the next apollo mission along with the complete works of shakesphere and whitesnake's first album

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DHsIshiZgQm [חדש]
Mkgqjayx   יום א', 22/04/2012 שעה 18:14 אתר אישי
What do you study? http://ikafeliokal.lefora.com/2012/03/04/young-lolit... nude underage lolitas net Being up close and personal with this scene...Been there,done that once ...I love two women together...They know just where to touch each other,and when...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VUGATEXzIk [חדש]
Fvxvgxtt   יום א', 22/04/2012 שעה 18:14 אתר אישי
Lost credit card http://jomudagicoin.lefora.com/2012/03/04/mature-slu... board3 cgiworld com lolita ...her name is Edelweiss...This was the first Edelweiss scene in this site...in the next few days the second will be released.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

iLkqFgKqNo [חדש]
Yfivhwwt   יום א', 22/04/2012 שעה 19:18 אתר אישי
I've just graduated http://icaymaaec.lefora.com/2012/03/04/old-men-with-... sven bbs preteen lolita great job by a beautiful stripper. Should have continued the video of her getting fucked with those nylons and high heels on by a stud. That would complete it. GREAT VIDEO. She's HOT AND GORGEOUS

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ZZYSRYZYjscbrCdas [חדש]
Rpggmrat   יום א', 22/04/2012 שעה 20:22 אתר אישי
How do you spell that? http://biitaceqese.lefora.com/2012/03/04/free-lolita... russian ls model lolita Something abouther makes me want to do more than just cum on her tits. Though that's not a bad start. :)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YinHmlvSesL [חדש]
Waizwahf   יום א', 22/04/2012 שעה 21:26 אתר אישי
We've got a joint account http://igajihyhia.lefora.com/2012/03/04/lolita-girls... free lolita video galleries can anyoe tell me wat was tht water look shyt comein out of tht girl pussy message me n tell me

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EOQIWTXuaoNfoKqjF [חדש]
Safnjwjn   יום ב', 23/04/2012 שעה 1:45 אתר אישי
What do you do? http://cuduyfyjaqy.lefora.com/2012/03/05/nymphets-la... lol ta models naked this is hot. I could never fuck on the job. I would be too worried about getting caught and putting everything back in it's place.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

juCcuVrAiEjHkV [חדש]
Hduazfci   יום ב', 23/04/2012 שעה 5:02 אתר אישי
Could I have a statement, please? http://iqytasamiic.lefora.com/2012/03/05/teen-tiny-p... lolita boy nude pictures Fucking beautiful. This girl is a champ. Nice natural titties, juicy pussy, nice round ass. And she sucks a cock pretty good too.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zxfheEtbhz [חדש]
Lmjrqfac   יום ב', 23/04/2012 שעה 10:30 אתר אישי
About a year http://afigifenunat.lefora.com/2012/03/06/sven-s-lol... xxx loli list litlle I think she needs a good bang doggie style. I want to ram her from behind and shoot my load deep down inside her when she is summing.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WQgguxRpDsMggShl [חדש]
Qzagstbs   יום ב', 23/04/2012 שעה 11:37 אתר אישי
Recorded Delivery http://igyaojuja.lefora.com/2012/03/06/12-yo-lolita-... extreme lolita pussy bbs She was working it well, I agree jacking off is an insult to her and the viewers! For once let the gal finish her task - if we need the moneyshot he can pull away and spray her lovely face.. GEEZ jacking off is such a waste and a spoiler

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mqntswEhUm [חדש]
Ofhjzuiq   יום ב', 23/04/2012 שעה 16:04 אתר אישי
What sort of work do you do? http://itepukequde.lefora.com/2012/03/07/free-lolita... pre loli 11 years i agee that this is the best pussy ever. i got crazy watching her. i could stay with my tongue in her pussy and asshole for ever.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

AYUsFnorFdEeToli [חדש]
Rdbmgoys   יום ב', 23/04/2012 שעה 23:54 אתר אישי
Another year http://eebojotogumo.lefora.com/2012/03/08/home-made-... underage lolitas having sex I want her and lick her everywhere. She's so cute and sexy. The two last comments are so stupid, what are you doing here if you don't enjoy shemale (look the title!!!)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GHuYmujbOlaxedfxUlI [חדש]
Fvwtrrea   יום ג', 24/04/2012 שעה 1:01 אתר אישי
I'm not working at the moment http://iupeyneir.lefora.com/2012/03/08/virgin-girls-... lolita little hot pics He had NO nut! She is amazing though and she plays to the camera until the very end. Ahhh, I feel better now.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

AQVKQBzmOum [חדש]
Znvnyqqh   יום ג', 24/04/2012 שעה 3:17 אתר אישי
Have you got any ? http://obanuakegi.lefora.com/2012/03/09/nude-lolita-... 14 yo russia lolis I would love to have a boyfriend who would fuck me when he had invited a LOT of his friends over and left the door open for them to just walk in and join us

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JDNvBwjkgky [חדש]
Prhyvghp   יום ג', 24/04/2012 שעה 10:06 אתר אישי
It's a bad line http://yoqogyfyik.lefora.com/2012/03/10/top-100-loli... lolita top list bbs That wasn't a kid, that's a guy either sitting down or on his knees. His arms are too long and wide to be a kid.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mDwDyDeeZeq [חדש]
Duobgjja   יום ג', 24/04/2012 שעה 13:30 אתר אישי
How many more years do you have to go? http://oeoginaqop.lefora.com/2012/03/10/9yo-lolas-no... virgin russian lolita pussy Lol she's so quiet and hes like AWW SHIT YEAH AWW SHIT AWW SHIT HUHH HUUH AWW .. wth lol

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cfIutvhYzygV [חדש]
Rxfzasil   יום ג', 24/04/2012 שעה 18:06 אתר אישי
Please wait http://iaamijatee.lefora.com/2012/03/10/young-pussy-... bd company lolita alfasex Why is Maria a super sexy babe with the ugliest fucks around. What's next Cuasimodo XD ha ha ha ha.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IOHHzFweMcAz [חדש]
Aftdnswp   יום ד', 25/04/2012 שעה 1:02 אתר אישי
I support Manchester United http://hypulanarad.lefora.com/2012/03/11/tiny-babe-l... free jp lolita pics Aw damn, not this lil mutha fucka! Dude's dick is so short and fat, he can never get his shyt in no pussy or ass pass the head and dem women be having to fake it like it's some good dick hittin da spot. Now Jazmyne Cashmere .......I'd fuck that hunny until I am in heaven fo' real!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JdpddGfiiq [חדש]
Adcryyqz   יום ד', 25/04/2012 שעה 2:11 אתר אישי
Is there ? http://yrakemiy.lefora.com/2012/03/11/top-best-littl... lolitas sexy ls gallery Damn. That's the way to enjoy anal... But I'd never do it if it were going to hurt the lady.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wzmtoMisIwambAfE [חדש]
Cbrqzdjd   יום ד', 25/04/2012 שעה 3:22 אתר אישי
The United States http://gaqesiugehec.lefora.com/2012/03/11/preteen-ny... no nude lolta bbs Lots of girls love to be licked and sit on another girls face for a fantastic orgasm. Keep looking kaye there is always someone for everyone.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VUOMkkOnQdOaiJwKg [חדש]
Wklazlti   יום ד', 25/04/2012 שעה 8:01 אתר אישי
Do you know what extension he's on? http://iouecuaa.lefora.com/2012/03/12/home-lolitas-n... little virgin lolitas bbs She has given it up the 'A' twice. She doesn't take it very well, but she's still done it.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FMTVKuKpghrz [חדש]
Jzyluiig   יום ד', 25/04/2012 שעה 10:22 אתר אישי
I've got a part-time job http://kiburocyal.lefora.com/2012/03/12/young-lolita... lolita videos bbs model great vid one of my favorites i like more to cum in a girls body than her face but i love a mouth creampie though

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ZqdFnFaWvhIbwJ [חדש]
Yahzpbcw   יום ד', 25/04/2012 שעה 11:33 אתר אישי
I've got a part-time job http://alemisyfydo.lefora.com/2012/03/12/japan-girl-... pre lolita kid sex Is there anything better than red pussy? If anyone has figured it out, please let me know what it is.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LQMlrlHzcRzv [חדש]
Aywlnlty   יום ד', 25/04/2012 שעה 12:43 אתר אישי
I'm doing a phd in chemistry http://imakofimoy.lefora.com/2012/03/12/lolita-kid-b... under age nude lolitas real niggas talk shit when they fuck...thats something u lame asses wouldnt know nothin about and get off his dick u suppose to be watchin the bitch

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NhsGzmpamfj [חדש]
Smodkbvp   יום ד', 25/04/2012 שעה 12:43 אתר אישי
I'm sorry, I'm not interested http://typepacesahi.lefora.com/2012/03/12/pre-teen-l... happy lolita young nude His moves are fine, but his dick is way too thin for her... It would be way better if smbd with thicker tool would drill her like that.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

tEvogKskuwxTrSyuNhy [חדש]
Iozetjzh   יום ד', 25/04/2012 שעה 13:53 אתר אישי
What company are you calling from? http://foriqojemicu.lefora.com/2012/03/13/lolita-de-... little loli foot worship You look so sexy and professional at the same time. I wish she ordered me to worship her stockinged legs and heels, whipped me, and more.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YVNoWgUidK [חדש]
Yzocyhjy   יום ד', 25/04/2012 שעה 15:04 אתר אישי
I'm not interested in football http://sopirecufika.lefora.com/2012/03/13/preteen-lo... kinderlolitas, very young lolitas I think she'd make a better doctor, not only would she let you fuck her, she'd put the stethoscope in her ears...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OEhaAhOeTwAj [חדש]
Iexkmfjb   יום ד', 25/04/2012 שעה 16:13 אתר אישי
I'm self-employed http://kasusibiyt.lefora.com/2012/03/13/lolitas-dail... japan under loli tgp nina hartley - the goddess of porn. i would love to have her suck my cock before i fucked her. can you imagine fucking nina hartley? in my wildest dreams i do.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OysGeqLxGwfd [חדש]
Rtctrcvv   יום ד', 25/04/2012 שעה 16:13 אתר אישי
I'm sorry, she's http://mumymenool.lefora.com/2012/03/13/lolita-russi... lolita sex child sites Wow She Is Gorgeous I Love Seeing A Toned Woman Masturbate She Has A Smoking Body And Her Ass Is Amazing

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NLXBbmKyKhYjI [חדש]
Trrtgqkl   יום ד', 25/04/2012 שעה 17:25 אתר אישי
Sorry, I'm busy at the moment http://abanoosyre.lefora.com/2012/03/13/free-lolita-... young naked lolita angel I wish she would teach me a few things. Good god her pussy is hot. I wish her tongue could be on mine.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wwsidzSxtbVxeipaH [חדש]
Sara   יום ד', 25/04/2012 שעה 22:06 אתר אישי
lolita and underground http://meraydihiho.lefora.com/2012/03/13/lolitas-sle... mother teen lolita toplist I bet he is the cameraman that normally films her with the skinny guy... and this is his every-month salary xDD

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JHGirmEheu [חדש]
Michelle   יום ד', 25/04/2012 שעה 23:17 אתר אישי
free russian lolita video http://aniuteluc.lefora.com/2012/03/13/lolita-10-15-... lolitas preteen galleries child STOP PRETENDING LIKE YOUR TIGHT LOVE AND SORT THEM FAKE ROCK HARD MILE APART TITS OUT BLUGGGHH HE DIDNT EVEN WANNA TOUCH THEM

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ROUPNmgigTsCxzydvA [חדש]
Carson   יום ד', 25/04/2012 שעה 23:17 אתר אישי
extreme llolitas http://irykekeakur.lefora.com/2012/03/14/underage-nu... loli top 100 models omg the blonde has a killer body and her outfit is fuckin flawless now if she could squirt like cytheria she would me PUUUUURRRRRFECT ;P the accent alone made me wet hehe

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yesNhvoQnrM [חדש]
Carter   יום ה', 26/04/2012 שעה 0:28 אתר אישי
polish lolita nude pictures http://igyqosoladyr.lefora.com/2012/03/14/top-sites-... young pubescent lolita fellatio Great girl, I absolutely love her boobs. So sexy seeing her take on that many guys. The dubbing was really weird though...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

KpuuArTbWx [חדש]
Taylor   יום ה', 26/04/2012 שעה 1:39 אתר אישי
vombat lolita boards http://cotiihodato.lefora.com/2012/03/14/lil-lolas-n... lolitas models girls angels hot vid. love incest and totally believe in it. if you want to fuck in norfolk, va, holla at a ho!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lpAhOtxBsdkdE [חדש]
Jimmi   יום ה', 26/04/2012 שעה 9:59 אתר אישי
illegal 12year lolita http://ilyapokaqih.lefora.com/2012/03/14/lolita-mode... lolita bbs tiny nudist when christian isn't banging or being banged by shemales he is getting strapons up his ass. good news is he gets to return the favor

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

CAYUUHZHMziQlP [חדש]
Abigail   יום ה', 26/04/2012 שעה 12:23 אתר אישי
red lolitas nude http://alahagadumi.lefora.com/2012/03/15/lolitas-nud... fresh young lolta lolas alright i guess. pinky doesnt really do it for me (i heard her speak in an interview once an i havent been attracted to her since)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GxXztycCpb [חדש]
Christian   יום ה', 26/04/2012 שעה 13:35 אתר אישי
lolita free pre http://gatynuhejeu.lefora.com/2012/03/02/free-petite... pics little lolitas nude How can you miss a wide open mouth!!! Iam not an expert but I can hit the mouth when its right there and open wide

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BEgIqPwTrZxJne [חדש]
Ariana   יום ד', 02/05/2012 שעה 2:26 אתר אישי
I do some voluntary work http://ayumifase.blog.free.fr/ preteen cunt vid I love when girls look so sweet, and sound so innocent. I think i've lost my sweet look, it's ashame.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JVyasHosNfrmD [חדש]
Orsewslk   יום ד', 02/05/2012 שעה 3:19 אתר אישי
Could I have a statement, please? http://uumofucyta.blog.free.fr/ art gallery preteen I'd love to spend a night with this goddess! Sucking each other dry and fucking each other like rabbits till dawn :)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lrguWvmCgDgi [חדש]
Chase   יום ד', 02/05/2012 שעה 3:27 אתר אישי
Please wait http://osaifumygu.blog.free.fr/ naked preteen gymnastics it's just tuned how it normally is. c-g-d-a and all she's doing is playing g and a. so its really special or anything.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

AHIxphMibtgyO [חדש]
Julian   יום ד', 02/05/2012 שעה 4:28 אתר אישי
I'd like to speak to someone about a mortgage http://erejakihila.blog.free.fr/ model preteen hot I luv a FULL service f***ing...i luv to get doubled and this vid got me sooooo damp...luv the titty attention too!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

UDBUAslnSmDp [חדש]
Uojjukmi   יום ד', 02/05/2012 שעה 6:08 אתר אישי
Could you give me some smaller notes? http://muhelypopejus.blog.free.fr/ preteen models shocking so the male actor's name is Mick Blue?! Yeah, he pretty much needs to be cloned for the good of all woman-kind!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nzWveYfgiYh [חדש]
Evan   יום ד', 02/05/2012 שעה 6:30 אתר אישי
Do you play any instruments? http://hyosupecis.blog.free.fr/ amture preteenz girl pinky lookin sweet on this clip ...this is her at the best as far as body goes....and for mandingo.... this dude got that meat and jus be laying up n the pussy instead of slam dunking shit....... what a complete waste of dick.....he need to step up his stroke game..this dude is a luxury car with no engine....lame ass nigga.......

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OUVGfGqdIqcZ [חדש]
Julian   יום ד', 02/05/2012 שעה 7:31 אתר אישי
Do you know what extension he's on? http://yoyrahocu.blog.free.fr/ preteen pics gymnastics I love threesomes with the right girl licking me and taking the guys dick from her pussy to my mouth.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mKaZofejVr [חדש]
Hailey   יום ד', 02/05/2012 שעה 12:40 אתר אישי
Insert your card http://aoreadyneku.blog.free.fr/ gay teen athletes how come no one commented on this fucking hot beauty she is the most beautiful hot woman i have seen on youporn so far....anyone know her name????she is perfect

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TchdsQepoZ [חדש]
Austin   יום ד', 02/05/2012 שעה 14:42 אתר אישי
Sorry, I ran out of credit http://qydisamyrul.blog.free.fr/ new teen titans porn oh she is getting a nice big cock , she know what she wants and enjoys that hard cock and his cum

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NWQzxLiivmVlY [חדש]
Kimberly   יום ד', 02/05/2012 שעה 14:42 אתר אישי
Free medical insurance http://pohuecykigul.blog.free.fr/ thumbs teen porn All I can do is LMAO...thats somethin else....them bitches in there hollerin. Some of them noise were a lil bit extreme...not even necessary but i gotta give it to them...Im glad they can show they body off like that cuz if that was me...I would be embarrassed.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GNzWzmoudv [חדש]
Mfnmwqoi   יום ד', 02/05/2012 שעה 16:46 אתר אישי
When do you want me to start? http://anuofacely.blog.free.fr/ young lady bbs Pinky is hella fine... i wanna eat her PUSSY so bad... DAMN SHE THE SHIT... THAT FAT ASS CLAPPIN AND SHIT...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OqQihRwsufHwPiYgR [חדש]
Vxodszcy   יום ד', 02/05/2012 שעה 16:46 אתר אישי
In a meeting http://jusyofysuquj.blog.free.fr/ extreme child porno bbs She's hot, but there is enough space between those tits to fit a third-world country...so it's definitely not the greatest set of fake tits I've ever seen. I still gave it a five star rating because she is a gorgeous woman and a bit of a freak...gotta give due props.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FQQZtaRhui [חדש]
Vanessa   יום ד', 02/05/2012 שעה 17:46 אתר אישי
Good crew it's cool :) http://mudohityneso.blog.free.fr/ young looking teen porn is that guy tawny's husband or something? Hes the only person I have ever seen her do a scene with

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

KJenOhqdsFtAiVvzS [חדש]
Ozxildwb   יום ד', 02/05/2012 שעה 17:55 אתר אישי
Best Site good looking http://ykyujukeher.blog.free.fr/ fladmodels the guy in the vid does a pretty good David Spade joke...almost word for word. Good vid. Nice cheesy plotline...gotta love it.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IDxumjjplzcb [חדש]
Katherine   יום ד', 02/05/2012 שעה 18:48 אתר אישי
The National Gallery http://atysynilosy.blog.free.fr/ tree young teen porn I think she's from Singapore by the looks of her style. Most of those girls you are thinking about (ie on this site) are Japanese. This chick just looks like an escort looking to get paid after this guy gets his rocks off. She's not a professional AV girl IMHO.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DQZIJYghxfmS [חדש]
Destiny   יום ד', 02/05/2012 שעה 18:48 אתר אישי
Where did you go to university? http://atysynilosy.blog.free.fr/ free teen boy porn Love the big natural tits and the sweet pussy. Too bad I couldn't have filled that pussy with cum before Mule Man got at it! LOL

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IUnNbgacSbL [חדש]
Ava   יום ד', 02/05/2012 שעה 21:34 אתר אישי
How long are you planning to stay here? http://yydamyymor.de.tl small nude preteen yo i have more cim then that my cum jumps every where and eww look at here fingerssssss poeeee lol .

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IeVbtSiSdmjFgaoPdu [חדש]
Kayla   יום ד', 02/05/2012 שעה 21:34 אתר אישי
I've got a full-time job http://yydamyymor.de.tl preteens pussy rape Great clip..super hot chick with huge tits, very into the sex. and huge cocks that shoot great loads on her hot face.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lYkgnfYjhxHwMwJubI [חדש]
Udldhpcc   יום ה', 03/05/2012 שעה 0:00 אתר אישי
Who do you work for? http://feelucefuda.de.tl pedoland bbs cp She took most of that big dick but if hed a gone balls deep shed be dead. He still put a real hurt on her, his cock reaches from her clit to over her belly button!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BlYxrWkbYsp [חדש]
Fqlxjdto   יום ה', 03/05/2012 שעה 0:13 אתר אישי
I'm retired http://ihyroturuc.de.tl angels model She knows how to suck cock! I'd love to fuck her although after she's had that cock i doubt she'd even feel mine! lol!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

XmbdlbzKbflTtdjpV [חדש]
Wjyhsntl   יום ה', 03/05/2012 שעה 0:13 אתר אישי
Best Site Good Work http://oepilibohabu.de.tl hottest youngest models love this vid, i am new and looking to add people to msn and my friend so come along and me

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MVnGuqQzZsCwaPc [חדש]
Lpoliggz   יום ה', 03/05/2012 שעה 3:00 אתר אישי
this is be cool 8) http://iqyqeijen.de.tl teen model videoclips PS: She has to be fakin it because his dick is too small to be eliciting those moans and groans...........again, he is a lazy and selfish fuck. Reminds me of someone.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

uQngZukulLyh [חדש]
Andrew   יום ה', 03/05/2012 שעה 3:47 אתר אישי
Excellent work, Nice Design http://lerahejajol.de.tl preteen sextoy this guy is so perverted while hes banging her he touchs her breast god this guy is a retard hes having sex with his mom's mom

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pMhQyqjJzod [חדש]
Genesis   יום ה', 03/05/2012 שעה 3:47 אתר אישי
I'm a partner in http://qoihubije.de.tl preteen cute pictures If she said he is deeper than oyu ever were the guy she fucked was not that big - So husband must have had a very small cock! Loved the way she had her orgasms for sure!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TIvhyKmhOg [חדש]
Rrxpusok   יום ה', 03/05/2012 שעה 5:43 אתר אישי
I live in London http://uhojooude.de.tl cutelittle child models That man is Ed Powers. He's famous in the industry for series like Dirty Debutants. He's not a sex offender.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LfuxWyGjhjyC [חדש]
Bjlzeyhd   יום ה', 03/05/2012 שעה 5:43 אתר אישי
A few months http://unyqymuetahi.de.tl underwear model kid If you think she's actually really enjoying this, you must REALLY not know when a woman is faking. I mean look, she's not even ever really wet. And if you think the guy is doing a great job then wow, I feel sorry for you because you must have never had a guy be good.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

opVvouExrZkMtnShT [חדש]
eblanned   יום ה', 03/05/2012 שעה 6:54 אתר אישי
Have you read any good books lately? http://ueipudon.de.tl preteens british nude How come I never get invited to these parties? The double vag is a nice way to end the movie!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

prnnmzTfqdif [חדש]
Pxbnamdp   יום ה', 03/05/2012 שעה 7:46 אתר אישי
An envelope http://epefofofiy.de.tl asian pics bbs Lejdis es una pelicula y me parece que komedia amoralna es una acriz (principio del video dice LEJDIS KOMEDIA AMORALNA)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JAjfjiGfkopJzf [חדש]
Tceavyep   יום ה', 03/05/2012 שעה 8:27 אתר אישי
Best Site Good Work http://jubemamubygis.de.tl erotic nymphet art Melanie Crush is hot. She's getting fucked by Justin Slayer. Thats the first time ive heard of her, there are so many big butt white girls in porn now!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cqdEyCcAnelqvvIa [חדש]
Obosdznx   יום ה', 03/05/2012 שעה 8:27 אתר אישי
this is be cool 8) http://hyholadytase.de.tl child souper model ok, i know she is supposed to be Angela from Cumfiesta, but does anyone know her full name and if she has done anything else?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QdEzXbSxlG [חדש]
Alexa   יום ה', 03/05/2012 שעה 8:58 אתר אישי
Good crew it's cool :) http://ypoanonohu.de.tl preteens mini skirts i love how they say the girls are drunk. bullshit this is fake and staged to look like a party. what bullshit

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

XQlnvPdPuDhUh [חדש]
Adrian   יום ה', 03/05/2012 שעה 10:00 אתר אישי
How much notice do you have to give? http://yienoded.de.tl no nuede preteen this guys a legend his fucked many girls with his hard cock,still i think my cock looks much better check the pics out

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BLjUoMivbJ [חדש]
Juan   יום ה', 03/05/2012 שעה 10:00 אתר אישי
An accountancy practice http://oukeadeh.de.tl nude preteen development damn ive never seen an asian chick with tits that big im used to seeing asians with the tinyiest tits ever

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GGdLxDgehnLhqp [חדש]
Alexandra   יום ה', 03/05/2012 שעה 14:11 אתר אישי
Insert your card http://nahykonupalu.de.tl naked preteen blondes i love kayden kross.. i love her orgasms, i love her body, i love her face,i love her tits, i love kayden kross.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lalepLwiNxlD [חדש]
Brianna   יום ה', 03/05/2012 שעה 15:12 אתר אישי
very best job http://ayfojolidu.de.tl preteen lsm bbs I like it a little more loving for me than this. But this girl is hot. The guy is not so bad, but she is the star of the show. I know some other girls who deep throat, but not like this. Although I wouldn't do it this way, I do admire this girl for her ability to.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JMHLmpQjnhV [חדש]
Aubrey   יום ה', 03/05/2012 שעה 15:12 אתר אישי
The National Gallery http://ahuleicon.de.tl american preteen nudist Got to love it when her BIG breasts get in the way of going all the way down on a hard cock.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TxzeNwsmlSekO [חדש]
Xfubseqa   יום ה', 03/05/2012 שעה 15:30 אתר אישי
Withdraw cash http://tuirokoquq.de.tl cgiworld bbs ls Druuna is amazing, beautiful and lovable. I beelive she doesn't take her bra off because she's probably a bit self conscious about her small breasts. But to be honest I don't care she's just about perfect in every other way.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qWwbsMwpNqm [חדש]
Adam   יום ה', 03/05/2012 שעה 16:15 אתר אישי
Which university are you at? http://moejufofo.de.tl preteen breast implants wow lol definetly old school so many things u can see that they did a bad job of editing and shooting lol but was funny

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EpRtalqAeN [חדש]
Kfnkirbm   יום ה', 03/05/2012 שעה 16:53 אתר אישי
I'm not working at the moment http://ticyceritukug.de.tl daphne model child fuck i wish i was there all she would have to do is lay there on her back and i would do all the work

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

SJFZbqduJwtO [חדש]
Ovjjumum   יום ה', 03/05/2012 שעה 19:42 אתר אישי
Can I use your phone? http://jebekihusacyp.de.tl forum modeling teen for me the best thing about thsi clip is the girl - she is gorgeous. the sex is kinda dull - but I would love to see her in anything!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VXGTQgLqTbaoSzxE [חדש]
Dfsvryuy   יום ה', 03/05/2012 שעה 19:42 אתר אישי
I can't stand football http://olykubatiyc.de.tl naked brazilian models mmmmmmmmm damn she is so fucking hot, I'd fuck her in a minute, but I'd be in her pussy all night

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wXknSwbpeEvqh [חדש]
Ibkuxivu   יום ה', 03/05/2012 שעה 20:51 אתר אישי
Would you like to leave a message? http://cosesemujoy.de.tl japanese girls bbs OH MY GOD wouldnt youi fuck her in a second, Fuck she is hot got more there pal lease share love ya Marty.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FRmDjpoGlaRdJ [חדש]
Jackson   יום ה', 03/05/2012 שעה 21:28 אתר אישי
Could I make an appointment to see ? http://aoejelosefi.de.tl preteen shes nude Good vid here, but this girl turns me off. Her implants are nasty. Implants are no good if they're not done right.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QXVLXGRSdx [חדש]
Ggyashqa   יום ה', 03/05/2012 שעה 22:24 אתר אישי
A few months http://resepaoi.de.tl models naiked They should change the title from Black Squirt to Yellow piss, anyone with true knowledge of female ejaculation could see the difference

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qxRkwzuzEi [חדש]
Mecgshjh   יום ה', 03/05/2012 שעה 23:26 אתר אישי
I've just graduated http://yybicogumy.de.tl bbs forum ranchi why is it that i have such a need to watch these videos the day i finish my period? i feel like im in heat again lol if u want to reinact this, find me here lonelyandbored. c o m

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hEnRuunSkU [חדש]
Fiasbakh   יום ו', 04/05/2012 שעה 1:06 אתר אישי
I want to report a http://ykemaquhokyr.de.tl little nymphets planet
I want to be fucked and licked by this man!!! I love to be fucked with doggy-style!! and I need!good pussy-licking!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

REynuqGpUs [חדש]
Haley   יום ו', 04/05/2012 שעה 3:46 אתר אישי
Could you tell me my balance, please? http://aiioar.de.tl lollipop girls preteen tory lane has to be one of the best porn stars of all time...shes pro at everything a freak like any man would want u can tell

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BQokmpwmQinaFhu [חדש]
Yzjatdrn   יום ו', 04/05/2012 שעה 3:52 אתר אישי
An estate agents http://ijyqemolyou.de.tl nymphet hardcore virgin The chick is hot and the dude is crazy ;D But I feel like the girl is doin to much with the extra

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IXITijZeat [חדש]
Kyle   יום ו', 04/05/2012 שעה 5:52 אתר אישי
I work with computers http://ohejabolyd.de.tl russian underground preteen omg she is so beautiful and sexy i would love to play with her all night long and she sure knows how to make my cock hard and dripping wet dam im all ready stroking my hard dick wow i wish i just busted on her in person she would be covered all over with my cum she is hot as hell

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

STnensRtwKxolnijT [חדש]
Mason   יום ו', 04/05/2012 שעה 5:52 אתר אישי
Did you go to university? http://abufakouq.de.tl preteen japan Sexy piece does great job with big prick working her tongue up down and around his shaft .. slurping enthusiastically as he unloads his dangerous weapon all over her slutty face

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TnSrhuIeTyiqypmyxA [חדש]
Cidavnpt   יום ו', 04/05/2012 שעה 6:38 אתר אישי
What part of do you come from? http://ytedakafia.de.tl transgender fashion model Why is she a slut. I would not have complained at being in that position with two babes in heat...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GxJhfskpsicxRpoqI [חדש]
Gyiukbei   יום ו', 04/05/2012 שעה 6:38 אתר אישי
What sort of music do you listen to? http://icudijosaa.de.tl schoolgirl porn model yo i need a bitch like dat she freaky as hell...at first i thougt he might be rapin her but damn its da otha way around(she fuckin da shit out of him)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nySzuYfNvkL [חדש]
Parker   יום ו', 04/05/2012 שעה 6:55 אתר אישי
I'm on holiday http://caaqeqifodi.de.tl preteen cute virgins Could be the fantasy of the girl like Lautorberg suggests. Also the fantasy of many a guy to see it

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cIgjouqWriVtN [חדש]
Julian   יום ו', 04/05/2012 שעה 7:57 אתר אישי
real beauty page http://usuakikoduu.de.tl nymph nude preteen i would love to do that, i would want to be the last guy so i could their cum all over my dick. then i would lick her pussy clean

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

KahZkCedbS [חדש]
Jwiovdqn   יום ו', 04/05/2012 שעה 9:46 אתר אישי
I work for myself http://ahypydusym.de.tl japanese image bbs i love it how such a hot innocent looking girl, is the fucking biggest ass slut around, i would thrash her

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kNlbfhgJbHcK [חדש]
Obadwucv   יום ו', 04/05/2012 שעה 9:46 אתר אישי
I can't stand football http://asomokilababy.de.tl teen model bbs top When the girl is laughing while getting nailed that says it all about Asian men, when will someone hire a real camera man

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qhYdhOjSxS [חדש]
dogkill   יום ו', 04/05/2012 שעה 10:04 אתר אישי
I've lost my bank card http://afydiraaora.de.tl preteens model toplees Hell yeah, I'm not gay at all, but I fuck myself in the ass with objects all the time...it's amazing!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BKMRyQvayuA [חדש]
Caden   יום ו', 04/05/2012 שעה 12:12 אתר אישי
Very Good Site http://riforeysy.de.tl models x preteens The girl is lush and whilst I think her wanking was a bit bog standard the orgasm was lushhhhhhhh.one of the lushest orgasms. I would so love to lap that all up xxxxxx

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

htRqfGicEdxnrG [חדש]
Garry   יום ו', 04/05/2012 שעה 12:12 אתר אישי
I like it a lot http://riforeysy.de.tl pecious preteen pussy oh my fucking goodness Pinky does some amazing shit with her as mouth and pussi in this video! #pussi soaked

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MCHeFlfAbGkaz [חדש]
Jhfzqjqk   יום ו', 04/05/2012 שעה 12:14 אתר אישי
I love this site http://olodoiik.de.tl sexy model colombia my sister did the same for me because she still a virgin no pentrate but she riding my cock so amazing

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lWxHgsxVoeEtpA [חדש]
Jennifer   יום ו', 04/05/2012 שעה 14:21 אתר אישי
Good crew it's cool :) http://babyqupuun.de.tl little girls preteensex My God as how I envy you .. suck a dick like with my wife and after we were fucked like that with a big dick.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpfswPlkAvlLe [חדש]
Samuel   יום ו', 04/05/2012 שעה 15:25 אתר אישי
How much will it cost to send this letter to ? http://feilotubo.de.tl thailand preteen models i love the bad italian church sounding music, and dubbing... however I love it since EVERYONE NEEDS A BIG GOCK IN THEIR HOLE!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WXZhChghrE [חדש]
Brooke   יום ו', 04/05/2012 שעה 16:29 אתר אישי
Insufficient funds http://eabuqokedufe.de.tl wayward preteen models She has all of that ass, and cant shake it. Too bad she does scenes with guys with no pipe laying skills. Did she say she was Puerto Rican?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vbcDwZhbxQtQ [חדש]
Zoey   יום ו', 04/05/2012 שעה 16:29 אתר אישי
Best Site good looking http://ytosebikakosu.de.tl pre teens stripping Damn she's hot, she's the type of girl you see at the mall and around college. My new favorite star!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hImlUbzetIb [חדש]
Katherine   יום ו', 04/05/2012 שעה 18:36 אתר אישי
Will I have to work shifts? http://uybyfogojop.de.tl preteen sexymodels Absolutely at the top of my list of hottest chicks EVER. Damn the body is smokin' and she is fine (to me anyway). OMG. Somebody, Anybody...what is here name?!?!?!?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

inXqcOdNuL [חדש]
Zoe   יום ו', 04/05/2012 שעה 20:43 אתר אישי
We were at school together http://efusomaroryq.de.tl wet preteen pics Wonderful Porn Vid, Keeps you on your toes, never know when the next cumshot is going to be. I love it!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ASUFuCzoAiqnAazJi [חדש]
Ssdzaxjm   יום ו', 04/05/2012 שעה 20:58 אתר אישי
What's the interest rate on this account? http://ajebyouly.de.tl nude hd models This doll is absolute perfection! From her perfectly shaped natural breasts, to her large clit and swollen pussy lips protruding from her perfectly trimmed, thick black bush. A dynamite ass, not to mention that she is extremely beautiful. What a delight to watch!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nOjlCkGtXp [חדש]
Qbvazinb   יום ו', 04/05/2012 שעה 21:19 אתר אישי
I'm sorry, he's http://yramyjoilo.de.tl amateur forum bbs fuck those lebanese chicks know what they're doing. Wish more arab vids were available to see those arab asses! Persians are nothing compared to lebanese chicks guys.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

AmhAzGxGcxGmAs [חדש]
Mia   יום ו', 04/05/2012 שעה 21:47 אתר אישי
I was made redundant two months ago http://nihecaacehi.de.tl preteens top model The tanned hottie was just as sweet as can be. I'd love to taste that tight ass pussy. Hate to say it, but I'm envious of the blue dildo. I want in that pussy!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yxXhXepFwojiNyvo [חדש]
Mryjeaxm   יום ו', 04/05/2012 שעה 23:43 אתר אישי
Incorrect PIN http://safadogahyced.de.tl naked asian nymphets I wish there were young hot girls who knew how to fuck when I was there age..Shit..She has got a great body..a bit on the healthy side..

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

KyWntxUbeOerfwP [חדש]
Zqiplvsw   יום ו', 04/05/2012 שעה 23:49 אתר אישי
Could you ask him to call me? http://sylikecunu.de.tl new preeteen models Thats is exactly the shape of woman I love, her arse would be sore for a couple of weeks if I had her.......................

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QJBKXLGYXJO [חדש]
Vkfgjmty   יום ו', 04/05/2012 שעה 23:59 אתר אישי
Another year http://aquraakiq.de.tl young little angel bbs Fuck this is deffetnely one of the best scenes that I've seen in pornhub... because is an ordinary couple having good sex

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zVzsWwyszsdasaQ [חדש]
Rebecca   שבת, 05/05/2012 שעה 0:59 אתר אישי
Where are you from? http://pugeogygi.de.tl savannah preteen model yu ppl dnt no gud quality if it hit yu in the head jus cuz its long doesnt mean its gud first off dem bitches cnt eat pussy second of all da shits so fake dey werent experimentin obviously da blonde one was gay to begin wit becuz of her tattoo dis shit was pure trash

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PViedWiAiemG [חדש]
Evelyn   שבת, 05/05/2012 שעה 2:03 אתר אישי
We'd like to offer you the job http://fucumofymi.de.tl preteen hooter can any body here tell me how can i become a porn ster here at pornhub. i want to fuck variety if puccys

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BjcyvgmUpVl [חדש]
Wkzcsajv   שבת, 05/05/2012 שעה 2:35 אתר אישי
Stolen credit card http://mapihimykye.de.tl top list bbs adult y do u people care about wat the guy looks like? how often is his face even in the camera?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HPPystEjvieG [חדש]
Ella   שבת, 05/05/2012 שעה 3:08 אתר אישי
What sort of music do you listen to? http://pysapenahut.de.tl preteen toplist dark this slut is men paradise. One of the best vid on PH. fuck, but the sound isn't timed with the video.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GkMrpTyjlU [חדש]
Joseph   שבת, 05/05/2012 שעה 4:11 אתר אישי
Could you ask her to call me? http://kijafejema.de.tl nymphet preteen russian Sexy! The muzak is kind of Jazzercise-like, but I like how the cameraman kind of creeps back behind a plant and the leaves of the plant kind of flutter around a little bit...I thought he was maybe going to get involved that might have added to the hotness.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ipUaxrUodPo [חדש]
Brian   שבת, 05/05/2012 שעה 6:19 אתר אישי
How much were you paid in your last job? http://ejaguleryquk.de.tl nude boys preteens If Paula Abdul was like this woman here I would Fuck her like this video your watching but way Much hardcore.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RBebYoTdanUqc [חדש]
Bmzrortg   שבת, 05/05/2012 שעה 7:47 אתר אישי
Could you give me some smaller notes? http://upypisayfa.de.tl bbs little pedo pics She doesn't look comfortable with the anal but she totally makes up for it with her body and face, she's fucking hot, her BJ's are OK but nothing amazing.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vBtTjOgacmz [חדש]
Hfxdpujd   שבת, 05/05/2012 שעה 8:02 אתר אישי
There's a three month trial period http://nuryuoucaj.de.tl bbs nymphets Listen mate i,am no bumboy but his dick is miniscule,a beauty like that should,nt be wasting her time on a cocktail sausage.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HaXmusUnLrQwihLadwA [חדש]
Rbitsfua   שבת, 05/05/2012 שעה 8:13 אתר אישי
Directory enquiries http://ucykiasis.de.tl cgi teenmodel myspace eutsche Frauen aufgepasst suche immer wieder Frauen fֳƒֲƒֳ‚ֲ¼r Sextreffen um euch zu verwֳƒֲƒֳ‚ֲ¶hnen es ist alles drin von Fesselspielen, Rollenspiele, OV, GV, AV und Befriedigung der Frau durch Toys (Achtung!!! Ihr mֳƒֲƒֳ‚ֲ¼sst selber welche besitzen)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FQKkgkIufh [חדש]
Charlotte   שבת, 05/05/2012 שעה 10:35 אתר אישי
Nice to meet you http://epiaynas.de.tl nymphets preteens She i so hot and her Breasts so big wish I had her in my BED all night hope we see alot more of her to CUM!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PFTjzCvIaQsmta [חדש]
Cuariqgt   שבת, 05/05/2012 שעה 10:57 אתר אישי
I'll call back later http://asiducaquym.de.tl nymphet junior portal I dont kno y but i hate that little bounce she does when shes doin doggystyle...maybe cuz she does it too much.lol But damn she can fuk

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BwwgdgxgyS [חדש]
Bymqpybq   שבת, 05/05/2012 שעה 11:07 אתר אישי
Sorry, you must have the wrong number http://mypagoceu.de.tl teen amature models supervid, supergirls, superlove, awesom assfingerin and licking. I get crazy watchin these two wonderful and luscious babes. I wish I could be the third woman with them!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

srPhVnzwdajdbW [חדש]
Jeremiah   שבת, 05/05/2012 שעה 11:40 אתר אישי
I love the theatre http://onohomajohybi.de.tl drinking pee preteen Hey Sasha, you are more than welcome to come and try to steal some shit from my house any day...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

tTvaBcEkEoZz [חדש]
Mary   שבת, 05/05/2012 שעה 13:48 אתר אישי
History http://naafyhino.de.tl angels naked preteen in the beginning she has both nipples pierced but at the end you only see one.... where'd the other one go?...it probably came off with her vest...LOL!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VNLvbqGtrrp [חדש]
Elizabeth   שבת, 05/05/2012 שעה 13:48 אתר אישי
How do you spell that? http://ilebieitis.de.tl preteen n photos Is there anyone hotter than this chic? i mean come on now! She'd be a perfect ten if she took it in the dumper!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

THvbWweraJ [חדש]
Kwlwybsf   שבת, 05/05/2012 שעה 14:02 אתר אישי
How would you like the money? http://meuhisoji.de.tl teen model acemodeling I live in the next street to you in Sheffield and I'm going to tell your mother what you're doing - you told her you were working in a MacDougals...!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ivpRrzrMiqRuYhkfig [חדש]
Xavier   שבת, 05/05/2012 שעה 14:53 אתר אישי
Could I take your name and number, please? http://eeolokula.de.tl preteen lollita gallery Damn, Cherokee is fine (even if the tits are fake). She has a nice juicy ass that I'd love to tap into. I'm wondering why the brutha could give her no tongue. That was some delicious looking pussy. I'd been down there all night massaging that clit with my tongue.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zvbzdthuTndvz [חדש]
Okkwtcns   שבת, 05/05/2012 שעה 17:00 אתר אישי
Will I have to work on Saturdays? http://abagisoo.de.tl model bikini 14yo Worst pussy licking I've ever seen in my life. And honestly, this dude doesn't know how to treat a pair of big tits.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VvYquPynOoLrq [חדש]
Janni   שבת, 05/05/2012 שעה 17:02 אתר אישי
I'm in a band http://oitubehohu.de.tl nude 12yo preteen oh thats hot she is getting so nice cocks and cum, would love that my self and hubby would like to slide his cock in to that filled pussy and ass

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RfStBjkauPhK [חדש]
Katherine   שבת, 05/05/2012 שעה 17:02 אתר אישי
Could you tell me my balance, please? http://udyfyposiot.de.tl nn preteen movie I translate from italian: the guy at the beginning asks his wife to fuck the other guy so that they can save they're house from being taken down...ITALIAN PORN eheheh!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

fEmBjdxfIfn [חדש]
Mason   שבת, 05/05/2012 שעה 17:02 אתר אישי
In tens, please (ten pound notes) http://upekobehaare.de.tl preteen nudes bodies She has to use lube 'cause although he got a big dick he aint got a clue how to please her!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HsrRvljpjkkqsdjyus [חדש]
Colin   שבת, 05/05/2012 שעה 18:07 אתר אישי
I'm only getting an answering machine http://opycaunimesa.de.tl lady preteen models lol what great mother daughter bonding time. This video is sooo hot. You can tell how much the mom WANTS that dick in the beginning.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

fAoiVivwFnqF [חדש]
Qysnlnav   שבת, 05/05/2012 שעה 18:40 אתר אישי
very best job http://aysucuhodia.de.tl nude rape bbs I hate my girl. I decide to show her photos all the world. You want watch her, i do slidshow on youtub her naked photos. Go on my profile on information and there you can find link..

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cuwvEwcxqbor [חדש]
Eummueku   שבת, 05/05/2012 שעה 22:50 אתר אישי
I'm on business http://odocylebypa.de.tl dark nymphet bbs Hell yeah, girl on her stomach with her ass in the air... one of the best positions. Works for anal, works for vaginal. If you're big enough you can hit the g-spot on vaginal that way. Love hearing the ladies scream when that happens.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JUrNekWgqgAkW [חדש]
Upbvtgyk   שבת, 05/05/2012 שעה 22:59 אתר אישי
I've got a very weak signal http://komagabugyfip.de.tl Mai tran models filthy whore - fucking love it. i would've made her suck her pussy off his cock more - lots more.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oWgqbkGzxuUuuRbDgCy [חדש]
Hunter   שבת, 05/05/2012 שעה 23:29 אתר אישי
Which university are you at? http://ysekoigohi.de.tl nude preteen vaginas Ava Rose is one of the most awesome chicks in the business. Too bad the stud in that movie had to act like a fucking asshole the whole time.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wbbnhtipGmP [חדש]
Nrxnycfq   יום א', 06/05/2012 שעה 0:19 אתר אישי
I'm sorry, he's http://muueiere.de.tl nude little japan This girl is all messed up.. pregnant, nervous, and a massive yeast infection. That white stuff on his dick? Discharge.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

bSqfkZgStCmL [חדש]
Emily   יום א', 06/05/2012 שעה 0:34 אתר אישי
How do you do? http://ufirodirid.de.tl preteen child gallaries bitch please the last thing to worry about when trying to fuck bitches properly is being a bad kisser. These guys sound like child molesters btw. It made me lose my hard on thinking about those innocent children.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VZvvuEiefY [חדש]
Khlwydnx   יום א', 06/05/2012 שעה 1:47 אתר אישי
Other amount http://bumouiuj.de.tl marcela pezet model ok can this bitch please shut up? that shit is so fucking fake! I had to put techno on to enjoy this flick. Nice dick btw

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

fvivTgUnnNna [חדש]
Sbweauhi   יום א', 06/05/2012 שעה 1:47 אתר אישי
Excellent work, Nice Design http://earetiyp.de.tl chelda model forum Sexy! The muzak is kind of Jazzercise-like, but I like how the cameraman kind of creeps back behind a plant and the leaves of the plant kind of flutter around a little bit...I thought he was maybe going to get involved that might have added to the hotness.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wJoLcWqwlGedG [חדש]
Diana   יום א', 06/05/2012 שעה 2:44 אתר אישי
What's the exchange rate for euros? http://yjeracohi.de.tl tiny defloration preteens wow she is amazing... how does she manage to swallow that much cock! so jealous! i agree, i want to see more this this little lovely

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qBpfebpbxVk [חדש]
Igwaklyk   יום א', 06/05/2012 שעה 3:07 אתר אישי
I'm about to run out of credit http://eyqytoaih.de.tl little miracles That's about the size of my penis, and it works pretty damn fine if you ask me (and the girls I used it on)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GEWuymznNgtOdqqogzz [חדש]
Fqnmbhpv   יום א', 06/05/2012 שעה 3:07 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://eyqytoaih.de.tl Cheerleader little hot shes a bit tiny for me...but that just means she'll be clawing the paint off the walls sooner than usual. lol

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GePfRbRcFwpv [חדש]
Zlvyxzsc   יום א', 06/05/2012 שעה 3:07 אתר אישי
What university do you go to? http://darybacycaqic.de.tl little forbidden girls She is hot. Is it just me or does Mya kinda look like Lezly Zen in this clip? Lezly Zen was in the first porn i ever seen in my life. That made this vid even better for me. Ooh the nostalgia.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GiricomKhdKd [חדש]
Jqaugcuv   יום א', 06/05/2012 שעה 4:17 אתר אישי
How many would you like? http://jynoatuoi.de.tl not preteen nude OMG!!! I wanna be fucked like that, I am so horny right now. He needs to come to my house. ;)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RDGTuBboHglwchwF [חדש]
Yqpymcld   יום א', 06/05/2012 שעה 4:17 אתר אישי
Which year are you in? http://alicidytij.de.tl preteens suck cock wow i waznt planning on jerking off to just a girl stripping... but something in that quiet beauty ... oohhhhh and those high heels... and perfect legs and gorgeous face.... Here comes the cum baby!!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NNgfyPgKqfYcQfE [חדש]
Uxyrtzbg   יום א', 06/05/2012 שעה 4:33 אתר אישי
Go travelling http://ariqajodu.de.tl little model pics when i first saw this video years ago i was like OMG shes hot...and now...omg shes nasty...this video is still hot tho

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FgzgouQugcPcdcPuHx [חדש]
Pdhypjub   יום א', 06/05/2012 שעה 7:03 אתר אישי
I love the theatre http://cygesomudy.de.tl thai preteenage girls damn pinky use to be righteous!!! she still bangin but she use to be the baddest chic in tha game.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

gpfhkhnlQkjg [חדש]
Upvedrad   יום א', 06/05/2012 שעה 8:19 אתר אישי
What's your number? http://ysosyqebap.de.tl sex teen little Okay, I have a definite now; Sasha Brigel with Phillipe Dean in this scene from SOTTO ABITO TALARE SI NASCONDE GRANDE AFFARE

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lUiEbbItuAiv [חדש]
Gavin   יום א', 06/05/2012 שעה 9:14 אתר אישי
A jiffy bag http://gufopouu.de.tl teen girl sex porn very nice cute and tight slut! I woluldn't change a thing in her innocent body. More load sholud've finished in her mouth - pure waste of sticky cum ;-)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

AKWEdLlcfk [חדש]
Hmzqpvcu   יום א', 06/05/2012 שעה 9:48 אתר אישי
Which team do you support? http://qulejacee.de.tl preteen models twins It is real. his name is OG Mudbone. Look him up. Of course, he can have it. I feel Sorry for him!!! When your dick is that big your classified as HANDICAPPED!! Bless his poor rhino dicked soul!!!! and he has to hold it all the time to make it stay hard in addition to viagra and stuff. what a hassle

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xhWuUuGskO [חדש]
Ifgoxmrq   יום א', 06/05/2012 שעה 9:48 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://ereepaaqeli.de.tl russian preteens naked Pretty decent milf; at least she's real. I'd take a shot of that pussy. Mom's feeling a little kinky while the kids are at grandmas. Luck dad.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MDuKerWvWbjZ [חדש]
Savannah   יום א', 06/05/2012 שעה 12:30 אתר אישי
Please call back later http://oyoama.de.tl nude teen male celebs mom does realize the rabbit can be turned on and actually work without her right.......?? lolol and daughter is some trick off the street. title is wrong

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JITOAIHSss [חדש]
Kayla   יום א', 06/05/2012 שעה 13:35 אתר אישי
A staff restaurant http://supaybydi.de.tl naughty teen porn videos I'd love to get treated like that. Tongue playing with the blonde an dthe red head playing with my dick.. Or teh other way around.. :-)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nLlSrDqgcpC [חדש]
Sxllisob   יום א', 06/05/2012 שעה 15:13 אתר אישי
Will I have to work on Saturdays? http://udyfopurykuf.de.tl underage preteens thumbnails i would not be able to kiss that bitch for weeks if i was her husband and knew about that shit happening

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YNxbnEfyxGqS [חדש]
Wzlugwcq   יום א', 06/05/2012 שעה 16:06 אתר אישי
I stay at home and look after the children http://ibopofinial.de.tl little thai girls She took most of that big dick but if hed a gone balls deep shed be dead. He still put a real hurt on her, his cock reaches from her clit to over her belly button!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aTcFweKkgpZvad [חדש]
Stephanie   יום א', 06/05/2012 שעה 17:56 אתר אישי
I'd like to send this to http://ymyhonukui.de.tl youngest german teen porn Once again... those college kids are so annoying but I want to get fucked by the guy who was fucking. He was fucking hot and had a fucking nice body.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zfZdBuSfnfK [חדש]
Hsaklmqr   יום א', 06/05/2012 שעה 18:03 אתר אישי
Children with disabilities http://uduqufenodut.de.tl preteen girl vids every time a wake up i see that beautiful face i front of me. MAN, im in love with her!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FEOxVzUiiCq [חדש]
Benjamin   יום א', 06/05/2012 שעה 19:02 אתר אישי
I study here http://imufauuisy.de.tl free gold teen porn Reminds me of an MILF I used to bang out that would hose me down like this at the sight of this BBC meat.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

peCjYkukLtHp [חדש]
Cooper   יום א', 06/05/2012 שעה 20:07 אתר אישי
When can you start? http://opijocifii.de.tl teen porn gang bang This was so hot! I think the women of PornHub need to get together and make a video like this...? Anyone?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LYMJrsQibyu [חדש]
Lily   יום א', 06/05/2012 שעה 21:12 אתר אישי
Through friends http://ogekumydako.de.tl gay teen bodybuilders I think he just a dude with weak ass cum shots cause I seen another video with a stupid ass cum shot with him. He was fuckin a white girl.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NvAqzqoGiD [חדש]
Vyxgakpf   יום א', 06/05/2012 שעה 21:13 אתר אישי
An envelope http://yqebecypac.de.tl pics little sucker definitely schoolgirls that can't suck a dick. open up your mouth and let that fucker down your throat. fucking sexy when he takes it out and puts his cock in the other one's mouth. they can't even take the entire cock in their twats. lame.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TZSKqTfFsjgMkVxL [חדש]
Spmbvqto   יום א', 06/05/2012 שעה 21:14 אתר אישי
Have you seen any good films recently? http://ijysamokik.de.tl littlegirl nonude Damn. That's the way to enjoy anal... But I'd never do it if it were going to hurt the lady.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TXAJXOOHGo [חדש]
Ufvnogfy   יום ב', 07/05/2012 שעה 2:25 אתר אישי
I'm from England http://oryenyqol.de.tl nude model photographs I think its hot. Fake or not, i would love to have my face in her pussy when she comes

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GmAwycfpQeOttdj [חדש]
Hbwuavwg   יום ב', 07/05/2012 שעה 4:14 אתר אישי
I'm interested in this position http://icohamogohal.de.tl little lotitas What a noisy little darling at the end there - I cranked the volume up big time - some one is getting laid in here!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QtHcHeRecrbY [חדש]
Dxgrdjbs   יום ב', 07/05/2012 שעה 4:14 אתר אישי
I'm on work experience http://ydacaikis.de.tl little nude age who is this guy! i looove him. he was in a video with alexis texas too. he is so fucking sexy

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GWJZnkTgcib [חדש]
Vxmpuhft   יום ב', 07/05/2012 שעה 4:57 אתר אישי
A packet of envelopes http://jotonoirih.de.tl holly willoughby model wtf? Whats with the sound lol? its like it was recorded afterwards in an audio booth or dubbed over from another porn

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

fZpAyqrldQy [חדש]
Paige   יום ב', 07/05/2012 שעה 6:00 אתר אישי
I saw your advert in the paper http://orinucade.de.tl free teen anal movies He had NO nut! She is amazing though and she plays to the camera until the very end. Ahhh, I feel better now.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ULiypjuyrWdxe [חדש]
Vumqkdwz   יום ב', 07/05/2012 שעה 6:36 אתר אישי
A jiffy bag http://ucepiegi.de.tl little girls mpeg this is what i call a perfect ass.... no huge, not little, fucking perfect, i just want to fuck that ass and cum over it...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

INxjUbbaItpeejvI [חדש]
Bemxikqy   יום ב', 07/05/2012 שעה 6:54 אתר אישי
I can't get a signal http://gegojepohysi.de.tl sexy preteens teens How come I never get invited to these parties? The double vag is a nice way to end the movie!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FavnOcaVbn [חדש]
Tyler   יום ב', 07/05/2012 שעה 7:06 אתר אישי
I'll put him on http://edasalumesar.de.tl fresh underage sex I hope that all other producers, actors and actresses learn from this video; no fake moans, no fake dialogues, no overacting. The best thing of this video is the love between them and how damn natural they are.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HCXjPkSsncoftaFt [חדש]
Jackson   יום ב', 07/05/2012 שעה 8:12 אתר אישי
I'm unemployed http://iipebyrigeky.de.tl angelz underage the question is... how is he able to get that thing so hard without losing all the blood in his brain?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RFQWEAFXjk [חדש]
Dpxhiprw   יום ב', 07/05/2012 שעה 10:07 אתר אישי
I'd like to transfer some money to this account http://qunifycerygu.de.tl upskirts innocent models they look like fuckin ups guys and no hand cuffs and the guys cant act for shit and the camera man shouldnt talk

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aqtLxLicvxwEh [חדש]
Anthony   יום ב', 07/05/2012 שעה 10:24 אתר אישי
We need someone with qualifications http://aohiqiaku.de.tl underage cambodia damn, she looks like a girl I just had an affair with (unfortunately she didn't get as nasty as the vid) but holy crap...this just makes me want to jump on a plane and go back! And I see others say the vid girl is Lucy Lee..thanks for the info and posting the vid.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YCDKgwCzhzmrHperEnN [חדש]
Oriabxny   יום ב', 07/05/2012 שעה 12:01 אתר אישי
What sort of work do you do? http://yonetous.de.tl top foros preteens Her name is CHICA. She has her own website. Type in 'MAKE THAT COCK SHINE, KNOB POLISHER' to see an even better vid of her in action!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kfGhEslymO [חדש]
crazyfrog   יום ב', 07/05/2012 שעה 12:37 אתר אישי
Excellent work, Nice Design http://fyoyquoqaj.de.tl littel underage porn i dont understand this video at all are these two people mentally challenged? the ending doesnt make any sense him tossing her and her enjoying it?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GpcShZmokVugmOiKi [חדש]
Lhhxcfqz   יום ב', 07/05/2012 שעה 12:47 אתר אישי
Withdraw cash http://urugetopig.de.tl romanian models porn Who said anything about bald? I'm not into the thigh-to-thigh gorilla look. But if *you* are, that's your problem. Enjoy.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PucpKvQyCanReOc [חדש]
Whrculec   יום ב', 07/05/2012 שעה 12:47 אתר אישי
The United States http://ylecyrouipo.de.tl wanted webcam models Dayum Tiffany. You got such a lovely ass and you're killing me with it. You was really hot in that black dress.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FiqnoTzkiOslklHu [חדש]
Kylie   יום ב', 07/05/2012 שעה 17:03 אתר אישי
Insufficient funds http://okunofekomuti.de.tl underage teen cocks for all us porn ADD people out there, this is awesome. love the music choice. Any more Britney vids.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FNCMtwunntY [חדש]
Rachel   יום ב', 07/05/2012 שעה 18:10 אתר אישי
What line of work are you in? http://birurasemuma.de.tl underage 12yo pussy She is fucking hot! Nice sloppy hand job and fucking great tits. I love the fact she laughs when he cums on her face!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NTwbvtTxPw [חדש]
Atswjynd   יום ב', 07/05/2012 שעה 18:48 אתר אישי
I'm on business http://ugokefoia.de.tl free lolia pic yaar ek video aur tha jisme ek ladka aur do ladkiyaan hai mujhe wo mil nahi raha hai kya koi bata sakta hai wo video kaun sa hai

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YQIDrBaPhxQqdllx [חדש]
Xavier   יום ב', 07/05/2012 שעה 19:16 אתר אישי
Jonny was here http://ikelylekid.de.tl underage swim models I was liking it until I realized the audio doesn't match the video and is just generic moaning noises on repeat throughout, then got annoyed.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

djViQjPsLv [חדש]
Alexis   יום ב', 07/05/2012 שעה 19:16 אתר אישי
What sort of music do you listen to? http://ilycomoleo.de.tl underage ed teens shit talkin ladies, i think you should know that man is in an era where it doesnt really matter how big the boobs are, its the art as a whole. just like big boobs can look nice on some ladies they look bad on the others, small boobs can be cute firm and pretty

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

SUavnnoWbkGw [חדש]
Yuejkymo   יום ב', 07/05/2012 שעה 21:13 אתר אישי
Not available at the moment http://kaokasiquki.de.tl lolicon tgp mowie who is the girl wit the pussy peircing? i saw her in another porn.. Unspoiled.. her face got so red it in.. SOO HOT!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

bNnaxzipiE [חדש]
Ian   יום ב', 07/05/2012 שעה 22:35 אתר אישי
I'd like to apply for this job http://auhyqutypeke.de.tl nasty underage slut damn she is soooo fucking hot..... love her sweet face her big tits her nice pussy and her long legs.....

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HRZzgOeRmE [חדש]
Untshaev   יום ב', 07/05/2012 שעה 23:34 אתר אישי
How many days will it take for the cheque to clear? http://edaraagyef.de.tl 12yo loli jpg wouldnt say gay, disgusting but not gay...industry does this all the time..gang bangs etc..dp's..basically fuckin other dude fluids when u switch same thang

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PNpdxMufkhI [חדש]
Nicholas   יום ב', 07/05/2012 שעה 23:41 אתר אישי
I stay at home and look after the children http://quhobudymo.de.tl underage portal child I would suck her ass and cock, then let her shag me up the ass, and then shag her ass too.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ryAxkvMgAnwIi [חדש]
Robert   יום ב', 07/05/2012 שעה 23:41 אתר אישי
The line's engaged http://dasejijobun.de.tl underage kids porn Why the fuck all the talc?? but i wud still let her ride me, you cannot have too much of a BBW!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

iqUuyllThf [חדש]
Mason   יום ג', 08/05/2012 שעה 1:54 אתר אישי
Would you like a receipt? http://irukiybepi.de.tl underage lesbiean pics ufffffff kill me this beautiful red and nice girl also i want to fuck her so hard and she is very slim and she has so pretty pussy i like her nice pussy.mmmmmmmmmmmmmm

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oxCkbiZfzmto [חדש]
Melanie   יום ג', 08/05/2012 שעה 3:02 אתר אישי
The United States http://aitibohyg.de.tl underaged teen sluts oh my god that is so hot how his cock slides in and out of her pussy so wet. And deep inside her

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wmvFakZxTol [חדש]
Jane   יום ג', 08/05/2012 שעה 5:16 אתר אישי
Who's calling? http://alijahyqyf.de.tl underage teen sluts i would just start fucking the daughter right in the ass just to piss off the mother. how did she ever have a daughter with all those fucking rules. sex is sex u dont make rules what a fucking cunt. but id fuck the daughter hard as hell

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YcachkHgZh [חדש]
Mgawxbgu   יום ג', 08/05/2012 שעה 8:16 אתר אישי
I enjoy travelling http://fukitapuini.de.tl amature underwear models For anyone that cares, I heard her say a couple of Korean words close to the beginning. So it seems this is one of those rare videos that is not Japanese.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qffOytqnnD [חדש]
Gabriella   יום ג', 08/05/2012 שעה 8:37 אתר אישי
A packet of envelopes http://elaseycayq.de.tl best underage porn DAMN SHE IS FUCKING HOT. The dude with the dark hair also did his grandmother in another video, it was pretty sick.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BXHghOfAvz [חדש]
Sydney   יום ג', 08/05/2012 שעה 9:43 אתר אישי
I hate shopping http://moomohugy.de.tl erotic underage art Outstanding. Who needs fake beach ball boobs and a Barbie figure when you can watch a real woman like her. I don't the guy's that bad. Faved.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HAAnXrnlfFaO [חדש]
Enjtikvr   יום ג', 08/05/2012 שעה 10:55 אתר אישי
A Second Class stamp http://acucaociq.de.tl loli young pussy 12yr UGH........ She's really attractive, near perfect sculpted boobs.... and it all goes downhill once her panties come off. Ugh, I'll never go down on a chick that doesn't shave. Did it once, never again. Hair in the mouth is not worth it.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zymShswIgAxW [חדש]
Rcpkjmgg   יום ג', 08/05/2012 שעה 10:56 אתר אישי
I'd like to pay this in, please http://eucysehyro.de.tl underage porn loli i love her, sometimes you fantasize about something very picky (perfect mature MILF with those super big hentai boobs, blue eyes) and one day you find it in pornhub

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MmaQtiDuzw [חדש]
Ava   יום ג', 08/05/2012 שעה 11:57 אתר אישי
Just over two years http://ikudegugifui.de.tl porno teen 14 years I love this movie, I had the video till I lost it and a lot others but I sure someone had this and posted it. Thanks.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Sidyvpfrhspn [חדש]
Gpcvvlnk   יום ג', 08/05/2012 שעה 12:55 אתר אישי
We need someone with qualifications http://aduqaceabici.de.tl sexy preteen posses She needs more head practice. I love how girls with religious tattoos (angels wings, crosses around their ankle) are usually huge sluts.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BOlAsQzfkGpgwUaplt [חדש]
Lqvgxkbt   יום ג', 08/05/2012 שעה 15:49 אתר אישי
I don't like pubs http://unerynemiyq.de.tl download lolicon comic Reminds me of a girl I know in Real life, except I cant image her doing anything like this. Well, this helps with the imagination.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VbTlwrBaWeqF [חדש]
Tfueaett   יום ג', 08/05/2012 שעה 16:12 אתר אישי
I'd like to withdraw $100, please http://irupubukaboo.de.tl asian modelz its the possessed girl but the guy aint got a long dick like the other vid guy. She dont cum as good.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EIZrXbnaSr [חדש]
Morgan   יום ג', 08/05/2012 שעה 16:26 אתר אישי
Could I borrow your phone, please? http://oanuaobic.de.tl 16 year girl pics great vid. were pretty picky about our porn and we have to say this is the best weve seen in a while. the guy was sexy and knew what he was doing so he didnt look like a jerk, the girl was hot as all get out and the MILF took control of the situation keeping the positions fresh and the action hot. the three in the vid had GREAT chemistry and really seem to enjoy their work! favs list for sure!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lcArHaLsFtMu [חדש]
Kyfycgym   יום ג', 08/05/2012 שעה 18:18 אתר אישי
I'll text you later http://puiofyo.de.tl preteens models lolite she's sexy as hell but her screams sound too fake... :( she just wants him to squirt and be done.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vIcGkhvDvm [חדש]
Jzqimajp   יום ג', 08/05/2012 שעה 18:54 אתר אישי
Photography http://heqiharukara.de.tl akt modele erotik
omg .. I love her ass.. and the way he fucks her doggystyle! I just wish it was a bit more ruff, with a lil more booty bouncing!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BWVVortHaUuc [חדש]
Caroline   יום ג', 08/05/2012 שעה 19:49 אתר אישי
I'm happy very good site http://bulyyajoni.de.tl 14 years teen porno She has all of that ass, and cant shake it. Too bad she does scenes with guys with no pipe laying skills. Did she say she was Puerto Rican?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dbkyxnxuVknWxEt [חדש]
Cameron   יום ג', 08/05/2012 שעה 20:56 אתר אישי
I'd like to take the job http://nykahupyu.de.tl 15 year old sluts I BE WAHT THE FUCK U DOING TO MY GIRLFRIEND but i get done fucking her and tell her dad his friend was fucking her

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ziyzskpNeRa [חדש]
Cgmopeed   יום ג', 08/05/2012 שעה 20:58 אתר אישי
I can't get a dialling tone http://ujuqidutede.de.tl preteen pictures models No contest. By far the best ass on this website. Any person, guy or girl, would give their soul to get this girl in bed.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VOceitvhdnrdGerwu [חדש]
Tsdgympv   יום ג', 08/05/2012 שעה 21:36 אתר אישי
Have you read any good books lately? http://yfypymykemipo.de.tl model small block is good veteip fabuloso video mis mas grandes felicitaciones ala dama por la grato sabor de boca que me a dejado felicitacionesss mi linda dama oriente adioss del mexicao tentacion.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

sIpdzmOjxdUb [חדש]
Kyle   יום ג', 08/05/2012 שעה 22:02 אתר אישי
I can't get a dialling tone http://uunoykuote.de.tl young child 12yo my undies are little soaked. omg, watching this has got be so turned on if u want to reinact this find me here lonelyandbored. c o m

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ryjikRpDco [חדש]
Rklfozsm   יום ג', 08/05/2012 שעה 23:15 אתר אישי
In tens, please (ten pound notes) http://uriiakumoji.de.tl 3d cg lolicon before the boob job lol still hot i dont know y she got one jp who doesnt like big boobs

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

taeHshhbPa [חדש]
Adam   יום ד', 09/05/2012 שעה 0:16 אתר אישי
Sorry, I ran out of credit http://etugyniditi.de.tl young girlsex He had NO nut! She is amazing though and she plays to the camera until the very end. Ahhh, I feel better now.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

CTNMyjhoxC [חדש]
Samantha   יום ד', 09/05/2012 שעה 1:22 אתר אישי
Lost credit card http://ylehobygyeg.de.tl youngest sex legal my God all these women are so beautiful and this Brother has a magnificent cock .. what does this Boy eat? Girls are just going wild on his Big Black Snake .. i love how he bends his imposing cock into their wet and willing mouths .. girls get hornier watching each other work his Big Dick and begin to play .. giggling and teasing each other as they take turns on his massive member .. oh my god thats HOt

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

fxesunYhxmqMnL [חדש]
Zjeybror   יום ד', 09/05/2012 שעה 1:41 אתר אישי
I'm doing a masters in law http://emypigufila.de.tl lolicon sample movie still one of my favorites! Gorgeous. Natural titts (not too big) and two wonderful creatures who really know how to do it and really seem to be in love. I adore them and they make me cum like crazy

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

HmJpmwzsRbhTbj [חדש]
Lily   יום ד', 09/05/2012 שעה 3:37 אתר אישי
Could you ask her to call me? http://pomujilipem.de.tl young childsex This is obviously a pretty old movie, though I think she's gorgeous (gotta love her puffy nipples). What's her name? Anybody knows?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oNslZgrwZeT [חדש]
Cpihyfsk   יום ד', 09/05/2012 שעה 4:04 אתר אישי
Stolen credit card http://iecaqafih.de.tl underage lolia all her different outfits r so fucking cheap and nasty except for the black lacy skirt number that shows her ass.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ACfCzKozxbwDq [חדש]
Icmfxuac   יום ד', 09/05/2012 שעה 4:32 אתר אישי
Will I get paid for overtime? http://eebiejypup.de.tl preteens shock videos i really masturbate now, now i'm live just for two hours and i need you give me hot comment, lets masturbate together

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FLnzyoOjLpXzfp [חדש]
Yluldmba   יום ד', 09/05/2012 שעה 6:29 אתר אישי
Could you please repeat that? http://ajumiloaa.de.tl loli ta bbs Dam this girl can suck some cock.I would love for her to suck my BBC in front of my wife

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LMfqZurwOt [חדש]
Ientkmsj   יום ד', 09/05/2012 שעה 7:06 אתר אישי
I'm sorry, I'm not interested http://gusoysysip.de.tl naked preteen links His not going to hear much puting it on her tits is he, I don't think his a real doctor somehow

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aMfXdnvXgPfaelVzkhD [חדש]
Ezjpnozy   יום ד', 09/05/2012 שעה 7:06 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://ycehomacety.de.tl preteens nude photography She looks kind of sad but I have to say she has the hottest looking pussy ever, with or without hair. I would love to suck on her labia and pleasure that gorgeous pussy until she begged me to stop!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JgGaGnGquEvy [חדש]
Atcphopg   יום ד', 09/05/2012 שעה 9:42 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://ibyikofy.de.tl hot preteen boys So fucking Hottttt,I would love to suck all that cum right out of her ass and then lick her ass from all three of their hot cocks

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lhBlmolicA [חדש]
Baskxxcy   יום ד', 09/05/2012 שעה 11:21 אתר אישי
Could you tell me my balance, please? http://gabonaceamob.de.tl illegal loli porno pics im in with thta woman i wish i fucked her i ove u loads chick xx great video soo hot!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kClIcDndZstd [חדש]
Sebastian   יום ד', 09/05/2012 שעה 12:35 אתר אישי
The National Gallery http://asuoymeoi.de.tl young girls sixteen There's other versions of this, this one focuses on Rachel Starr, the other one i saw was all Gianna's P.O.V. i dont kno how to find them!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

UpLyvqbzkVe [חדש]
Alejandro   יום ד', 09/05/2012 שעה 13:42 אתר אישי
How do I get an outside line? http://igucyteeu.de.tl young porno movie She knows what she likes and she goes for it. Would like to help her with it. ;) She is also very passionate. Very nice vid.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oTyqDfkFfJj [חדש]
Ethan   יום ד', 09/05/2012 שעה 14:50 אתר אישי
We're at university together http://yruybyhi.de.tl young incest anime I watched this video a couple months ago, and I finally got to gag my gf like this, she loved it, than I rammed it in her pussy, her mom walked in and I gagged her too, glazed her face

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PzCqbDqnzoD [חדש]
Patrick   יום ד', 09/05/2012 שעה 17:04 אתר אישי
I'm at Liverpool University http://huyydesuej.de.tl young asian babes She's so far from ugly, I have seen so much worse in porn. I wish she'd start doing anal though! That little asshole gaping and raw from dick, mmmmm one can only imagine!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wbllUirvpxRaHbNcraV [חדש]
Madelyn   יום ד', 09/05/2012 שעה 18:11 אתר אישי
Not in at the moment http://umylebais.de.tl alphasex young Honestly, what is that second song? I've searched for the lyrics on Google, and to no avail! If anyone knows let me know.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ADuwBgezzbn [חדש]
Justin   יום ד', 09/05/2012 שעה 18:11 אתר אישי
I'm self-employed http://kymyquilyu.de.tl young porn nu nothing like being in the middle! i did this once - my big thick cock buried deep in her asshole, and her boyfriend's cock deep inside mine! we all came at the same time - the dicks releasing huge loads into eager assholes, and she by diddling her clit! it was fantastic!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vigUyfNyyfS [חדש]
Ykwwcvww   יום ד', 09/05/2012 שעה 18:55 אתר אישי
A few months http://obygaatyheq.de.tl topmodel movies May be it is a great experience for a young man to get a bj from an old lady, doesnֳƒֲ‚ֳ‚ֲ´t matter grandma or not.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nCoppmshElehZt [חדש]
Cpsltdzb   יום ד', 09/05/2012 שעה 19:04 אתר אישי
I'd like to pay this cheque in, please http://hunumucysed.de.tl dna model Shes got a dead, vacant look in her eyes...if you got turned on by this you might probably be a necrophile.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aPkInraBlyTfa [חדש]
Ivlcsogx   יום ד', 09/05/2012 שעה 20:31 אתר אישי
I need to charge up my phone http://eujahadode.de.tl Asian Models Adolesent
omg if thats what i get when i bring a naughty mag to school I want to bring one everyday

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QGdlsHcisFwm [חדש]
Natalie   יום ד', 09/05/2012 שעה 21:34 אתר אישי
How would you like the money? http://mohufibogi.de.tl young suckers This doll is absolute perfection! From her perfectly shaped natural breasts, to her large clit and swollen pussy lips protruding from her perfectly trimmed, thick black bush. A dynamite ass, not to mention that she is extremely beautiful. What a delight to watch!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EXvqyVswMtU [חדש]
Amelia   יום ד', 09/05/2012 שעה 21:34 אתר אישי
Is this a temporary or permanent position? http://qeguorei.de.tl tight young cunts Seriously, someone needs to figure out who the girl is. I'd give my left nut to see more content from her.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GEUCNujzfQ [חדש]
Txmldkud   יום ד', 09/05/2012 שעה 21:37 אתר אישי
Would you like to leave a message? http://ibyrudiebiku.de.tl models angel teens arent we all hotbritt! and i just love sophie!u can just tell shes in the business cos she loves cock not for the money! always seems like sh would shoot movies for free just to get the cock! xx

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

CAdbpmzqHhOdyfsH [חדש]
Paige   יום ה', 10/05/2012 שעה 4:23 אתר אישי
Could you tell me the dialing code for ? http://imonuhipek.de.tl young nude amateurs ladies this is for you,..if your man wanted to share you with his homeboy because he thought you were that hot,does that make him gay?,or not love you?In my experience a woman can fuck way past what most men can,and the better we fuck you the more hot you get,true or not?comments welcome please.Can I share my woman?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zwmgajDbLuJ [חדש]
Rgfoflao   יום ה', 10/05/2012 שעה 5:40 אתר אישי
I'd like to send this to http://miiqyibiu.de.tl kid international model My girlfriend has beautiful breasts, teeth, a hot ass, a beautiful figure and a much more beautiful face!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

XeQmHxmpxdIvJwGiw [חדש]
Dgujylwf   יום ה', 10/05/2012 שעה 7:31 אתר אישי
Please call back later http://uraonoenui.de.tl 12yo skirt I figured I would type up a transcription for this so here: hmmm mmmm mmm hmmm hhhmmm aahhh ah mmmm nnmmmm mmm hmmm ahh ahhhhhh hmmmmmm mmmmm nnnmmmmmm m mm hm mmmmm hmmmm ah aahhhh.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DUVXkMhDzUntt [חדש]
Vntivqik   יום ה', 10/05/2012 שעה 9:57 אתר אישי
I'm doing an internship http://junomiyse.de.tl Littlre Models Top
no wonder that sweet brunette was smiling .. she had herself plenty of HOt Chocolate Cock to get horny over .. love the blondes breasts they are lovely .. he steamed her pussy good (hear her cum)then the brunette takes that long black cock in her asshole while she rides another .. watch her pretty face as they drill her real good

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BOGBrMdflqyeWul [חדש]
Kfvubshq   יום ה', 10/05/2012 שעה 15:38 אתר אישי
I'd like to change some money http://megydejuqec.de.tl Child Model Wanted
why do we see so many videos that end with the guy jerking off to cum? weak. you've got two hot babes doing everything to this guy, and he has to stroke himself? weak.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pMiZeiydlXvw [חדש]
Psilkoda   יום ה', 10/05/2012 שעה 16:03 אתר אישי
I live here http://beititaeja.de.tl Child Model Sparkle
haha my ex gilfriend squirted bare times wid me. i guess its jus look if u find sumone hu dus

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OHKGlzxPdbtYuL [חדש]
Egccpssa   יום ה', 10/05/2012 שעה 16:03 אתר אישי
I like watching TV http://beititaeja.de.tl Child Model Sparkle
Mandingo had the right idea licking that pussy like that. I would have stayed down there with my tongue in her pussy for a lot longer. That's where the pleasure is at. It makes the fuck that much better!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JzQjKlPnbPaV [חדש]
Rksghsgj   יום ה', 10/05/2012 שעה 18:33 אתר אישי
Who do you work for? http://peuofecas.de.tl Erotic Children Models
WTF? Where the hell is tiny dick going? No fucking. the lovely woman badly needs a BBC to ram here!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RLKFwHqGcK [חדש]
Nsvhjrau   יום ה', 10/05/2012 שעה 18:33 אתר אישי
Could I have an application form? http://bucufytyhyjat.de.tl Pantie Models Gallerys
VARCOLAC why would you want to go bigger,you,ll get deep throat all the time man,,,ME I throw it over my shoulder and go as a gas pump on halloween,never get deep throat like you though,you lucky guy

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rbIdSmeqTgF [חדש]
Swxtkkpw   יום ה', 10/05/2012 שעה 18:52 אתר אישי
I never went to university http://situsipije.de.tl Sexy Youngest Model
That was pretty damn good but the guy has to learn some more tricks and do some more. The girl has one tight body.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DpvgpwaGkL [חדש]
Sganpqki   יום ה', 10/05/2012 שעה 21:29 אתר אישי
How long are you planning to stay here? http://ohugobigykab.de.tl Gothic Fetish Model
I'm still waiting for my invite to the next Oil Orgy, Jenna... I want you and your girls to take my les-card.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

euKuvnSfBnoU [חדש]
Puktmzdr   יום ו', 11/05/2012 שעה 0:03 אתר אישי
What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? http://ycepykecici.de.tl Teen Modelling Tv
theres no way they are mother daughter, but if by chance they were would it really be hot? Kinda back woods. Sexy vid though

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oRiUufoIuXq [חדש]
Kzffaklp   יום ו', 11/05/2012 שעה 0:54 אתר אישי
I need to charge up my phone http://ogapyytabyy.de.tl big tit housewives 14 she's fucking flawless, but it sucks that we don't get to see any penetration. does she do hard core stuff too?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aoxdaLeeuJiRoJjlob [חדש]
Yrtwxbtr   יום ו', 11/05/2012 שעה 2:40 אתר אישי
I'm on holiday http://dedilypunehah.de.tl Underwear Models Nn
Who is the blond girl at the end??? Have seen in her in some BDSM stuff before...she is dirty hot.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

aMaeuSuFmMxM [חדש]
Xrmaxunx   יום ו', 11/05/2012 שעה 3:26 אתר אישי
Remove card http://ilibuboner.de.tl 16yr nude THis is the top. Her gorgous body with her provocative photo`s. She is heaven ready to explode. Come on baby cum!!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NfjRavGbqOuParpmVf [חדש]
Viukhvks   יום ו', 11/05/2012 שעה 10:47 אתר אישי
I live in London http://okodabadah.de.tl Naked Guy Model
Fuck Me I swear to god im a sex addict i cant go a day without fucking my girls fucking tight pussy and when shes at work i wank to porn i fucking love sex

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OPzTalflnSq [חדש]
Yuybvwje   יום ו', 11/05/2012 שעה 11:04 אתר אישי
I'm a partner in http://yroegufyso.de.tl bleeding 36 weeks pregnant THis is the top. Her gorgous body with her provocative photo`s. She is heaven ready to explode. Come on baby cum!!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ZfXmUkVvxm [חדש]
Sybeunuc   יום ו', 11/05/2012 שעה 16:26 אתר אישי
I'm unemployed http://nayjufasu.de.tl Young Model Talents
i do not know if im correct and if anyone knows feel free to object but my guess is that this young hot blonde is Delta White

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

buapPrKpRnf [חדש]
Hrfeqgwj   יום ו', 11/05/2012 שעה 16:38 אתר אישי
Get a job http://emeamofusedu.de.tl Project Runway Model
hot vid. love incest and totally believe in it. if you want to fuck in norfolk, va, holla at a ho!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yWgOlErlIklrD [חדש]
Utekgurq   יום ו', 11/05/2012 שעה 16:39 אתר אישי
Languages http://rosadeserosi.de.tl Usnude Model
great move, not boring at all, did make me come back few times... just that kind of port you want to see... i wish all of them would be so passionate

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TKhoAyiyfx [חדש]
Lnrbpuwa   יום ו', 11/05/2012 שעה 16:39 אתר אישי
Where's the postbox? http://kedytydyniri.de.tl Pussy Models Born
My wifes not keen on sharing, but I would really love to be in a trio... Male/Female?? Keen to try new experiences.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

CBAdtotNzZcgHkw [חדש]
Xtltvsld   יום ו', 11/05/2012 שעה 19:29 אתר אישי
I'm in a band http://hucesamutyl.de.tl Childsupermodels.Com
In the times when teens post posing pics to various galleries, and watch porn, talk naughty and enjoy, if such sweety would one all of the sudden notice and realise having gotten into it like that and it been then kind of long road in her own time thinking and path, then what would there to be than to accept it? Her own pleasures, even if with loving then huge cock black men. Times and trends go as they do. Societies are more open to people being sexual as they are. I think I could accept.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eEtEawrxRz [חדש]
Xepkijrl   יום ו', 11/05/2012 שעה 22:01 אתר אישי
What sort of music do you like? http://omitedofope.de.tl Milla Model Jovovich
Oh yeah Micah is so fucking sexy and so damn good looking with a hott ass body...like everything she does what a hott woman...

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EfnmHybJfG [חדש]
Svovjcui   יום ו', 11/05/2012 שעה 22:14 אתר אישי
What do you like doing in your spare time? http://ytamojonora.de.tl Latina Naked Model
Fuck the soccer team, I wanna see her get gangbanged by the Lakers. We'll see how tuff she is after Kobe, Odom and the rest of the boys go balls deep in that cute little bitch.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YAVYpdbpEy [חדש]
Sxopnfnk   שבת, 12/05/2012 שעה 0:03 אתר אישי
What are the hours of work? http://liqykomady.de.tl child fuck picture damn, he came without even getting it in...he has a nice dick though, and the girl was fine as hell!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

exQpidQrDpvwYrj [חדש]
Algrupzd   שבת, 12/05/2012 שעה 0:39 אתר אישי
I've only just arrived http://ogudygorunok.de.tl Little Thong Model
i love how she gasps and moans and omg i'm in love with this guys cock i would marry him. and i kno he would kno how to make me squirt xp

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

UyepwyRuiXkA [חדש]
Sxtqdbeg   שבת, 12/05/2012 שעה 3:20 אתר אישי
Which team do you support? http://jukedehiul.de.tl Acemodeling Girl
not shit he is useless . . they are both good looking and it seems he has a nice cock, but he needs lessons on how to fuck . . . LAME LAME LAME

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

scLtIbDdJunp [חדש]
Mulrumnj   שבת, 12/05/2012 שעה 5:02 אתר אישי
Withdraw cash http://ukepoymydo.de.tl sexy children 12 more x-art films please this is the second that i have seen and they are both the best clips i have seen on porn tube....this girl would be my perfect fuck :o i came so hard !!!!!!!!!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pNrunoQxua [חדש]
Xfdbrttt   שבת, 12/05/2012 שעה 6:04 אתר אישי
Go travelling http://mylesinenira.de.tl Teen Modeling Requirements
You gotta love the long strokes he was dickin her with. Great body on her, I was hard as fuck.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TrpBxooAgDtviFlD [חדש]
Hhnxtiih   שבת, 12/05/2012 שעה 7:36 אתר אישי
Best Site good looking http://garipujyfo.de.tl child incest hentai oh thats hot she is getting so nice cocks and cum, would love that my self and hubby would like to slide his cock in to that filled pussy and ass

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

GUpMzvOdrM [חדש]
Rxrckdwy   שבת, 12/05/2012 שעה 8:49 אתר אישי
I'll call back later http://inaajehocogo.de.tl Bra Model Nonude
Tits are very nice but a little better use of them in this clip would have been appreciated. Why no titty fuck? Or at least a little jizz on them for for extra shine.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wVwnzgfqPbHds [חדש]
Wdefhhno   שבת, 12/05/2012 שעה 12:36 אתר אישי
I work for myself http://uepoqiys.de.tl cyber rompl cp i cant really watch girl on girl shit for too long but this right here is legendary...what dreams are made of

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

oOnmDuucyLfkwf [חדש]
Agozogcg   שבת, 12/05/2012 שעה 16:56 אתר אישי
On another call http://eqafeteylif.de.tl Young Pj Model
When did they die their hair? They are much better as blondes! Next step in their career - they start eating each other out! I love drugged out sluts, but they could must more enthusiasm.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

EvHsItaYicD [חדש]
Txfhkhgm   שבת, 12/05/2012 שעה 19:26 אתר אישי
Why did you come to ? http://ylyjobitaj.de.tl Naked Models Bikinis
this ass is some shit u would never see in ur everyday life...so if i had that or sumthin like dat i wouldnt waste time fuckin the shit out of her and i would do it more than once

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MJPHWkbTtZyrX [חדש]
Xjznjknr   שבת, 12/05/2012 שעה 22:01 אתר אישי
What's the current interest rate for personal loans? http://qufykiigynen.de.tl India Bikini Models
I'm so glad this isn't American, enough people believe we are lazy as it is. At least we still fuck, you know?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgwRveRxhObonHbDl [חדש]
Bvrowews   שבת, 12/05/2012 שעה 22:16 אתר אישי
I'll put her on http://ohoqinysome.de.tl nude sexy kdz who let chewbacca in the porn business haha....but seriously not bad thats wat money gets u n it was prolly worth it...for him

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OusJeiiIcklaO [חדש]
Xpnzsmue   יום א', 13/05/2012 שעה 0:40 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://otojonomil.de.tl nymphts ls Now THIS is good porn! No fucked up deep throating, no violence, no sick anal, and it wasn't all about him! - she got off too and had a great time. THIS is what i'm talking about!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VGhyQqzfFvQqQvqBdty [חדש]
Odoiumvb   יום א', 13/05/2012 שעה 3:06 אתר אישי
I'm in my first year at university http://edekenohemyfi.de.tl Model Porn Thai
It just pisses me off like nothing else to see an absolutely immense and grand ass like this get squandered on exclusive vaginal and NEVER smashed with some deep-stuffing cream-puffing anal.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OdtRpwwsPg [חדש]
Pyarvokw   יום א', 13/05/2012 שעה 5:38 אתר אישי
I'd like to take the job http://gamiyhynylu.de.tl Model 12yo Photos
if that chick had real boobs and an nicer face.... and was taking a brown cock instead of a black one.. i'd be sooooo turned on....

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kNlolnhzQaivevvuq [חדש]
Rpcnawdx   יום א', 13/05/2012 שעה 5:39 אתר אישי
What sort of music do you listen to? http://makecoylojat.de.tl Playboymodels
hehe its kinda funny how they always have hot girls but only get to fuck them with those fake rubber dicks.. must be kinda frustrating..

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kmmwIlfxzjHhtSrK [חדש]
Nbbgrfdl   יום א', 13/05/2012 שעה 8:11 אתר אישי
Cool site goodluck :) http://cunigorynecak.de.tl Amazing Teen Model
Her sweet ass is fucking perfect hanging outta that little skirt. Made me hard in an instant and eager to lick that ass all night. Love him fucking her with her arms behind her back too. that's one of my fave positions. Too bad she didn't take the load in her mouth tho.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YKujBdZsnoLdhn [חדש]
Lgysefqi   יום א', 13/05/2012 שעה 10:38 אתר אישי
I'd like to tell you about a change of address http://etylojekyk.de.tl India Child Model
jesus this is like pornhub meeting blues clues still that girl is pretty fucken cute I'd break her in half though

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rTwxFfRjmIr [חדש]
Ornuldcg   יום א', 13/05/2012 שעה 10:43 אתר אישי
I don't like pubs http://nenaacyot.de.tl Fit Model Porn
Fucking hott little hardbody,cute face sweet ass hot ass tight pussy awesome legs and feet too,the total man pleasing pleasure package

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WsBgpkxolL [חדש]
Hemzdusb   יום א', 13/05/2012 שעה 12:25 אתר אישי
I'm sorry, he's http://jupyosyy.de.tl pedo preten The MILF has a great body with perfect tits and a sweet pussy. I would just like to see her smile more like the younger gal. It will make the scene hotter. :)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LwpidWtExpF [חדש]
Rkudrfnq   יום א', 13/05/2012 שעה 13:08 אתר אישי
I'd like to take the job http://kukihojotyhyn.de.tl Lalana Model Password
shes hot... everytime i hear this camera man with the stuffy nose i laugh... he always says the chick has the worlds best ass or tits.. hes a liar

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

txnodQfUryjre [חדש]
Wiksixyr   יום א', 13/05/2012 שעה 13:08 אתר אישי
Can you put it on the scales, please? http://uhujanamy.de.tl Childmodellist
I normally hate fake tits, but once in a very long while, the girl is hot enough to make up for it. She definitely qualifies.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

XIyMdhoikcqEcMoZx [חדש]
Ngieoxlt   יום א', 13/05/2012 שעה 15:50 אתר אישי
Remove card http://yfohybeucy.de.tl Ass Model Phat
her face man.. her face is what ruins it.. these are times where the classic paper bag comes in handy.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MYoeFjAoAnEt [חדש]
Enmeuxem   יום א', 13/05/2012 שעה 17:05 אתר אישי
Could you transfer $1000 from my current account to my deposit account? http://symuodaserab.de.tl babysitter pedo wait a min.. he blasted in both holes. but she cant give a decent head job. and plus she got hardcore in her ass but she wont take a swallowin not even a facial. that does not look good on ur resume

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

recyLsbsZdMd [חדש]
Rwnjnjon   יום א', 13/05/2012 שעה 17:05 אתר אישי
Insert your card http://nylasohaaru.de.tl pedo land fuck HELLO EVERYONE!I'D LIKE TO PROCEED BY THIS FORM TO ANSWER THE QUESTION: THIS VIDEO'S AMAZING AND SHOWS THE ABILITY OF BRAZILIAN GIRLS TO HAVE GOOD SEX!!!!ENJOY PREETY MUCH!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pifxcyjagzO [חדש]
Bdhzqxji   יום א', 13/05/2012 שעה 18:07 אתר אישי
One moment, please http://jofosikyhe.de.tl German Model Nude
Whoever teaches them to suck some cock should fill then in on how to fuck too, they had the alternate moaning going on real well,which started to get annoying half way through being the only sound they made

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ndywxrVwHiAx [חדש]
Ioaexeru   יום א', 13/05/2012 שעה 18:23 אתר אישי
It's funny goodluck http://aicyjoderaj.de.tl Loili Models
omg, watching this has got be so turned on and my undies a little soaked. if u want to reinact this find me here lonelyandbored. c o m

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xnlOtQisfOvXzaT [חדש]
Remmmgnw   יום א', 13/05/2012 שעה 19:27 אתר אישי
I'd like to tell you about a change of address http://yhofisaqo.de.tl roberta pedon galleries she may not have the tightest pussy, but when she spreads her legs, wow... so beautiful. love her big pussy lips.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LovaQezQgtQqEoyUjLq [חדש]
Wukxapob   יום א', 13/05/2012 שעה 20:40 אתר אישי
Where do you come from? http://itufapygunyc.de.tl Body Painting Model
i do not like too wait till the fuck scene comes by staring at a guys ass the entire time

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DpHczPseMhD [חדש]
Oduwrfxd   יום א', 13/05/2012 שעה 21:43 אתר אישי
I went to http://qielefyge.de.tl pedo pre under forum SHE A FINE LIL ASS I WOULD LOVE TO FUCK ALL DAY LONG N THAT PUSSY EAT IT UP GOOD !!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QBOOYQNFia [חדש]
Wtsexcwp   יום א', 13/05/2012 שעה 23:15 אתר אישי
Which year are you in? http://ugalaupiger.de.tl Nicky Teenmodel
e's way too good for hardcore anyways, best thing is solo anyways, i don't like seeing other dudes dicks lol.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BLKtVbLoVvnUkdjkSd [חדש]
Lfehpric   יום ב', 14/05/2012 שעה 1:37 אתר אישי
I'm about to run out of credit http://ulyjegoge.de.tl Vladmodel Nude
He is DAMN SEXY, his body in a perfect shape, neither anorexic, or out of shape or steroid monster, just tight muscled, PROPORTIONATE and NATURAL, NO steroids, NO nonsense tatoos, NO shaved pubes or plucked eyebrows, with body hair just in the right places, caramel skin, with the trunk tanline, he truly makes my juices flow...GOSTOSSOOOOO!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JjcOroipXaUiVtxn [חדש]
Ojibllep   יום ב', 14/05/2012 שעה 1:37 אתר אישי
I'll text you later http://iagyhaubeq.de.tl Bikini Models Needed
That is a gspot vibe, when you rub the gspot repeatedly in most women that will make thme squirt. My husband's cock can sometimes make me squirt but he has to hit the g-spot from the right angle. I still feel a need to cum when I have those kind of orgasms. They are like the chinese food of orgasms, good but leaves you wanting more. Adam and Eve sells those online that is where i got mine.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

FhnWjcjYqRb [חדש]
Jquopoim   יום ב', 14/05/2012 שעה 1:37 אתר אישי
I'd like to open an account http://nifufirobe.de.tl Young Models Preview
Awesome girl! But how the hell does that first guy miss an open mouth with his cum when his cock is only an inch away?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hpLmChZwoc [חדש]
Djarhoqz   יום ב', 14/05/2012 שעה 6:25 אתר אישי
Do you know the address? http://aiqocyferyj.de.tl Gaypornmodeljoshweston
Lol I have seen this guy milions of times but stil love russian porn and this fucking hoties are awsome !!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

OmlyufffxI [חדש]
Kzcuxzrb   יום ב', 14/05/2012 שעה 11:16 אתר אישי
What's the interest rate on this account? http://madyfegemoto.de.tl pre teen porno pics She looks alot like one of my girlfriends friends we swing with. A woman like that is great to fuck, nice chubby tits and belly. mmmhhhhmmm

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hjOycBktqjJtz [חדש]
Nidmimop   יום ב', 14/05/2012 שעה 13:38 אתר אישי
I like watching TV http://ipysiqimelila.de.tl pre teen nude tgp OMG.. all that ass and she cant clap it... from the dancing she did... track sounds like music and me alittle.... but lyrics are NO WHERE NEAR NATE!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NPAOpCvgkWjjQ [חדש]
Vkwcovem   יום ב', 14/05/2012 שעה 16:03 אתר אישי
I'll send you a text http://upupyrydut.de.tl chineys pre teen models jeeeesus she's one ugly mother fucker of a bitch she's well out off her head man doped to hell shame the bitch was on drugs !

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mnFdkjdhCsj [חדש]
Penwknts   יום ב', 14/05/2012 שעה 16:13 אתר אישי
Very funny pictures http://nuyjudinigyq.de.tl Modelki Sex Zadarmo
mmmmmmmmm damn she is so fucking hot, I'd fuck her in a minute, but I'd be in her pussy all night

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

urhrkvpwiczx [חדש]
Xmooqgzk   יום ב', 14/05/2012 שעה 23:31 אתר אישי
Another service? http://yhimehirijic.de.tl College Bikini Models
awesome girl. girls of that body type are the best. they normally got complexes because they think they are fat but they are not. if you get one of them it's the jackpot. you can do anything to them. my former girlfriend looked like that. she was thinking she's fat and i also threat her like she was fat. fucked her in the ass on the second date (she was virgin) and she almost cried. but she loved me to much so she didn't say anything. also put my dick in her mouth on the first date and just come in her mouth without asking. she probably didn't like that but you know she got to know her place, right?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TYHIqtYfxqDcaf [חדש]
Udzutfgn   יום ב', 14/05/2012 שעה 23:59 אתר אישי
I read a lot http://oqiunocagilu.de.tl Naked Teenboy Models
I think she is just a regular everyday slut with tight ass that u bang in washroom. looks like she doesnt get much in ass. she looks stupid too coz she didnt realize the cock will destroy her ass by a nigga

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

CUrcJsdKcgIk [חדש]
Twduzyim   יום ג', 15/05/2012 שעה 2:04 אתר אישי
Where do you live? http://acymiydia.de.tl pre-teenxxx God damn. We get it! Her ass is hot as hell and your pussy is TIIIIIIGHT!... Forreal, shuttup and fuck

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NxDadznqgflH [חדש]
Xardpiai   יום ג', 15/05/2012 שעה 2:07 אתר אישי
What's the exchange rate for euros? http://mypatigipi.de.tl Bbs Litle Model
She is great. I would love to have her and my girl together. Both with no gag reflex and an oral fixation = happy me

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NEHqjnlMszHjPwdd [חדש]
Fzhyqpop   יום ג', 15/05/2012 שעה 2:07 אתר אישי
A First Class stamp http://ofagodedadopy.de.tl Asia Nude Models
But I have fucked in Africa and never found bigger and smoother tits and ass though the pussies are mostly enlarged and reddish

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NVLIMansfAj [חדש]
Tuuopwmt   יום ג', 15/05/2012 שעה 4:45 אתר אישי
The United States http://qosucigidy.de.tl Japanese Hot Model.
At some parts she looks like that girl who plays in iCarly on Nickelodeon. Sam is it? That one blonde girl who is Carly's partner. Right?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

PPOEMWCgzYeMiSjjE [חדש]
Ibilmope   יום ג', 15/05/2012 שעה 4:45 אתר אישי
No, I'm not particularly sporty http://qosucigidy.de.tl Japanese Hot Model.
._. that not really emo thats like ugly emo yo rofl i seen so many prettyer emos then this chick ._. way more if there going to make emos at least make them pretty not ugly yo

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IGxwnErfShfA [חדש]
Acgjkhvb   יום ג', 15/05/2012 שעה 5:19 אתר אישי
The National Gallery http://ohoiponajaa.de.tl Stories Models Sex
great nothing to be ashamed of, it feels good to have cock in my pussy and ok some people watching so what, it just feels good to getting pounded

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LVPlSoPverCzS [חדש]
Sqvyrvej   יום ג', 15/05/2012 שעה 7:25 אתר אישי
I'd like some euros http://yhacapopyli.de.tl Kidmodels
In real life that would be fucking weird. all of the sudden your hot girlfriend starts blowing you in front of her hot mom. Hella fun but fucking weird.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ETyuGgyLgRtZqC [חדש]
Jciazbqn   יום ג', 15/05/2012 שעה 10:07 אתר אישי
An estate agents http://yelinapomot.de.tl Young Pajama Model
cudve sworn ive favorited this vid before. either case its definitely top notch both the guy n girl. only problem is the load was way too small at the end but i guess tat happens in porn. a guy never really 'fucks a girl' until they put half a load in her pussy and half in her mouth. tats wen shes emphatically fucked by him.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WpvlzxvdGmtUfcx [חדש]
Vhhsgeyf   יום ג', 15/05/2012 שעה 12:28 אתר אישי
I really like swimming http://saralalyoec.de.tl anime pthc a redheaded hot bitch with a English accent? HELL YEAH. thats on my bucket list, fuck a chick with an english accent

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QxtZpQlKyQoqryy [חדש]
Ukxtzmts   יום ג', 15/05/2012 שעה 13:47 אתר אישי
I'd like to cancel this standing order http://itagynajyby.de.tl Czech Bikini Model
Ohh, this is my absolute favorite video on here. I want someone to fuck my wet pussy like this! I wish I were her, he can pound the hell out of me any day.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VTHBgzCzHdT [חדש]
Ggdcnqai   יום ג', 15/05/2012 שעה 15:21 אתר אישי
Looking for a job http://dyhekykyem.de.tl bbs pthc pics She is always a treat. Does any one know if she has a little latina in her? She almost looks like a latina girl with bleached hair and light contacts. either way, goddamn.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

gRrJnPxLaJ [חדש]
Gqynenpr   יום ג', 15/05/2012 שעה 15:21 אתר אישי
I'm not sure http://iasyruleru.de.tl vicky daughter pthc I dont get why girls and guys think going down on the girl is nasty now. I think the best-tasting shit on the planet is pussy.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

udcMkgdJoh [חדש]
Vroyayif   יום ג', 15/05/2012 שעה 15:28 אתר אישי
magic story very thanks http://igopolobedegy.de.tl Pubescent Females Models
who the fuck have neon nails...wait sluts do..haha...prob i can get her some hook up in my dental office i swear.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xcjQgUlDaNfxmdUo [חדש]
Ntcrfipe   יום ג', 15/05/2012 שעה 16:25 אתר אישי
I came here to work http://taqyededuro.de.tl Teen Model Kirsten
so glad that holly is from england like me! show em wot u got girl n suck that black meat, she is awesome :)

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MKPLufeBpAvfBwg [חדש]
Kvyjwaxk   יום ג', 15/05/2012 שעה 20:28 אתר אישי
I went to http://omyrasiiqej.de.tl pthc chan board Her pussy looked pretty stretched open when he was fucking her tight little ass.He was ramming his dick in her and I loved it.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

TmiZbmFvgzAfk [חדש]
Efhvqezb   יום ד', 16/05/2012 שעה 1:30 אתר אישי
I'd like to withdraw $100, please http://ejuropetu.de.tl ranchi pussy Somebody help me understand the spitting on the cock thing. It just doesn't make sense to me. And pls don't tell me that it's a lube thing because the girls wet mouth should do the trick.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NpsVbpZcyj [חדש]
Eyzipozs   יום ד', 16/05/2012 שעה 4:17 אתר אישי
I'm sorry, I'm not interested http://akehydioryj.de.tl Catwalk Nude Models
shes so beautiful wifey material. but after this i dont know. i will after anal her myself to find out.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ZuxejBqyGj [חדש]
Dwgtpwgc   יום ד', 16/05/2012 שעה 5:14 אתר אישי
I like watching football http://osueurabey.de.tl Female Model Gallery
I need to trade places wit that one limp dick nigga.. dude is terrible.. but Skyy can suck the shit out a dick.. I need to find her

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RAwuPvCaFhF [חדש]
Sycoffup   יום ד', 16/05/2012 שעה 7:54 אתר אישי
This site is crazy :) http://ihyelejygyb.de.tl Modelmania Bbs
SHUT THE FUCK UP COMPLAiNiNG EVERYBODY KNOW SHE WAS FAKiNG THE COMA DUMB ASSES!! THEY JUST TRYNA ENTERTAiN YALL SLOW ASS!!!!!!!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

tdpNdVitkCtEeg [חדש]
Kizuzzry   יום ד', 16/05/2012 שעה 10:23 אתר אישי
I work here http://yratitolere.de.tl Nn Hailey Model
Rachel is a HOT babe, I have several of her videos. This is one of her best, her masterbation video is fucking amazing too. Thanks for posting!!!!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

YVJAEUGXvzM [חדש]
Cbcppkqu   יום ד', 16/05/2012 שעה 12:45 אתר אישי
How do you know each other? http://yhycabare.de.tl topsite russian She's actually too pretty for porn. She could a News anchor or do the weather. I guess she just likes to fuck. Thank God for small favors.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

BcvyCfFkIpcmpO [חדש]
Rvjhgpzh   יום ד', 16/05/2012 שעה 17:41 אתר אישי
I'm not sure http://eimibaburupa.de.tl russian putas This is a hot threesome. I want one too. The guys have really great big penises, they make me so wet between my legs.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pdDeysdncKhJaZtJzJ [חדש]
Oiysfryz   יום ד', 16/05/2012 שעה 17:56 אתר אישי
I've been cut off http://pynuheauge.de.tl Fetish Model Directory
I never understood the use of fingers. Does nothing for me. It's like getting an exam. No thank you.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jipxhaRwFnWoevM [חדש]
Yughckev   יום ד', 16/05/2012 שעה 20:35 אתר אישי
Very interesting tale http://acyebukyje.de.tl Jaycie Model
quelle surprise! J'ai cru voir mon cousin, mais non. Comme on dit, par derriֳƒֲ¨re tous les Franֳƒֲ§ais sont similaires ..

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rEerzPymHpoA [חדש]
Elqcvogo   יום ד', 16/05/2012 שעה 22:40 אתר אישי
A Second Class stamp http://pusalupay.de.tl russian nuudes this is the best vid ever i have been waiting to see mandingo fuck pinky she is not fat anymore

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

SQAEAjqvqfAkXkiL [חדש]
Ndccipwt   יום ה', 17/05/2012 שעה 1:06 אתר אישי
I'm sorry, he's http://filuorosotib.de.tl child erotica toplist amazing.... love the fingering and sticky pussies rubbing together and the end... im so wet now thinking of being worked over like that! anyone wanna play?!

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

WqrepkgbHyU [חדש]
Ebftxxnm   יום ה', 17/05/2012 שעה 3:29 אתר אישי
I'm a member of a gym http://oyatyluh.de.tl Eussian Teen Model
Anyone know where I can find the full scene of the Jenna Haze bit at the beginning of this video?

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

VwmWrHcxttUpsuypmB [חדש]
Qwrezsrv   יום ה', 17/05/2012 שעה 6:05 אתר אישי
I'll put her on http://enueroupiu.de.tl under age russian boys who is that stunning woman??? i would marry her immediately !!!! this is my DREAM-GIRL !!!!! anybody knows her name???

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

NJMSWQGcuIfBlJ [חדש]
Wkixinbd   יום ה', 17/05/2012 שעה 8:42 אתר אישי
How much notice do you have to give? http://egonadujehel.de.tl Imageboard Models
Haha, imagine this really was her first anal. With such an amazingly fat cock! Then she really could't have shitted right for the next three weeks! Anyway, I love the sight of a delicious, tender butt getting rammed open by a rod.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

LSnxbYddcvNukl [חדש]
Evtcfbkr   יום ה', 17/05/2012 שעה 15:39 אתר אישי
Do you know the address? http://looyteguqic.de.tl vombat virgins the red head gets back at the blonde real good in the story. even though blondy gets a whole new body. bible black is just wicked and fun to watch.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

IXpxXrYiucYjYgnyl [חדש]
Yvetgbkc   יום ה', 17/05/2012 שעה 19:32 אתר אישי
What's the last date I can post this to to arrive in time for Christmas? http://acanifonecil.de.tl free 70s porn movies all the racists are just gutted that a black guy is gettin more white woman in a year than he will in his lifetime

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mBlZwjBrudZjg [חדש]
Fsgmzsfy   יום ה', 17/05/2012 שעה 20:39 אתר אישי
Canada>Canada http://yqotyuqatic.de.tl Small Model Railway
Lacy is the hottest black chick ever and the only one i would proudly beat off too lol. She's AMAZING.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

DWgvaqwhZru [חדש]
Yxottzkx   יום ה', 17/05/2012 שעה 20:40 אתר אישי
I can't get a dialling tone http://icujebieeha.de.tl Younggirlmodels
It's so much hotter when the women enjoy the cum. Love it when they smile and giggle while it shoot all over them.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MSvrlDxuAaPcnQh [חדש]
Mmuwwbte   יום ו', 18/05/2012 שעה 0:35 אתר אישי
I'd like a phonecard, please http://ekikesejifi.de.tl 303 putty rope amazin.... shes got such a sexy ass and it just gets destroted... i wish my girl would let me fuck her like that

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

RTQkejkwibkoAyf [חדש]
Psobvxva   יום ו', 18/05/2012 שעה 5:43 אתר אישי
How many would you like? http://ylyygyahu.de.tl 10 adult questions YEP ITS FAKE BECUASE WERE IS THE SPERM AND THE LITTLE BASE GOSH I TELL YALL BOUT THESE STUPID ASS PPL

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

JGXTImmFdrSrXe [חדש]
kidrock   יום א', 07/10/2012 שעה 16:22 אתר אישי
I'd like to open a personal account http://marcianitosverdes.haaan.com buy cheap zoloft online Primary Learning Objectives ֲ± Hospital Pharmacy Part 3 of 3

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

QefXehryKubM [חדש]
Jasmine   יום ו', 19/10/2012 שעה 18:36 אתר אישי
I'll put her on http://stasisfield.com how to buy viagra from canada Providerֲ’s Name - Amount transferred to the providerֲ’s account. This amount must

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rgwHsabLjfKpFom [חדש]
Gianna   שבת, 17/11/2012 שעה 17:13 אתר אישי
The United States http://urbania4.org buy amitriptyline 5. Establish an HIV reference laboratory capable of providing CD4 counts, viral

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MZBHMaNimdEfKvDhL [חדש]
Ubpkdmol   יום ב', 31/12/2012 שעה 5:36 אתר אישי
Do you know each other?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmk290   יום ו', 13/09/2013 שעה 13:53 אתר אישי
Hello! ckfgcgk interesting ckfgcgk site! I'm really like it! Very, very ckfgcgk good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmk223   יום ו', 13/09/2013 שעה 13:53 אתר אישי
Hello! ecbdaae interesting ecbdaae site! I'm really like it! Very, very ecbdaae good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmb711   יום ו', 13/09/2013 שעה 14:35 אתר אישי
Hello! eadedea interesting eadedea site! I'm really like it! Very, very eadedea good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmb706   יום ו', 13/09/2013 שעה 14:35 אתר אישי
Hello! gdekcac interesting gdekcac site! I'm really like it! Very, very gdekcac good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharma917   יום ו', 13/09/2013 שעה 16:11 אתר אישי
Hello! bkadeek interesting bkadeek site! I'm really like it! Very, very bkadeek good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmk480   יום ו', 13/09/2013 שעה 16:11 אתר אישי
Hello! daecdcc interesting daecdcc site! I'm really like it! Very, very daecdcc good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharme847   יום ו', 13/09/2013 שעה 17:21 אתר אישי
Hello! becdegd interesting becdegd site! I'm really like it! Very, very becdegd good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharme538   יום ו', 13/09/2013 שעה 17:21 אתר אישי
Hello! acdebbe interesting acdebbe site! I'm really like it! Very, very acdebbe good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmc91   יום ו', 13/09/2013 שעה 17:24 אתר אישי
Hello! dcdggcg interesting dcdggcg site! I'm really like it! Very, very dcdggcg good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmk451   יום ו', 13/09/2013 שעה 17:24 אתר אישי
Hello! kgfcgef interesting kgfcgef site! I'm really like it! Very, very kgfcgef good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmf157   יום ו', 13/09/2013 שעה 19:12 אתר אישי
Hello! gkeddeb interesting gkeddeb site! I'm really like it! Very, very gkeddeb good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharma907   יום ו', 13/09/2013 שעה 19:12 אתר אישי
Hello! addeede interesting addeede site! I'm really like it! Very, very addeede good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmd913   יום ו', 13/09/2013 שעה 19:50 אתר אישי
Hello! kkbdacd interesting kkbdacd site! I'm really like it! Very, very kkbdacd good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmd221   יום ו', 13/09/2013 שעה 19:50 אתר אישי
Hello! deekfeb interesting deekfeb site! I'm really like it! Very, very deekfeb good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharma23   שבת, 14/09/2013 שעה 0:52 אתר אישי
Hello! gdkddec interesting gdkddec site! I'm really like it! Very, very gdkddec good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmk618   שבת, 14/09/2013 שעה 0:52 אתר אישי
Hello! efkceeg interesting efkceeg site! I'm really like it! Very, very efkceeg good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharma780   שבת, 14/09/2013 שעה 5:55 אתר אישי
Hello! eefedad interesting eefedad site! I'm really like it! Very, very eefedad good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmf327   שבת, 14/09/2013 שעה 5:55 אתר אישי
Hello! dkfddfd interesting dkfddfd site! I'm really like it! Very, very dkfddfd good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmd603   שבת, 14/09/2013 שעה 6:34 אתר אישי
Hello! aaegebk interesting aaegebk site! I'm really like it! Very, very aaegebk good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Good info [חדש]
Pharmg614   שבת, 14/09/2013 שעה 6:34 אתר אישי
Hello! kgccffa interesting kgccffa site! I'm really like it! Very, very kgccffa good!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[פרסם תגובה חדשה]   [קישור ישיר למאמר זה]  

מאמר אורח | צור קשר | על האתר | חזור לעמוד הראשי | קישורים | תנאי שימוש | אקסטרה | תיק העיתונות של אפלטון
RSS | כל הדיונים המתמשכים | ספר אורחים | עזרה טכנית | לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה | מקלדת וירטואלית | ארכיון | חפש באתר
האתר עוצב ע״י עופר ליכטמן
כל הזכויות שמורות לאורי קציר ©